ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп лютий 2023 для Риб: кохання, фінанси та робота, здоров’я знаку зодіаку

Гороскоп лютий 2023 для Риб: кохання, фінанси та робота, здоров’я знаку зодіаку

Астрологи в своєму прогнозі передбачають, що перші дві декади лютого будуть досить складними, а ось в третю декаду знаку зодіаку Риби нарешті активізується. Більш детально ситуацію пояснює гороскоп на лютий 2023 для Риб і дає передбачення на кохання, фінанси та роботу, здоров’я знаку зодіаку Риби. Представники знаку зодіаку Риби можуть дізнатися, які для них сприятливі та несприятливі дні лютого 2023

Гороскоп лютий 2023 для знаку зодіаку Риби

Досить непростий період для Риб буде до 20 лютого, а ось в третю декаду місяця люди цього знаку зодіаку ніби почнуть емоційно відроджуватися до суспільної активності.

Гороскоп на лютий 2023 року для Риб передбачає, що в першій декаді велику підтримку їм можуть надати родина, кохана людина. Саме вони можуть виявитися тою опорою в житті, на яке Риби можуть розраховувати.

Початок лютого не дуже вдалий час для поїздок, тому що у дорозі можуть відбуватися різні несподівані негативні події. Риби повинні бути готові, що спілкування в цей період буде складатися не з усіма людьми. Іноді Риби навіть будуть  шоковані тим, що каже співрозмовник.

Астрологи вважають, що другу декаду лютого треба взагалі просто перечекати. Сонце з’єднається з Сатурном, та ще й у 12 Домі гороскопу – це Дом символізує страх, самотність, обмеження. Ще й Меркурій теж переходить до 12 Дому.

Гороскоп на лютий 2023 радить Рибам намагатися відсторонитися від метушні, не починати нічого нового.

Риби захочуть перебувати на самоті. Гарний час для Риб, щоб займатися езотеричними практиками, відвідувати психолога, астролога, відвідувати заняття з йоги, проводити медитації.

У третій декаді Сонце переходить в знак Риб і нарешті люди цього знаку зодіаку ніби прокинуться. Сонце додасть енергії, бадьорості та бажання змін. Після періоду затишшя Риби буквально вибухнуть енергією та почнуть усвідомлювати, що відбувається навколо і куди треба рухатися.

Астрологи вважають, що наприкінці зими для Риб добре займатися домівкою, побутовими питаннями та сім’єю. Якщо є невеликі проблеми, треба їх вирішувати.

Це сприятливий час для наведення порядку та розстановки пріоритетів. Не виключені конфлікти з родичами, якщо Риби поведуться надто амбітно чи агресивно.

Інтуїція Риб «кричить», тож треба уважно її слухати. Спілкування з деякими людьми буде здаватися безглуздим й гороскоп на лютий радить Риба не боятися розривати зв’язки. Не можна дозволяти собою маніпулювати собою, чужа думка вам ні до чого. Риби можуть опинитися в непередбачуваній ситуації, що на якийсь час заплутає їх. Але можливий інший поворот, який призведе до позитивних наслідків.

Сприятливі дні лютого 2023 року для Риб: 2, 8, 17, 20, 24

Несприятливі дні лютий 2023 знак зодіаку Риби: 4, 11, 19, 22

Гороскоп лютий 2023 для Риб: фінанси та робота

Нагадаємо, що Венера опікується не лише красою та коханням, але ще й фінансами. В лютому Венера перебуває в 1 Домі гороскопу Риб, що забезпечить їм гарне матеріальне становище, принаймні без грошей Риби не залишаться.

Астрологи зазначають, що в першій декаді лютого Риби будуть витрачати гроші практично тільки на сім’ю. Іноді навіть можливі конфлікти на цьому ґрунті. Або близькі будуть незадоволені тим, що Риби мало віддають грошей до сімейного бюджету та витрачають більше на свої потреби.

В другій декаді астрологи передбачають, що Риби можуть отримати якісь пропозиції щодо роботи, але навряд чи вони ними скористаються, тому що енергії на щось нове не вистачатиме. Гроші витрачаються більше на якісь романтичні дрібнички, щось несуттєве. Риби схильні робити подарунки близьким, через що гроші просто спливають крізь пальці.

В третій декаді Венера переходить в 2 Дом гороскопу Риб. Тема заробляння грошей для людей цього знаку зодіаку стає дуже актуальною. Вони починають активно працювати, хтось шукатиме додатковий заробіток.

Рибам цього місяця потрібно займатися поточними справами. Щось треба довести до кінця, добудувати чи домислити. Не можна заглядати далеко в майбутнє, жодного результату Риби не отримає. Тим більше, що сили у Риб закінчуються. Потрібен відпочинок душі та тілу. Головне, щоб у житті була стабільність, просто треба помічати те, що відбувається навколо.

Любовний гороскоп на лютий 2023 для Риб

В 1 Домі гороскопу Риб перебуває Венера, що робить їх господарем своєї долі. Астрологи радять подумати, чого Рибам не вистачає для повного щастя та гармонії в особистому житті. Потрібно зробити все можливе, щоб досягти результату та створити комфортну обстановку навколо себе.

Гороскоп кохання на лютий передбачає, що, якщо Риби знайдуть порозуміння з обранцем, то все піде у потрібному напрямі.

Але у 12 Дому перебуває Сонце. Це означає, що далеко не всі мрії здійсняться. Немає енергетичного запасу, щоб досягти успіху в амурних справах. Не варто боротися, потрібно просто полюбити себе. Думки та зовнішній образ потребує реконструкції, слід зайнятися цим прямо зараз. Рибам слід тікати від того, що зачиняє двері до взаємних почуттів.

Якщо Риби кохають когось, тоді треба бути з цією людиною відвертими та чесними.

Сімейним людям цього знаку зодіаку вдасться вивести стосунки з другою половинкою на позитивний рівень. Але для цього знадобиться терпіння та ініціатива. Астрологи радять Рибам додати романтики у відносини, наприклад, організувати вечерю при свічках та музиці. Можна мандрувати, веселитися, радіти кожній хвилині, проведеній разом.

З 20 лютого Венера перейде у 2 Дом гороскопу Риб. Це наповнить їх сексуальною енергією і зробить привабливішим для протилежної статі. Але задовольнятися швидкоплинними зв’язками не варто. Знак зодіаку Риби прагне до серйозних відносин, які продовжаться довго і будуть міцнішими з кожним днем.

Багатьом судилося одружитися з людиною, яка стане надійною підтримкою, як матеріально, так і духовно.

Гороскоп на лютий 2023 для Риб: здоров’я та самопочуття

Організм Риб потребує відпочинку. Якщо люди цього знаку зодіаку будуть берегти свою енергію та сили, то не зашкодять здоров’ю. Головне, дотримуватися режиму та зберігати спокій у будь-яких ситуаціях.

Психічний стан Риб треба упорядкувати. Астрологи радять те, що й лікарі в подібних ситуаціях: більше гуляти на свіжому повітрі, раніше лягати спати та намагатися не нервувати.

Слід пам’ятати, що від переживань можуть загостритись давні хвороби. Та й нові недуги легше підхопити, коли організм ослаблений через нервування.

Гороскоп здоров’я для Риб вважає, що на жаль, від спортивних навантажень краще відмовитись. Позитивного ефекту не буде, а от надірватися дуже легко.

В лютому 2023 гороскоп рекомендує більш розслабляючи активності для Риб. Особливо корисний масаж.

Гороскоп для Риб на 2023 рік

Гороскоп лютий 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст