ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Лева на 2019 рік буде прихильним у всіх сферах життя

Прийдешній рік Жовтої Земляної Свині, вкрай прихильний до Лева. Гороскоп на 2019 рік обіцяє Леву свободу вибору, вказує на реалізацію планів і здійснення мрій. Від Лева буде потрібно одне – проявити себе яскраво, сміливо і свіжо.

Лев 23 липня – 23 серпня

Гороскоп для Лева на 2019 рік: робота і кар’єра

Найбільш успішною професійна сфера життя Лева буде у другій половині року. Багато представників цього знаку – підприємців започаткують нову справу. І перша половина року піде на підготовчі та організаційні питання.

Повноцінна робота і перша прибутковість прийде не відразу. В цьому плані показовими будуть грудень 2019 року і весь 2020 рік.

Зорі рекомендують тверезо дивитись на справу і реально оцінювати свої можливості.

2019 рік буде сприятливим для людей творчих професій – їх проекти отримають визнання, а популярність збільшиться.

Гороскоп для Лева на 2019 рік: фінанси

Дуже нерівний буде цей рік у фінансовому плані. Кошти будуть витрачатися постійно: з одного боку на втілення професійного проекту (започаткованої справи). З іншого боку будуть досить значні витрати на потреби дому і сім’ї.

Гороскоп для Лева на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

В родині очікується багато змін. У Лева поліпшаться стосунки з дітьми. Можливо Ви придбаєте нерухомість, відкриєте сімейну справу.

На навчання і потреби дітей у розвитку, будуть витрачатися значні кошти. У багатьох сім’ях очікується поповнення: народяться діти чи онуки.

Самотні Леви можуть знайти своє щастя. Відносини будуть постійно коливатися, і в одному випадку це пов’язано з різними поглядами на життя, різними системами цінностей, а в іншому – з проблемами фінансового плану. Однак, незважаючи на розбіжності, для Лева є надія, що любов в кінцевому підсумку подолає все.

Гороскоп для Лева на 2019 рік: здоров’я

Протягом всього року тотемна тварина Жовта Земляна Свиня наділить Лева досить високим енергетичним потенціалом. Тому хвороб можна не остерігатися.

Слід відзначити, що 2019 рік для Лева буде дуже вдалим для кардинальної зміни іміджу.

Ви не можете копіювати текст