ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева грудень 2022 передбачає гарне закінчення року і дає прогноз на...

Для представників знаку зодіаку Лев кінець року буде досить приємним. Такий прогноз зробив гороскоп Лева на грудень 2022, який передбачає гарне закінчення року. Астрологи підготували свій прогноз ймовірних подій та ситуацій в сфері кохання та особистого життя, в діловій сфері та здоров’я.

На що може очікувати знак зодіаку Лев у грудні 2022 року?На що може очікувати знак зодіаку Лев у грудні 2022 року?

Гороскоп на грудень вважає, що в останній місяць року знак зодіаку Лев відчуватиме себе творцем та художником. Цим людям захочеться діяти оригінально, відмовитися від звичного способу мислення та черпати своє натхнення в мистецтві.

Погляд на звичайні речі з іншого ракурсу, творчий підхід до вирішення завдань дасть можливість стати центром уваги колег і знайомих, а також отримати задоволення від виконаної роботи. Діючи оригінально, нестандартно, Лев досягне успіху цього місяця.

Гороскоп на грудень 2022 року радить представникам Лева відкласти вирішення всіх домашніх та побутових питань на пізніший термін.

Цього місяця Леву не захочеться займатися нудними та рутинними справами; з великим задоволенням він піде на вечірку, концерт чи дискотеку. Таке дозвілля принесе Леву заряд бадьорості, підніме настрій.

Однак треба бути обережнішим: веселе життя та зловживання алкоголем може негативно позначитися на здоров’ї та на зовнішньому вигляді.

Гороскоп для Лева на грудень 2022 року рекомендує дотримуватися дієти та здорового способу життя.

Якщо представник Лева півночі провів на вечірці, вживав багато жирної їжі та солодких коктейлів, йому може не сподобатися те, що побачить у дзеркалі. У будь-якому випадку правильне харчування та режим дня ще нікому не зашкодили.

Оптимізм та бажання бути в центрі уваги в грудні у Лева будуть на високому рівні. Він намагатиметеся сподобатися оточуючим, продемонструвати свої таланти та відмінні ділові якості.

Також для Лева важливі повага та захоплення колег та друзів, тому він докладе зусиль, щоб викликати в оточуючих ці почуття.

Кінець року Марс проведе в 11 Домі гороскопу Лева, що додасть йому внутрішньої енергії та сил спілкуватися з великою масою людей, перебувати в центрі подій.

Безсумнівно, на знак зодіаку Лев чекає успіх у великих компаніях або на людних вечірках. Цей знак зодіаку не залишиться непоміченими і його оптимізм та життєрадісність підкорять багатьох.

Порада для Лева на грудень 2022:

намагайтеся уникати будь-якого з’ясування відносин чи відкритого суперництва.

  • Сприятливі дні в грудні 2022 року для Лева: 1, 3, 9, 11, 15
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 22, 23, 26 грудня 2022

Гороскоп на грудень 2022 року Лев: роботаГороскоп на грудень 2022 року Лев: робота

Весь грудень Сонце – управитель Лева знаходиться в 5 Домі гороскопу, який відповідає за  різноманітні задоволення, кохання, захоплення та дітей. Тому для більшості представників цього знаку зодіаку зосередитись на серйозній та трудомісткій роботі буде дуже складно.

Зате будь-які переговори чи спілкування з керівництвом принесуть успіх, і все вирішиться на його користь. Підвищена чарівність Левів та їхній ентузіазм у вирішенні будь-яких питань допоможе реалізувати всі плани та досягти заслуженого заохочення.

Гороскоп на грудень 2022 року передбачає, що з 6 грудня під впливом Меркурія знаку зодіаку Лев буде легше зосередитись на складній роботі. Дещо легше стане знайти потрібну мотивацію для завершення проекту. Навіть, якщо роботи буде багато, Лев успішно закінчить все до кінця місяця. Тим більше, що використовуючи свої організаторські навички, Лев зможете зацікавити та підключити до такої роботи своїх колег.

Астрологи не виключають ймовірність, що доведеться провести багато часу у державних організаціях, оформляючи документи та різні дозволи. Якщо це входить до обов’язків Лева, то можуть доручити проводити інтерв’ю чи співбесіди з новими співробітниками чи тими, хто прийшов на стажування.

Гороскоп на грудень 2022 року радить Леву до кінця місяця закінчити незначні дрібні справи, які накопичилися останнім часом.

Якщо цей знак зодіаку проявить посидючість і завершить все заплановане до кінця місяця, то ніщо не затьмарить їм святковий новорічний настрій.

Любовний гороскоп на грудень 2022 року для знаку зодіаку ЛевЛюбовний гороскоп на грудень 2022 року для знаку зодіаку Лев

На початку грудня 2022 року Венера буде 5 Домі. Це сектор різних ігор, розважальних заходів, дітей. Така астрологічна ситуація свідчить, що Лев можете отримати кілька дуже привабливих пропозицій від ваших коханців/коханок (чи потенційних) партнерів.

Однак любовний гороскоп на грудень 2022 року попереджає Лева,  що не всі зроблені пропозиції слід приймати.

Такі зустрічі чи любовні пригоди, швидше за все, не матимуть продовження чи серйозного розвитку. Розраховувати на довгострокові і перспективні відносини зараз не варто, вони з’являться трохи пізніше. Але, якщо потрібна весела компанія на новорічні урочистості, то можна розглянути варіанти, що з’явилися в цей час.

Вже з 10 грудня 2022 року Венера, яка опікується любовними стосунками, заходить в 6 Дом гороскопу Лева.

Це становище створює деякі стримуючі фактори Венері, що позначиться на особистому житті Лева. Якщо у Лева є партнер, можливо йому буде потрібна ваша професійна допомога. Або, навпаки, представник цього знаку зодіаку буде просити в нього поради щодо бізнесу. У будь-якому випадку ваша близька людина і ваша робота в цей період можуть перетинатися в найнесподіваніших ситуаціях.

Романтичні стосунки тісно переплітатимуться з професійною сферою Лева.

Любовний гороскоп для Лева на грудень 2022 року говорить, що це може бути службовим романом, або знаками уваги, які надають Леву ділові партнери чи бізнес-клієнти.

В одружених представників Лева в цей час можливе поповнення в сім’ї.

А ті Леви, хто вже має дітей, повинні приділити їм більше уваги і, незважаючи на велике навантаження на роботі, провести якомога більше часу разом на новорічних виставах або на ковзанці. Це піде на користь і батькам, і дітям.

Гороскоп Лева на грудень 2022: здоров'я та самопочуттяГороскоп Лева на грудень 2022: здоров’я та самопочуття

Вдале розташування Сонця та Марса дозволять Леву в грудні 2022 року відчути приплив сил та енергії. Не передбачається жодних серйозних проблем зі здоров’ям чи імунітетом. Щоб таке гарне самопочуття тривало якнайдовше, варто займатися профілактикою, зробити медичне обстеження.

Гороскоп на грудень 2022 року для Лева рекомендує, перш за все, звернути увагу на печінку та жовчний міхур.

Саме з цими органами можливі проблеми чи загострення хронічного захворювання.

Крім цього, Левів більш старшого віку можуть турбувати проблеми підвищеного тиску. Фахівці рекомендують намагатися сильно не хвилюватися та не сваритися з оточуючими. Консультація лікаря, отримана в грудні, допоможе Леву скоригувати дієту чи отримати нові корисні рекомендації.

Гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст