ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева серпень 2022 дає прогноз на особисте життя, роботу та здоров’я

Гороскоп Лева серпень 2022 дає прогноз на особисте життя, роботу та здоров’я

Гороскоп Лева серпень 2022 прогнозує, потужний період для представників цього знаку зодіаку, завдяки його управителю – Сонцю, що перебуває в 1 Домі. Також гороскоп на серпень дає прогноз на особисте життя, роботу та здоров’я, вказує сприятливі та несприятливі дні серпня для знаку зодіаку Лев. Багато Левів в серпні мають День народження – це персональний новий рік, який обов’язково треба відзначити.

Тенденції серпня 2022 для знаку зодіаку Лев дає гороскоп

Тенденції серпня 2022 для знаку зодіаку Лев дає гороскоп

Гарна новина для Лева – в 1 Домі вашого гороскопу царює Сонце, наповнюючи енергією та можливостями, які не можна втратити. Це прекрасний час для оновлення і змін

В серпні 2022 знак зодіаку Лев має шанс самоствердитись, підвищити авторитет і перетворитися зовні – змінити свій імідж.

Гороскоп на серпень рекомендує Леву скористатися таким потужним сприятливим періодом для змін.

Але потрібно бути обережними і контролювати свою зарозумілість і марнославство. Якщо в цьому сенсі буде перебір, жодна репутація не допоможе. Лев може залишитися без друзів і хороших зв’язків. Гороскоп радить частіше йти людям на поступки, не рубати з плеча.

Таланти Лева очевидні, і їх можна впевнено і з гідністю. І нехай ніхто не скаже, що Лев нездара чи ледар.

В серпні знак зодіаку Лев може експериментувати, брати участь у творчих заходах – все буде сприяти цьому. Не слід відмовлятися від нових пропозицій.

Як планети впливають на знак зодіаку Лев у серпні 2022 аналізує гороскоп

Успіх цього місяця забезпечений, частково, це заслуга великого світила – Сонця, як прогнозує гороскоп на серпень 2022 року Леву.

Венера подарує незабутні зустрічі з друзями та теплоту у спілкуванні з родичами.

Вже з 11 серпня відносини з рідними суттєво покращяться. Жодних конфліктів та суперечок. Але якщо потрібна підтримка, то, без сумніву, треба зателефонувати або йти до близьких.

Сприятливі дні в серпні 2022 року для Лева: 1, 3, 7, 10, 15

Несприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 12, 22, 26 серпня 2022

Гороскоп Лева серпень 2022: робота та кар’єра

астропрогноз для Левів серпень 2022: робота та кар’єра

Управитель Лева – Сонце протягом тривалого часу (3 тижні) піклуватиметься про його благополуччя, що до-зволить втілити у життя мрії та плани. Шанс стати великим та могутнім – високий, так пророкує Леву гороскоп на серпень 2022.

Щоб бути успішним в серпні Лев повинен бути ініціативним та не відмовлятися від участі у масових заходах.

Наприклад, це можуть бути виступи на публіці, створення гуртів та зустрічі з людьми, інтереси які збігаються з вашими. Лев сильно впливаєте на світогляд оточуючих. Гороскоп не виключає знайомство Лева з впливовими особами, за допомогою яких вдасться вирішити старі питання.

В серпні 2022 представників Лева можуть залучити до реалізації великих проектів. Астрологи не радять відмовлятися, тому що це може негативно вплинути на графік роботи або зарплату.

Цікавинка:

Дивно, але саме з допомогою Лева стане фінансово успішнішим керівник чи ваш близький родич (чоловік).

Можливі тісні контакти з органами влади чи соціальними службами.

Як Меркурій впливає на ділову сферу Лева в серпні 2022 розповідає гороскоп

До 26 серпня Меркурій перебуває в 2 Домі гороскопу Лева. Це добре позначиться на матеріальному становищі. Інтуїція загострена, що дозволить точно вирахувати, куди вкласти гроші і яка справа реально «вигорить».

Лев повинен звертати увагу на те, що вигідно, а не лише цікаво. Бізнес у Лева справді процвітатиме.

У багатьох представників знаку зодіаку Лев справжнє відчуття на те, де є гроші і як їх можна отримати. Вдалий місяць для укладання угод та підписання контрактів.

Витрати будуть мінімальні, а прибуток гідний, як передбачає гороскоп Лева  на серпень 2022 року.

Наприкінці серпня Меркурій переходить в 3 Дом гороскопу Лева. Це означає, що ваші організаторські здібності ще більше зростуть. Ви зможете не лише першокласно керувати процесом, а й проконтролюєте ситуацію до максимуму. Тільки не заглиблюйтеся в справу, яку вам доручать. Інакше інші проекти виявляться поза увагою, що, безумовно, не сподобається начальству.

Поради для Лева, який навчається

Навчання повинно стояти на першому плані у тих Левів, хто кудись планує вступати чи готується до іспитів. Лев повинен намагатися поставитися до цього без емоцій, щоб не зашкодити ситуації. Легко даватиметься усний предмет, а не письмовий.

Гороскоп серпень 2022 для Лева: кохання, сімейне життя, родина

знак зодіаку Лев у серпні: кохання, сімейне життя, родина

На початку місяця планета кохання та краси – Венера, буде в 12 Домі гороскопу Лева. В цей період багато представників цього знаку зодіаку захочуть усамітнитися, щоб подолати в собі давні комплекси та зруйнувати стереотипи.

Любовний гороскоп на серпень 2022 року прогнозує Леву зростання значущості та амбіцій. Проте загалом місяць досить теплий в сенсі стосунків, адже по вашому 1 Дому гороскопу гастролює Сонце.

Лев жінка навряд чи докорінно змінить своє особисте життя. Але невеликі зміни таки відбудуться.

Головне, що самотні представники Лева вибиратимуться в компанії, а не будуть відсиджуватися вдома. На жаль, в більшості випадків, нові знайомства та побачення закінчаться першим та яскравим враженням – і все. Близькість не принесе тієї надійності та пристрасті, про яку Лев мріяв. Можливо причина в тому, що багато хто з представників Лева ніяк не може забути про людину, з якою нещодавно розлучилися.

З 11 серпня Венера переходить в 1 Дом гороскопу, що дещо змінить ситуацію. Лев повинен взяти себе в руки та полюбити всім серцем. Гороскоп на серпень нагадує Леву, що ви саме та людина, яка заслуговує на повагу та турботу.

З боку протилежної статі зросте інтерес до Лева, претендентів може бути декілька.

Любовний гороскоп на серпень рекомендує знаку зодіаку Лев: не здавайтеся відразу і не треба кидатися в обійми людині, яка сподобалася. Не будьте для нього доступним подарунком.

Гороскоп на серпень 2022 року Леву рекомендує спілкуватися лише з тими, до кого лежить душа.

Якщо знак зодіаку Лев має вже обранця, то стосунки з ним стануть ще прекраснішими. Взагалі, останній місяць літа буде ніжним та чудовим. Закохані чи сімейні Леви вирушать у подорож, стануть поступливішими та щирішими у спілкуванні.

Який прогноз на здоров’я для знаку зодіаку Лев дає гороскоп на серпень 2022

Який прогноз на здоров’я для знаку зодіаку Лев дає гороскоп на серпень 2022

Про здоров’я Льва в серпні 2022 можна сказати одне – міцне, як й імунна система. За це слід дякувати, як вже неодноразово зазначав цей гороскоп, Сонцю, яке перебуватиме в 1 Домі і повністю підтримує свого підопічного Лева.

Активний Марс додасть ще більше енергії, перебуваючи в 10 Домі гороскопу

Серпень 2022 – чудовий місяць, щоб тренуватися, захопитися активними видами спорту та зміцнювати м’язову систему.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст