ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева на серпень 2021 радить проявляти ініціативу

Гороскоп для Лева на серпень 2021 року радить проявляти ініціативу, щоб отримати повний контроль над ситуацією. І Лев у серпні матиме достатньо сил для цього, але в кінці місяця варто дато собі послаблення. Багато представників цього знаку зодіаку святкують свій особистий Новий рік. Тобто – день народження. Саме в цей період закладається підґрунтя на наступні 12 місяців життя Лева

знак зодіаку Лев: гороскоп на серпень 2021 дає поради для ЛеваГороскоп Лева на серпень 2021: загальна характеристика періоду

Як передбачає гороскоп для Лева на серпень 2021 року, цей знак зодіаку відчуватиме себе господарем становища в останній місяць літа. Астрологи наполегливо рекомендують представникам цього знаку зодіаку проявляти ініціативу, щоб отримати повний контроль над ситуацією.

Перша декада серпня 2021 року очікується дуже динамічною для Лева. Люди цього знаку відчують надлишок творчої і навіть революційної енергії. Однак, це може ускладнити життя деяких Левів, а також може спровокувати проблеми, викликані імпульсивністю, хаосом, неприйняттям влади і законів.

До 13 серпня 2021 року Леву потрібно бути обережніше на дорогах і в особистих зв’язках, так як можливі проблеми і аварії.

Конфлікти у відносинах на початку першої декади серпня стануть серйозною перешкодою на шляху до бізнесу і сімейному щастя.

Нестійке положення Львів в професійній сфері може бути джерелом неспокою, тому що навколо них може змінюватися: можуть відбуватися перестановки, скорочення, реорганізації. Що, безумовно, змусить Лева похвилюватися. У цей час не варто ризикувати, піддаватися розпачу і обривати всі зв’язки. Багато Левів будуть діяти під впливом пориву, а потім можуть пошкодувати про свою поспішність і затятість. Тому порада – не поспішайте і все зважуйте. В цей час буде легше все зруйнувати, ніж зберегти.

В цей складний період (перша половина серпня) для Лева краще ненадовго усамітнитися. Наприклад, можна відправитися в подорож, переключити увагу на нове, зарядити свою ауру.

Це також буде дуже корисно для їх здоров’я та емоційного благополуччя.

У другій декаді, з 13 по 20 серпня 2021 року Леви зможуть відновити втрачені зв’язки і зняти напругу в стосунках, щоб увійти в новий річний цикл.

Це буде сприятливий час для спілкування і різних починань. Оновлення аури, підвищена енергія, сміливість, готовність йти на ризик допоможуть Леву швидше досягти поставлених цілей. А також це дозволить залучити самих різних людей, готових підтримати Лева.

Така активність допоможе Леву на майбутній рік по-новому вибудовувати свій бізнес і зміцнити матеріальну основу.

Професіоналізм і цілеспрямованість допоможуть зробити Леву ривок в кар’єрі, а це буде час творчого розквіту, зміцнення авторитету і соціального статусу. Будь-які проекти і досягнення можуть стати для людей цього знаку зодіаку дуже значущими в наступаючому році. Тому потрібно зосередитися тільки на найголовнішому, приклавши максимум зусиль для їх реалізації.

У третій декаді серпня 2021 року очікується більш напружений період для Лева, коли старі конфлікти і наслідки помилок можуть знову проявитися. А це може поставити під загрозу добрі починання Лева, а також загрожувати фінансовими втратами і витратами.

Події, які відбуваються в суспільстві, можуть вплинути на бізнес, тому Левам потрібно задовольнятися малим і не намагатися форсувати події.

знак зодіаку Лев: сприятливі і несприятливі дні серпняГороскоп для Лева на серпень 2021 року вказує сприятливі і несприятливі дні серпня

Перші п’ять днів серпня 2021 року готують сюрпризи тим Левам, які в ці дні відзначають свій день народження. Самі винуватці торжества здивують оточуючих. Варто з гумором ставитеся до того, що вам здається складним.

Дати 14-17 серпня 2021 року обіцяють бути дуже вдалими для тих Левів, чий день народження припадає на ці дні. Зусилля цих людей у важливих сферах діяльності будуть ефективними, досягнуті результати будуть схвалені іншими. Головне – не переборщити в дорогих застіллях і в метушні демонстрації багатства.

Серпневі Леви, тобто ті, хто народився в серпні, самі будують власне щастя. Вкладіть всю свою енергію в створення основи для успішного майбутнього. Будуючи плани на майбутнє, не забувайте про своїх близьких. У кожного члена сім’ї повинно бути місце у вашому житті.

Загалом, серпень – ідеальний час, щоб складати плани на майбутній рік

  • Сприятливі дні для Лева в серпні 2021 року: 4, 9, 14, 18, 22, 27, 31.
  • Несприятливі дні для Лева в серпні 2021 року: 2, 7, 12, 16, 20, 25, 29.

Гороскоп Лева на серпень 2021: сім'я і відносиниГороскоп Лева на серпень 2021: сім’я і відносини

У серпні Леви можуть вирішити відправитися з родиною в тривалу подорож, скоріше за все – до моря. Ідея спільного відпочинку об’єднає членів сім’ї, і ваш авторитет стане незаперечним. Тим Левам, які відправляються у відпустку без дітей, романтична відпустку допоможе зблизитися з партнером, згладити гострі кути.

В родині Левів все буде в порядку. Тепер вони з радістю порадують свою другу половинку приємними дрібницями, вечорами будуть мчати додому, щоб провести час в компанії коханої людини, випити чаю, подивитися телевізор або просто поговорити по душам.

Самотнім Лева зірки і планети не обіцяють багато нових романтичних знайомств. Однак нудьгувати на самоті їм все одно не доводиться. Цілком ймовірно, що ви випадково зустрінете свою перше кохання, до якого знову спалахнуть ваші почуття.

В останні дні літа Лев буде багато спілкуватися з родичами. Ваша домівка стане місцем зустрічі старих друзів, родичів і нових знайомих.

Знаку зодіаку Лев: любовний гороскоп для жінки-Лева на серпень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для жінки-Лева на серпень 2021 року

Перша декада серпня буде для Левиці дуже романтичною. Багато прекрасних представниць цього знаку зодіаку оновлять свій гардероб, зроблять кілька вдалих покупок, що тільки додасть їм привабливості і краси. Для жінки-Лева це буде час зовнішнього і внутрішнього перевтілення, і вони будуть щасливі, насолоджуючись чоловічою увагою. Не виключена ревнощі до другої половинки і образа на постійного партнера. Зате вільні від стосунків жінки-Леви будуть користуватися увагою шанувальників і радіти кожному дню по-новому.

Середина серпня може вселяти сумні думки. Багато представниць знаку зодіаку Лев захочуть спокою і усамітнення. Навіть постійні і міцні відносини поступово будуть вас дратувати. Але не поспішайте думати, що в цьому винен тільки чоловік: перевтома, нестача тепла і розуміння можуть сильно зіпсувати ваші стосунки. Цей період скоро закінчиться, і ви зможете почати все спочатку.

Самотнім представницям Лева в цей час не варто розраховувати на нові знайомства.

В кінці серпня любовний гороскоп для жінки-Лева передбачає пожвавлення і активізацію особистого і суспільного життя.

На перший план виходять зустрічі з друзями і батьками. Ви проведете багато часу в компаніях і заведете приємні знайомства. Представникам сім’ї жінки-Лева сподобається проводити час вдома; вони навряд чи відреагують на гарячі погляди своїх шанувальників.

У вільних від відносин Левиць може бути кілька романів одночасно в кінці серпня. Проте вони навряд чи принесуть вам радість.

Гороскоп на серпень 2021: особисте життя чоловіка-Лева, його кохання і стосункиГороскоп на серпень 2021: особисте життя чоловіка-Лева, його кохання і стосунки

Перша половина серпня не буде багата на нові знайомства чоловіка-Лева, незважаючи на всі його прагнення закрутити роман. Жінки з незрозумілої причини відвернуться від вас, чи ви сподобаєтеся не тій жінці.

Сімейні Леви-чоловіки будуть багато часу проводити поза домом, що може спровокувати гнів і нерозуміння другої половинки. А вільні від стосунків Леви, ще довго будуть маятися від неробства і нудьги.

Останні дні серпня розтоплять лід у відносинах. Багато чоловіків знаку Лев будуть відчувати себе дуже привабливими, І не без підстав. Ви опинитеся на хвилі кохання, матимете змогу насолодитися швидкоплинними захопленнями або ж зможете віддати енергію постійному партнерові.

Гороскоп кохання на серпень радить чоловіку Леву: намагайтеся бути щедрим і товариськім.

Ці якості допоможуть вам зрозуміти і насолодитися прекрасними моментами щастя.

бізнес і робота Лева в серпніГороскоп Лева на серпень 2021: бізнес і робота

Лев в серпні 2021 року проявить блискучу логіку в судженнях, продемонструвавши свій інтелект співрозмовникам, проявивши таланти оратора і вчителя. З іншого боку, до інформації, яку Лев отримає в цей період, він буде ставитися в певні мірі критично, не беручи на віру те, що не підтверджується фактами. Можливо, в серпні цього року ви зможете познайомитися з якимись новими передовими технологіями, в будь-якому випадку у вас буде великий інтерес до цієї теми. І це може стати гарним підґрунтям, щоб розпочати щось нове і цікаве.

В останній місяць літа гороскоп на серпень радить Леву спробувати себе в новій справі. Ваших знань більш ніж достатньо, щоб управляти серйозним проектом, який раніше був для вас непростим.

На роботі очікується плідний період в середині місяця. Керівництво звалить на вас купу речей, з якими ви успішно впораєтеся до кінця літа. Ваша робота буде оцінена, тож в подальшому можна сподіватися на грошове заохочення або на просування по службі.

В кінці місяця Леву доведеться чимало витратитися на господарські потреби. Однак витрачати буде приємно, тому що останнім часом ви багато працювали і тепер відчуваєте, що заслуговуєте невеликого марнотратства.

В цілому, з точки зору кар’єри і фінансів місяць для Лева дуже вдалий і плідний.

знак зодіаку Лев: астропрогноз на здоров’я в серпні 2021Лев: гороскоп здоров’я на серпень 2021

Гороскоп на серпень 2021 року обіцяє Леву, що в цілому цей місяць буде сприятливим для вашого здоров’я. Звичайно, буваючи на природі чи в подорожі у відпустці, слід остерігатися укусів отруйних комах. Особливо це актуально, якщо відпустка буде проходити в екзотичній країні – не забудьте зробити всі необхідні щеплення.

Що може погіршити самопочуття Лева в серпні – нервову напруга і емоційне виснаження.

Гороскоп здоров’я радить Леву в серпні контролювати свої емоції і не засмучуватися через дрібниці. Лев може відчувати необґрунтований страх, стане підозрілим. Будь-яке хворобливий прояв ви вважаєте серйозним і навіть – смертельною недугою. Курс антидепресантів допоможе впоратися з панічними атаками, звичайно, після консультації з лікарем. Вийти на природу, прийняти ванну з ефірними маслами, зустрітися з людьми, з якими ви почуваєтеся спокійно, допоможе вам розслабитися і відволіктися.

Леву слід розвантажити свій мозок від негативних емоцій і переживань. Найкраще в цей період займатися саморозвитком. Відвідувати виставки, ходити в кіно, брати участь в житті своєї родини. Астрологи радять на час відпочити від власних справ і думок. В кінці місяця ви відчуєте приплив енергії.

Гороскоп для Лева дає пораду на серпень 2021

Не будьте надмірно пихаті. Дійте не заради похвали або схвалення інших, а заради себе.

Гороскоп серпень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст