ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева липень 2022: кохання і сім’я, робота та здоров’я

Гороскоп Лева липень 2022: кохання і сім’я, робота та здоров’я

Другий місяць літа буде не простим для знаку зодіаку Лев, особливо його перша половина. Такий прогноз дає гороскоп для Лева на липень 2022, який описує основні тенденції липня. Також гороскоп дає прогноз для на кохання і сім’ю, роботу та здоров’я Лева і називає сприятливі і несприятливі дні липня.

Гороскоп Лева на липень 2022 прогнозує надзвичайний період для цього знаку зодіакуГороскоп Лева на липень 2022 прогнозує надзвичайний період для цього знаку зодіаку

Планети і зорі спонукають представників Лева до впевненого руху назустріч новим звершенням та гідним результатам. При цьому другий літній місяць літа виявиться не таким простим, особливо перша половина. Тому цим представникам вогняної стихії вкрай важливо мати ретельно продуманий план дій, щоб майстерно балансувати між небезпеками та рідкісними шансами, особливо в професійній сфері життя.

Гороскоп на липень не виключає, що у багатьох представників Лева тема здоров’я може вийти на перший план.

На що очікувати знаку Лев в першій половині липня?

Перша половина липня принесе представникам Лева багато труднощів і перешкод. В цей період багато Левів будуть змушені зосередити свою увагу на виконанні взятих раніше на себе зобов’язань і обіцянок. Також потрібно завершити старі справи та проекти.

Людям знаку Лева треба зважати, що  в першу і другу декади липня їх потенціал буде знижений. І це може несприятливо позначитися, якщо в цей період у вас заплановані публічні заходи і важливі зустрічі.

Астрологічний прогноз на другу половину липня та коли Сонце почне підтримувати свого підопічного

Астрологи зазначають, що лише після 26 липня типові  представники знаку зодіаку Лев почнуть прокидатися від тимчасового застою. До кінця місяця зросте ефективність Лева, що дозволить більш успішно діяти і досягати поставленої мети.

Завдяки гармонійному аспекту Сонця до прогресивного Урану, який починається який 10 липня 2022 року, відкриються можливості для креативних Левів, для нововведень і зухвалих ідей. Енергія Сонце – управителя Лева, дуже позитивно впливає на нетривіальні старти, які потребують нестандартних методів та багатої фантазії.

  • Сприятливі дні для Лева у липні 2022: 2,7, 11, 15, 19,24,29
  • Несприятливі дні для Лева у липні 2022:5, 9, 13, 17, 21,26, 31

Основні тенденції липня для знаку зодіаку Лев виклав гороскоп на липень 2022Основні тенденції липня для знаку зодіаку Лев виклав гороскоп на липень 2022

Гороскоп окреслює основні тенденції в житті Лева, які зумовлені різними астрологічними подіями. Це не план життя, а лише ескіз, який допоможе вам краще розуміти причини певних ситуацій.

3 липня – 8 липня 2022

  • З початку місяця, особливо в зазначений відрізок часу – з 3 по 8 липня, слід бути пильними. Астрологи застерігають Лева: ви будете схильні недооцінювати якісь проблеми та переоцінювати свої можливості. Через це деякі питання можуть залишитися без належної уваги та вирішення. А це в свою чергу спровокує негаразди, які виникнуть наступного періоду – в серпні 2022. Тож будьте обачними і уважними.

Через нестачу енергії, життєвих сил, знак зодіаку Лев на початку липня буде схильний до лінощів і прокрастинації (відкладання справ на потім). І це безумовно позначиться на працездатності і якості праці.

Тому на початку липня знак зодіаку Лев навряд чи матиме успіх в освітній сфері, науковій діяльності, а також у публічних виступах та на офіційних зустрічах. Може загостритись незадоволеність собою або оточенням, що веде до глибинних розчарувань.

8 липня – 14 липня 2022

  • В цей період – середина липня, багато хто з представників Лева зможе реалізувати свої таланти, діючи продуктивно і рухаючись у правильному напрямку. Гороскоп на липень зазначає, що в цей час Лев буде ще кмітливішим, далекогляднішим, креативнішим. І цей підйом буде завдяки тому, що активізується інтелектуальний потенціал.

Гороскоп Лева прогнозує для нього в цей період ймовірність гарних новин та цікавих пропозицій, завдяки яким відбудуться позитивні зміни в професійній чи громадській сфері. Що, у свою чергу, змінить становище Львів на краще. Крім того, це чудовий момент для розробки стратегічних планів та індивідуальної роботи.

Головне для Лева, на чому акцентує увагу гороскоп на липень – не відкидайте компетентні думки та цінні поради.

Адже зараз вони стануть запорукою правильних рішень та оптимального вибору.

14 липня – 25 липня

  • В цей період зростає напруженість, коли багато представників стихії вогню можуть зациклитися на своїх проблемах і через це стануть дуже вразливими до проявів негативу від недоброзичливців. Це складний і неоднозначний період липня для Лева, коли він може пережити глобальні психологічні трансформації, пов’язані з невпевненістю у правильності своїх рішень та вчинків, обраної діяльності тощо.

На цьому тлі деякі представники знаку зодіаку Лев можуть захопитися новими ідеями, мріями та планами. А зацікавленість у поточних правах і у виконанні своїх прямих обов’язків може впасти. Багатьом Левам цими днями буде непросто розібратися в справжніх бажаннях та пріоритетах. І в цьому сенсі Левам небажано занурюватися в самокопання. Також гороскоп на липень радить Леву утриматися від закидів на адресу близьких людей через невдачі минулого.

26 липня і до кінця липня

  • Гороскоп Лева зазначає, що вже після 26-го числа оптимізм знову повернеться до Лева. Це зрушить з місця притаманну їм якість – Лев буде готовий брати нові висоти і ставити перед собою більш амбітні цілі. При цьому може зрости азартність, посилиться потяг до авантюр, пригод. Деяким представникам Лева пощастить наприкінці липня в азартних іграх, лотереях. В іншому варіанті Леви будуть користуватися величезною популярністю у протилежної статі, забезпечуючи собі неймовірно насичений і незабутній кінець липня.

Наприкінці липня 2022 року Лева захопить щось нездійсненне чи незрозуміле. Через це, Лев може нераціонально розповідали сили, ресурси та час.

Гороскоп на липень2022 зазначає, що це

  • з одного боку потяг до новизни чи зміни професійної діяльності може принести кардинальні трансформаціє в кар’єрі.
  • але з іншого – непродумані рішення та поспішні кроки можуть завдати Леву більше шкоди, ніж користі.

Гороскоп Лева липень 2022: кохання і сім’я, робота та здоров’я, сприятливі і несприятливі дніГороскоп Лева липень 2022: кохання і сім’я, робота та здоров’я, сприятливі і несприятливі дні

Астрологи вказали тренди в різних сферах життя. Отже, на що знак зодіаку Лев повинен звертати увагу в липні

Кохання і сім’я Лева в липні 2022

Молодий 28 липня, який проходить в знаку зодіаку Лев, може феєрично підняти бажання представниць цього знаку до флірту. Гороскоп на липень застерігає Лева жінку:  знайомства та побачення в останні дні місяця можуть залучити до вас нав’язливих шанувальників, стосунки з якими згодом вас розчарують.

Фінанси Лева

Серйозних проривів або фінансових втрат гороскоп для Лева не передбачає в липні. Найбільш серйозні фінансові навантаження (в той чи інший бік) ймовірні 4, 5, 21 та 22, 31 липня.

Бізнес та кар’єра Лева у липні 2022

Представникам знаку Лев слід уникати будь-яких інтриг у діловому оточенні, також не треба конфліктувати з колегами. У відносинах з керівництвом та людьми, наділеними владою, для Лева важливо керуватися дипломатичними тактиками, причому не лише у липні, а й у серпні 2022 року. Нагадаємо, що деякі кроки Лева, зроблені в проміжок 3 липня – 8 липня 2022 можуть датися взнаки уже в серпні.

Гороскоп здоров’я Лева на липень 2022

Протягом всього другого літнього місяця Лева переслідують приступи млявості, втома та підвищена нервозність долатиме. Через нестачу енергії Лев може відчувати зневіру. В нього зародяться сумні думки, і все це – без об’єктивної на те причини.

У зоні ризику знаходяться опорно-руховий апарат, зуби та ноги. Тому гороскоп здоров’я на липень 2022 рекомендує знаку зодіаку Лев зосередитися на оздоровленні, пройти обстеження, більше відпочивати.

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст