ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Козерога березень 2023 від Анжели Перл розповідає, що може відбутися в...

У представників знаку зодіаку Козеріг є шанс змінити своє життя на краще. Як це зробити, та на які сфери життя йому слід звертати увагу розповідає гороскоп Козерога на березень 2023 від Анжели Перл. Популярний астролог пояснює причини того, що може відбуватися у вашому житті та дає поради, як їх використати для власного щастя

Знак зодіаку Козеріг: гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на першу половину місяця

Астролог Анжела Перл зазначає, що березень 2023 року буде переломним місяцем для багатьох представників Козерога і й для всіх інших людей. Тому що дві повільні планети – Сатурн і Плутон змінюють свій знак. Ці астрологічні події збурять багато енергії, змінюючи її та переводячи фокус на інші сфери життя на тривалий час.

1 і 2 березня з’єднання Венери і Юпітера

Венера – планета кохання, а Юпітер – планета достатку і вони поєднуються в 4 Домі гороскопа Козерога. Це – місце проживання, домівка, сім’я. Анжела Перл пророкує, що в перші дні березня Козерогам пощастить в цій життєвій сфері. В сім’ї Козерога може з’явитися новий член родини або дитина познайомить вас з своєю симпатією, або сам Козеріг приведе в дім кохану людину.

В перші два дні березня за цим поєднанням у Козерога може бути дуже вдала угода по нерухомості. Також в ці два дні можуть бути якісь події, пов’язані з батьками Козерога (за 4 Домом) – будуть хороші новини.

3 березня Меркурій змінює знак

Швидка планета Меркурій заходить в сектор спілкування та комунікацій знаку зодіаку Козеріг. Цього дня в Козерога може відбутися приємне знайомство. А ще 3 Дом – це техніка, тому 3 березня можна купувати щось, наприклад, з кухонного приладдя чи іншої електроніки. Коли і що краще купувати протягом 2023 року підкаже Астрологічний календар покупок.

Гороскоп на березень підказує, що 3 і 4 березня для Козерога будуть вдалі дні, щоб успішно здати іспити, отримати сертифікат чи ліцензію.

7 березня Повня

Повний Місяць проходить в 9 Домі гороскопу Козерога. Загалом 9 Дом – це Дом удачі та везіння, а також всього, що далеко (далекі країни, все іноземне і з цим пов’язане). Часто Повня – це висвітлення чогось або закінчення циклу. У деяких представників знаку зодіаку Козеріг можливо буде переїзд за кордон, а хтось нарешті отримає візу. Якщо це бізнес, тоді у Козерога можуть з’явитися закордонні партнери.

9 Дом за повним Місяцем може принести представникам Козерога публічність і популярність.

Якщо у Козерога є якість судові справи, тоді ця Повня може принести завершення процесу або ж ви отримаєте дату, на яку призначено засідання.

Деяким представникам Козерога ця Повня може принести свого роду одкровення, відкриється якась таємниця.

8 березня Сатурн змінює знак і це дуже важлива астрологічна подія

Досить повільна планета Сатурн 8 березня на наступні 3 роки змінює свій знак і заходить в 3 Дом спілкування, комунікацій, родичів.

Попередні 3 роки Сатурн перебував у секторі грошей Козерога. І своїм впливом він міг зменшувати кількість грошей, у когось взагалі прибирав джерело доходу. Декому з Козерогів доводилося працювати більше і тяжче, комусь на меншу зарплатню, а декому «повезло» – більше роботи за менші гроші. Крім складнощів у зароблянні грошей, Сатурн міг знизити самооцінку, колі Козеріг почав сумніватися в собі і свої силах. Деякі Козероги мали проблеми з роботою, а хтось взагалі лишився без неї. Гороскоп Анжели Перл зазначає, що таким чином Сатурн проводив перевірку.

І нарешті 8 березня цей етап завершується і Козеріг матиме зовсім іншу ситуацію з фінансами.

Сатурн – це планета обмежень та дисципліни і після 8 березня в Козерога будуть зняті фінансові обмеження.

Гороскоп Анжели Перл для Козерога передбачає, що Сатурн за 3 Домом може внесе прохолоду в стосунки з рідними. Сатурн – це ще планета обмежень і роботи. Тому

Козеріг може розраховувати наступні роки, що буде більше спілкування, пов’язаного з роботою.

Наприклад, це може бути серйозне навчання для поліпшення професійних навичок. Крім цього, може змінитися оточення, наприклад, з’їдуть сусіди або ж будуть нові, тому що ви самі переїдете на нове місце проживання.

Гороскоп Козерога березень 2023 від Анжели Перл розповідає, що може відбутися в житті цього знаку зодіаку в другій половині березня

Знак зодіаку Козеріг – це наполегливі люди, тому як зміниться їх життя багато в чому залежить від них самих. Астрологічний прогноз Анжели Перл підкаже, на чому слід зосередити увагу, щоб покращити своє життя.

17 березня Венера змінює знак

Планета кохання Венера заходить в 5 Дом гороскопу, який теж відповідає за кохання. І таке поєднання, ще збільшить важливість цього почуття для Козерога. Венера в 5 Домі – це для задоволення, у Козерога може статися роман, деякі представники цього знаку зодіаку будуть відвідувати приємні заходи та місця.

Самотній представник знаку зодіаку Козеріг може з кимось познайомитися.

І ці романтичні стосунки можуть бути надовго. Крім романтичного аспекту, Венера – це ще гроші, а 5 Дом – мистецтво, талант й діти. Козеріг може отримати кошти, завдяки своєму таланту. Наприклад, продавши свою картину. Багатьох представників Козерога будуть радувати їх діти, починаючи з 17 березня і до кінця місяця.

20 березня Меркурій знову змінює знак

Меркурій переходить в 4 Дом гороскопу Козерога і стає дуже сильним. Адже в цьому Домі з початку березня перебуває Юпітер – планета благополуччя і розширення. Нагадаємо, що 4 Дом – це місце проживання та сім’я. Анжела Перл передбачає, що Меркурій принесе новину на ці теми.

21 березня – стелліум (перебування більше 3 планет в одному Домі гороскопу)

В 4 Домі гороскопу Козерога 21 березня перебувають Сонце, Місяць, Меркурій і Юпітер. А ще цього дня Молодик також проходить за 4 Домом. Молодик – це завжди щось нове. У Козерога може з’явитися нове місце проживання або новий член родини. А деякі представники цього знаку зодіаку, як передбачає гороскоп на березень, дізнаються, що стануть батьками. Також, ймовірні звістки про батьків.

Неймовірно потужна для Козерога астрологічна подія відбувається 24 березня

Ця подія може змінити енергетику, трансформувати життя Козерога на наступні 20 років. Справа в тому, що дуже повільна планета Плутон змінює знак

Попередні 15 років Плутон перебував у вашому знаку – знаку Козерога. Як зазначає Анжела Перл, вплив Плутона відчули абсолютно всі Козероги: і неважливо чи у вас Сонце в Козерозі, чи ви по знаку зодіаку Козеріг, чи у вас асцендент в знаку Козерога. За останні 15 років у всіх Козерогів були дуже складні моменти та важкі випробування – це все вплив Плутона.

Знак зодіаку Козеріг за останні роки відчував тиск, контроль.

Наприклад, Козеріг був змушений працювати на роботі, яку не любив, або ж були стосунки, які пригнічували. Чи відповідальність, яка забирала всі сили Козерога. І нарешті 24 березня 2023 року це закінчується.

На що Козеріг повинен звертати увагу в період переходу Плутона?

Гороскоп Анжели Перл для Козерога, рекомендує цьому знаку зодіаку звернути увагу на все, що відбувається з 24 березня по 12 червня 2023. В цей період Козеріг отримає знаки Всесвіту, йому буде показано, що відбуватиметься далі. Тобто в цей відрізок часу ви можете побачити, як зміниться ваше життя, як ви самі можете змінитися. Козеріг буде почуватися вільним, коли не буде тиску та відчуття контролю. Астролог наголошує, що в ці найближчі майже 3 місяці у Козерога буде можливість вибрати те життя, яким він хоче жити.

Планета Плутон досить тривалий час буде стояти на кордоні двох знаків – вашого Козерога та наступного Водолія. І в такій «перехідній» позиції Плутон буде перебувати більше року – з 24 березня 2023 до листопада 2024. Багато представників знаку зодіаку Козеріг після 24 березня відчують, як змінюється їх життя, їх роль в житті. Це може бути зміни у відносинах – у когось шлюб, а в когось з Козерогів – розлучення.

Анжела Перл наполягає, що у більшості представників знаку зодіаку Козеріг почнуть відбуватися глобальні зміни в житті.

Інколи Плутон змушує людей змінюватися, навіть жорстким способом. Наприклад, звільнення з роботи змусить Козерога шукати себе в зовсім іншій, новій для нього сфері діяльності. І це, на думку астролога, найчастіше – на краще для самого Козерога.

З 24 березня 2023 року на наступні 20 років планета Плутон входить в сектор грошей, доходів, прибутку, цінностей і саме головне – самооцінки Козерога. Це дуже важливо, щоб Козеріг розумів, як треба себе цінувати, на скільки оцінювати свою роботу. Те, що зараз почне Козеріг, то це надовго.

У багатьох представників знаку зодіаку Козеріг зміниться джерело доходів, поміняється робота, професія.

Представники Козерога будуть притягувати до себе великі гроші.

Тому що Плутон – це великі гроші, разом з тим Анжела Перл застерігає Козерога, щоб не нахапатися великих кредитів, які доведеться віддавати 20 років! Треба розраховувати на себе, на зароблені гроші – а заробляти Козеріг вміє і зможе.

26 березня Марс змінює знак

Цілих 7 місяців планета активності Марс перебував у секторі роботи, вирішення проблем, здоров’я. і Козеріг був змушений витрачати багато сил на ці питання. Наприклад, довелося лікуватися або ж мінялася щоденне життя. Гороскоп Анжели Перл пояснює, що Марс – це необхідність постійно докладати зусиль. Козеріг міг відчути дисбаланс між роботою та часом на відпочинок. Можливо хтось з вас шукав роботу і це було складно. Позитивно Марс останні півроку міг бути для тих, хто займався спортом. В негативі Марс міг зіграти, якщо в Козерога був з кимось конфлікт і ви подали до суду, то після 26 числа відбудеться засідання.

З 26 березня Марс переходить в 7 Дом гороскопу Скорпіона – це Дом стосунків, домовленостей

За Марсом в 7 Домі, якщо Козеріг шукав роботу (в попередні 7 місяців), то зараз може відбутися підписання робочого контракту – у вас буде робота!

Завдяки впливу Марса Козеріг стає активним в роботі з клієнтами, у відносинах. Разом з тим Анжела Перл вважає, що Марс у вашому 7 Домі напружений. Ніби Козерогу треба щось прояснити, вирішити, довести.

30 і 31 березня поєднання Венери та Урану

Венера – планета кохання, а планета Уран – несподіванки і вони поєднуються в 5 Домі кохання. Козеріг може виграти в лотерею або отримати неочікуваний подарунок. В останні дні березня у Козерога може бути несподівана зустріч або знайомство. І це може бути людина з великою різницею у віці (за Ураном) або іншої національності.

5 Дом ще відповідає за бізнес. Знак зодіаку Козеріг може відчути це на собі: хтось вирішить відкрити власну справу, а хтось навпаки – продати.

Несподіванка може очікувати на знак зодіаку Козеріг в особистому житті.

Адже за 5 Домом гороскопу – це ще любовні трикутники. Козеріг може дізнатися, що його симпатія має сім’ю, а ви про це не знали. Або ж Козеріг зраджує і про це несподівано дізнається друга половинка – таємниця може розкритися 30-31 березня. Тому майте це на увазі.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст