ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева листопад 2022: кохання та сім’я, робота та бізнес, здоров’я

Астрологи вважають, що головною темою місяця для Лева буде сім’я. Про це та прогноз на інші сфери життя дає гороскоп на листопад 2022 для знаку зодіаку Лев. Також, гороскоп називає сприятливі та несприятливі дні листопада для представників Лева.

Що принесе листопад 2022 знаку зодіаку Лев?

 

Однією з важливих тем листопада для Лева будуть його цінності. Якщо представники цього знаку зодіаку врахують саме те, що має для них першорядне значення, життя піде в потрібному напрямку.

Гороскоп на листопад радить представникам Лева більше уваги приділяти близьким, інакше вони приховують страшну образу за те, що ви весь час проводите на роботі.

В особистій сфері Лева астрологи прогнозують багато клопоту.

Деяким представникам Лева цього місяця судилося поміняти житло або зайнятися будівництвом будинку. Інші Леви поспіхом вирішуватимуть побутові питання, налагоджуватимуть родинні зв’язки, хтось із Левів у листопаді вкладатиметься фінансово.

Можливі проблеми зі здоров’ям у літнього родича. Не виключено, що Леву доведеться оформляти документи щодо спадщини. Якщо питання стане кардинально – сім’я або робота, то рекомендується зробити вибір на стороні першого, тобто вибрати справи сім’ї, як пріоритетні.

Гороскоп на листопад 2022 року передбачає, що в цьому місяці для Лева на першому плані буде домівка і все, що з нею пов’язано.

Наприклад, Лев буде намагатися покращити житлові умови, щоб створити все для затишного та щасливого життя. Якщо Лев давно хотів зайнятися побутовими справами, вони пройдуть чудово. Можна встановити техніку в будинку, настроїти комп’ютер.

Для відпустки листопад також цілком підходить. Гороскоп для Лева прогнозує успішні подорожі з рідними людьми. Але можна придумати розваги з рідними, не покидаючи домівку.

Марс, який знаходиться в 11 Домі гороскопу Лева, сприятливо вплине розвиток особистих якостей, та отримання нових знань, до чого більшість Левів дуже охочі. Лев зможете по-новому та з часткою креативу реалізувати цілі. Тим більше, що довкола будуть люди, які раді допомогти і дати професійну пораду.

Задоволення Леву принесуть заходи, організовані для сім’ї та спортивні заняття, відпочинок на природі. Для покупок та зустрічей із друзями підходить друга частина листопада

Сприятливі дні на листопад 2022 для знак зодіаку Лев: 23, 24, 28, 30

Несприятливі дні для Лева: 3, 9, 13 листопад 2022.

Гороскоп на листопад 2022 для знаку зодіаку Лев: робота та бізнес

 

В Лева буде бажання більше працювати в домашніх умовах, але це непогано. Навпаки, принесе прибуток та дозволить розвинути таланти.

Гороскоп на листопад 2022 року Леву передбачає невеликі зміни в сімейній сфері. Якщо є свій бізнес чи інші проекти, їх доведеться на якийсь час відкласти або перевести на другий план. Тим більше, що в цьому напрямку навряд чи відбудуться масштабні зміни.

Листопад – відмінний місяць для укладання контрактів, угод та оформлення документів, пов’язаних з «квартирним» питанням – тобто з нерухомістю.

З 17 листопада Меркурій заходить в 5 Лом гороскопу Лева. І астрологи вважають, що, якщо є мрія, то вона обов’язково здійсниться. Не виключено, що якесь захоплення почне приносити дохід. Хороший період для культурного відпочинку, відвідування кіно, концертів, виставок, театру.

Трохи азарту Леву не зашкодить, особливо, якщо купуються лотерейні квитки. Є шанс, що Лев може виграти невелику суму, якщо вести себе не надто ризиковано.

Гороскоп на листопад 2022 року радить Леву, в якого є власний бізнес, впроваджувати нові та неординарні методи реалізації проектів.

Є можливість стрімко просунутися вперед, якщо стати на шлях здорового авантюризму. Це реально допоможе примножити капітал.

Багато Левіві займуться новим проектом. До нього бажано залучити молоде покоління – дітей, онуків.

Гороскоп Лева листопад 2022: кохання та сімейні відносини

 

В першій половині листопада планета кохання та краси Венера перебуває в 4 Домі гороскопу Лева. Це позначиться на сімейних стосунках, традиціях та перестановці пріоритетів.

Астропрогноз на першу половину листопада

Не виключено, що хтось із представників Лева цього місяця вирішить укласти офіційний шлюб. Любовний гороскоп на листопад 2022 року радить Леву не відкладати пропозицію руки та серця. Досить перебувати у підвішеному стані, якщо серце вже давно належить обранцю.

Ті представники Лева, хто поки що самотні, так і будуть блукати по закутках спогадів і страждати від недосконалості особистого життя. Листопад мало підходить для романтичних зустрічей.

Одруженим представникам Лева слід серйозніше поставитися до взаємин з другою половинкою. Якщо не йти на поступки і постійно конфліктувати, то союз просто розпадеться. Можливі грошові витрати, пов’язані з домівкою та сім’єю. Комусь з Левів судилося виграти пристойну суму.

Що очікувати знаку Лев в особистому та сімейному житті в другій половині місяця?

Вже з 16 листопада Венера перемістилася в 5 Дом гороскопу. І через це багато Левів можуть з головою поринути в пригоди, розваги та легковажні зв’язки.

Холостяки мають шанси познайомитися з партнером у кафе, театрі чи дискотеці. Але цей роман навряд чи призведе до чогось конкретного.

Любовний гороскоп на листопад 2022 року передбачає Леву бурхливий період спілкування з дітьми. Тим, хто мріє мати дитину, пощастить – ви дізнаєтесь про вагітність. Якщо знак зодіаку Лев поки не має планів поповнення сім’ї, то краще ретельно оберігатися.

Загалом в листопаді відносини з партнером не можна назвати легкими, можливі конфлікти з будь-якої причини і навіть за мізерним приводом. В парі Лева не виключена зрада, яка спричинить розлучення з обранцем.

Гороскоп Лева листопад 2022: здоров’я та самопочуття знаку зодіаку Лев

 

Головний біль – ось, що може переслідувати Лева цього місяця. Це може бути пов’язане з перевтомою чи зміною погоди. У будь-якому випадку слід вживати заходів, більше відпочивати або звернутися до лікаря. Добре підійде йога, розслаблюючі сеанси та масаж

Ось які заходи Леву краще скасувати наприкінці осені: дальні поїздки, спортивні заняття з підвищеним навантаженням і підняття ваги. І, звичайно ж, треба менше нервувати.

Для душевної рівноваги доведеться змінити режим відпочинку, харчування та роботи. З безсонням краще боротися за допомогою препаратів, які випише фахівець.

Управитель Лева – Сонце, перебуває в 4 Домі гороскопу Лева.  Отже більше уваги потрібно приділити родичам. Звичайно ж, не варто опікуватися ними, як маленькими дітьми, але й ігнорувати прохання близьких не варто.

Якщо в Лева є бажання схуднути – це хороший період. Тільки не варто сидіти на жорсткій дієті, це може погіршити ситуацію і порушити роботу ШКТ.

Гороскоп листопад 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст