ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лев вересень 2022 дає прогноз на кожну декаду вересня

Гороскоп Лев вересень 2022 дає прогноз на кожну декаду вересня

Представники знаку зодіаку Лев можуть не турбуватися – на початку осені все буде гаразд. Про це розповідає гороскоп Лева на вересень 2022 року, який дає прогноз на події в кожну декаду вересня. Що ж очікує на знак Лев?

Гороскоп Лев вересень 2022: загальний прогноз на перший місяць осеніГороскоп Лев вересень 2022: загальний прогноз на перший місяць осені

Астрологи вважають, що початок осені для Лева буде досить успішним. Гороскоп на вересень 2022 року передбачає для Лева перспективний період, навіть якщо цьому знаку зодіаку доведеться постійно тримати руку на пульсі подій.

Всім відомо, що Лев – харизматичний, креативний інтелектуал. У вересні його розум може бути зайнятий якимись великими ідеями та думками з цього приводу. І при цьому в особистому житті Лева також буде сприятливий період, тому слід скористатися цим шансом стати кращим.

У вересні 2022 року Сонце, управитель вашого знаку зодіаку Лев, займає сильну позицію та допоможе Леву у будь-якій складній ситуації. Допомога світила проявлятиметься або у вдалому збігу обставин, або у припливі життєвих сил.

Гороскоп на вересень попереджає Лева, що така підтримка викличе заздрість у оточуючих.

Це негативне почуття може накрити навіть тих про кого Лев ніколи б не подумав, що вони здатні на таке. Це друга концептуальна особливість періоду вересня для Лева –

всі маски будуть зірвані, і ви багато чого навчитеся.

Завдяки вдалому розташуванню Сатурна, який відповідає за обмеження можливостей знаку зодіаку, ситуації у всіх сферах життя Лева змінюватимуться досить динамічно.

Це може бути як плюсом, так і мінусом. Все залежить від цілей Лева та від того, наскільки ці бажання збігаються з можливостями. Спробуйте подивитись на це з іншого боку. Але, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна допомога ззовні, не чекайте, щоб попросити про це – звертайтеся за допомогою. Але гороскоп на вересень застерігає Лева:

у  будь-якому випадку, навіть, якщо ви звернулися за допомогою, не перекладайте особисту відповідальність на інших.

Гороскоп вересень 2022 для Лева – прогноз на першу декадуГороскоп вересень 2022 для Лева – прогноз на першу декаду

Астрологи прогнозують, що на початку вересня багато представників Лева на роботі можуть несподівано опинитися в епіцентрі бурі. І це не збіг. Є щось, що потрібно сказати, і щось, про що має почути, дізнатися Лев. І це потрібно для того, щоб мати ясніше бачення навколишньої ситуації. Леву варто скористатися можливістю, щоб швидко навчитися і засвоїти великий обсяг інформації. Чим більше Лев діє, тим більше помилок та неточностей йому прощають. Однак це не означає, що слід робити помилки навмисно, просто зараз це не матиме серйозних наслідків.

Представникам Лева, у кого є власний бізнес, не треба боятися кардинальних кроків. Іноді це єдина нагода. Гороскоп на вересень радить Леву-бізнесмену звернути особливу увагу на співробітників, тому що саме вони впливатимуть на результат справи.

Якщо знак зодіаку Лев співробітник офісу, то початок місяця – чудовий час для будь-яких змін. Можна використовувати цей час для підготовки нових проектів. У Лева буде багато клопоту та ситуацій, які потребують уваги. Але найголовніше попереду.

У сфері особистих стосунків Леву рекомендується дотримуватися рівноправної позиції та не брати все у свої руки.

Гороскоп Лев вересень 2022 дає прогноз на другу декаду вересня в різних сферах життяГороскоп Лев вересень 2022 дає прогноз на другу декаду вересня в різних сферах життя

Друга половина вересня 2022 року для Лева стане часом поступового зниження динаміки. У професійній діяльності це протікатиме хвилеподібно, і Леву доведеться миритися з рваним ритмом. Щось може бути поставлене на паузу (вплив ретроградного Меркурія) або зайняти значно більше часу. Особливо це актуально, якщо справа стосується кар’єрних бажань і мрій Лева. Але не треба хвилюватися, це незабаром минеться, і все стане на правильний шлях.

У сфері особистих відносин справи інакше.

Сімейні представники Лева відчують, що нинішній стан речей має підтекст. Леву навіть не доведеться напружуватися, щоб розкрити підґрунтя ситуації.

Це буде один із найзначніших моментів року для Лева.

Більше того, зірки вказують на позитивну розв’язку та радять залишатися собою. Тут чужа думка була б недоречною, тому не слухайте сторонніх порад. А стороннім людям не варто прикидатися своїм для Лева, але, якщо ви справді близькі люди, залишатися осторонь було б помилкою.

Досить непросте тлумачення зірок – якщо ви не готові, будьте готові. Тобто Лев повинен вірити в себе, адже у вас є все, що вам потрібно прямо у вас під рукою.

Гороскоп для Лева вказує на необхідність змін.

Сказати «зараз чи ніколи» було б надто драматично, але, можливо, це найправильніше гасло на цей період.

Гороскоп на вересень 2022 дає прогноз для для знаку зодіаку Лева на третю декаду вересняГороскоп на вересень 2022 дає прогноз для Лева на третю декаду вересня

Останні дні вересня 2022 року стануть найперспективнішим і найстабільнішим часом для народжених під сузір’ям Лева за весь місяць. Наприкінці вересня представникам цього знаку зодіаку доведеться згадати про все, що вони робили до цього. Якщо ви десь помилилися, то нічого страшного.

Умови дозволяють переграти все, навіть, якщо інші не можуть з цим змиритися.

Сім’я та особисте життя

  • Представникам Лева, які вільні від стосунків, доведеться піти на відверту розмову, яка багато що вирішить.
  • В одружених представників Лева сім’я займатиме лідируючі позиції, щоправда, це буде тимчасово.

Бізнес і робота

  • У сфері професійної діяльності, маючи власну справу, Лев може зіштовхнутися з вибором двох відмінних варіантів.
  • Якщо ви працюєте в офісі, зробіть ставку на співпрацю та професіоналізм. Якщо відбувається щось надзвичайне, дійте за обставинами. Тепер ви можете адаптуватись, а можете спробувати боротися із системою. Обидва варіанти прийнятні.
  • Сприятливі дні на вересень 2022 для Лева: 17, 23, 25, 28
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 10, 11, 13 вересня 2022

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст