ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Козерога листопад 2023: кохання та сім’я, фінанси та робота, здоров’я

Гороскоп Козерога листопад 2023: кохання та сім’я, фінанси та робота, здоров’я

Знак зодіаку Козеріг повинен використовувати всі надані шанси. Так радить гороскоп для Козерога на листопад 2023, який дає прогноз на кохання та сім’ю, фінанси та роботу; розповідає про здоров’я Козерога та рекомендований спосіб життя.

Гороскоп листопад 2023 для знаку зодіаку Козеріг: загальна характеристика періоду

Астрологи кажуть, щоб чогось досягти та пишатися заслугами, треба дуже постаратися. Наприкінці осені Козерогу пощастить, якщо він помітить майбутні перспективи та впевнено рушить уперед. Слід використовувати всі шанси, які підкидає Всесвіт.

Якщо друзі та близькі звертатимуться за допомогою, гороскоп рекомендує представникам Козерога допомагати їм. І дуже добре, якщо ця допомога буде щирою, від самого серця.

Гороскоп дає пораду знаку зодіаку Козеріг

слід радіти кожному новому дню та жити на позитиві

Не виключено, що Козеріг знайдете собі гідне місце роботи. Це може бути хобі, якесь захоплення, що допомагає розвиватись у новому напрямку. Деякі представники Козерога будуть соціально активними: хтось буде брати участь у масштабній акції, хтось приєднається до групи однодумців в інтернеті тощо

Козеріг повинен зважати, що висока зайнятість громадськими справами може погано вплинути на стосунки з обранцем. Гороскоп вважає, що Козеріг навіть друзям більше приділятиме уваги, ніж партнерові.

Хтось з Козерогів в листопаді більше працюватиме, забувши про особисте життя, щоб отримати підвищення по службі.

Знак зодіаку Козеріг знаходяться під опікою Сатурна, тож рішучості та впертості йому не позичати. Якщо поставити собі мету, то Козеріг обов’язково її досягне.

  • Сприятливі дні листопада 2023 для знаку зодіаку Козеріг: 1, 4, 9, 12, 15
  • Несприятливі дні для Козерога: 2, 10, 27, 30 листопада 2023

Козеріг: гороскоп листопад 2023 дає прогноз на особисте життя та сім’ю

Гороскоп передбачає, що в особистому житті Козерога наприкінці осені можливі різні колапси. Саме вони й чекають на Козерога в листопаді.

Кінець осені навряд чи можна назвати спокійним та гармонійним в особистому житті Козерога.

Багатьом Козерогам особисте життя буде нагадувати американські гірки – то сварки, то примирення. Але такі «гойдалки» в стосунках більше відносяться до Козерогів –  молодих пар, закоханих та темпераментних партнерів. Постійний тиск одне на одного, претензії та ревнощі. Все це присутнє у стосунках, причому надто багато.

Під впливом Венери, яка з 8 листопада заходить в 10 Домі гороскопу, хтось із представників цього знаку зодіаку зав’яже роман із керівником своєї фірми чи з колегою.

Гороскоп на листопад радить цим представникам Козерога добре подумати, чи потрібний вам цей зв’язок? Адже людина вже в шлюбі, то чи варто руйнувати чуже особисте життя?

Деякі Козероги будуть багато працювати задля просування по службі, це, звичайно, добре. Але кохану людину в таких шалених перегонах можна втратити. Слід намагатися розподілити свій час так, щоб його вистачило на побачення, зізнання та відпочинок з партнером. Інакше можна отримати посаду, але залишитися на самоті.

Гороскоп на листопад рекомендує всім представникам Козерога бути уважними в період Молодика – це три дні 12,13 і 14 листопада 2023.

Слід уникати сварок та конфліктів. Якщо з’являться в ці дні проблеми, то вирішувати їх потрібно відразу і безповоротно.

Сімейні представники знаку зодіаку Козеріг з головою поринуть в «дитячий світ» – будуть займатися вирішенням дитячих питань. Мається на увазі вихованням, навчанням та режимом дня. Що маленькі діти, що великі – однакові клопоти та турботи. Тож доведеться набратися терпіння, щоб закрити усі актуальні теми.

Наприкінці листопада, а саме в третій декаді, гороскоп для Козерога передбачає складнощі у взаєминах з ріднею. Ці непорозуміння будуть з добре відомих вам причин.

Гороскоп Козерога листопад 2023: фінанси та робота

Останній місяць осені не надто плідний в сенсі фінансів. Це не означає, що Козеріг збанкрутує, але й розраховувати на великий прибуток не варто. Тому Козерогу не варто поспішати робити великі  та дорогі речі. Це більше стосується жінки Козеріг. Витратитися доведеться спрямувати на покупки для дому та дітей.

Угоди, контракти краще перенести.

Здорова конкуренція та обмін досвідом допоможуть Козерогу подолати перешкоди на шляху до успіху. І, звичайно, вирости професійно. Потрібно більше спілкуватися та зав’язувати контакти. Особливо сприятливо складуться зв’язки із закордонними партнерами, колегами з інших областей. Взаємини з керівництвом хороші, що дозволить уникнути маси неприємностей під час перевірок. Це станеться у другій декаді місяця.

Гороскоп здоров’я листопад 2023 для знаку зодіаку Козеріг

Немає приводу за щось турбуватися, але вжити заходів профілактики не завадить. Особливо, якщо в Козерога бувають болі в спині або кінцівках.

Не виключені травмонебезпечні ситуації, слід убезпечити себе від забиття та переломів. Якщо ниють суглоби, гороскоп здоров’я наполегливо радить звернутися до лікаря.

Не бажано навантажувати себе без міри, як у спортзалі, так і у побуті. Щоб уникнути осінньої нежиті, слід зміцнювати імунітет, приймати вітаміни. Одягатися Козеріг повинен за погодою, уникати перехолодження.

Загалом цей місяць не принесе представникам Козерога проблем зі здоров’ям.

В третій декаді рекомендується знизити активність. Потрібно дотримуватися порядку дня, раніше йти спати і харчуватися за режимом.

Козеріг, який водить авто, повинен бути обережнішими на дорозі. Будь-які пересування будуть небезпечними. Особливо, у третій декаді місяця.

Гороскоп листопад 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст