ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп липень 2022 Людмили Кульбако - київського астролога і таролога

Кожен фахівець, спираючись на закони і правила, дає своє трактування подій. До вашої уваги пропонується гороскоп на липень 2022 року – прогноз київського астролога і таролога Людмили Кульбако. Пані Людмила викладає своє бачення ситуації і тенденції в різних сферах життя. Також, Л. Кульбако дає рекомендації, які можуть стати в пригоді в середині літа

Загальна характеристика липня 2022

«На порозі ЛИПЕНЬ, він має бути легшим, але розслабитися все одно не дасть. Початок місяця ЕНЕРГЕТИЧНО буде піднятим і навіть радісним. На нас чекають приємні новини, позитивна інформація про все та звідусіль. Та й взагалі, на початку місяця ми відчуємо приплив сил і енергії, навіть, не дивлячись на спеку, що виснажує.

Але ближче до середини липня простір нас знову змусить внутрішньо зібратися силою духу, твердістю своїх бажань і прагнень.

На порядку денному стануть питання сім’ї та домашніх, їх комфорту та безпеки, які слід вирішувати спокійно і без паніки, не піддаючись колективним віянням.

Гороскоп липень 2022 Людмили Кульбако: соціальна сфера життя

У СФЕРІ КОМУНІКАЦІЙ та СПІЛКУВАННЯ місяць обіцяє давати нам достатньо шансів на вирішення багатьох питань та ситуацій, які зайшли у глухий кут.

Допомога приходитиме несподівано і швидко. Але не можна розповідати на загал про свої домовленості та рішення. Краще тримати цю інформацію при собі.

Таємні зв’язки та контракти, які шкодять людям, будуть швидко оприлюднені і мають шанс не здійснитися, що нічого не станеться.

Прогноз астролога і таролога Людмили Кульбако на роботу та фінанси

У сфері РОБОТИ і ФІНАНСІВ нас чекає розчарування про нездійснене. Комусь будуть затримувати оплату, хтось піде у відпустку за свій рахунок, а комусь взагалі доведеться змінювати сферу діяльності і починати все заново. Але повірте, все, що зараз відбуватиметься у цій сфері, у майбутньому виявиться лише благом.

Гороскоп липень 2022 Людмили Кульбако – кохання та особисте життя

У КОХАННІ та ВІДНОСИНАХ, липень –  місяць доленосних зустрічей та розлучень. Комусь доведеться залишитися на самоті, щоб переосмислити свої стосунки і дати їм оцінку. А у багатьох не відбудуться довгоочікувані зустрічі після довгих розлук.

Але все ж таки липень дарує кожному з нас можливість бути щасливим і насолодитися життям. Не варто боротися за те, що йде, а слід дякувати тому, що вривається у ваше життя, нехай навіть і на мить.

Астрологічний прогноз здоров’я на липень 2022

ЗДОРОВ’Я і САМОПОЧУТТЯ у липні буде не стабільним і змусить нас звернути на себе увагу. В основному це стосуватиметься нашої психіки та емоцій.

Ми легко включатимемося в бурхливі емоції, роздратованість, страхи, злість та агресію. Намагайтеся собі допомогти – відпочинком, спілкуванням із близькими та рідними людьми. Якщо не вдається впоратися самостійно, обов’язково звертайтеся до фахівців. Липень не рекомендує залишатися надовго в такому стані.

Рекомендації на липень 2022 дає гороскоп Людмили Кульбако

Астролог і таролог дає РЕКОМЕНДАЦІЇ на липень

  • якщо вас долають сумніви чи страхи, не спускайте ситуацію на самоплив, надайте собі допомогу;
  • шукайте ресурси емоційного відновлення, і навіть істину – в собі;
  • не йдіть на конфлікти та з’ясування стосунків.

Емоційне тло планети зараз й так напружене до неможливості і через це спалахнути, як сірник і згоріти, вийде куди швидше, ніж вам здається.

І ще, не літайте в хмарах та ілюзіях, більше добрих земних справ та турбот.»

Джерело

Ви не можете копіювати текст