ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Козерог на 2019 рік прогнозує складний період

Зодіакальний знак Козерог звик завжди все контролювати. Але прийдешній 2019 рік не дасть такої змоги. Гороскоп на 2019 рік попереджає Козерога, що будуть сили та обставини, які не дадуть Вам тримати постійний контроль. Це стосується як роботи, так і особистого життя.

Козерог 22 грудня – 20 січня

Гороскоп Козерог на 2019: робота і кар’єра

Козерогу доведеться змиритися з тим, що багато запланованого буде йти повільніше, ніж Вам того хотілося б.

Підприємці і керівники будуть проводить реорганізацію з метою розширення бізнесу. Козерогам потрібно врахувати, що в 2019 році можна опинитися під пильною увагою перевіряючих інстанцій. Не виключені проблеми юридичного характеру.

За партнерами по бізнесу можливі непорозуміння. Можливі форс-мажор у будь-якому бізнес-процесі.

Козероги-службовці можуть зіткнутися з проблемами на робочому місці через інтриги, наклепи, плітки колег. Багато представників Вашого знаку можуть стати жертвою невірної, навмисно спотвореної інформації, що і слід мати на увазі. Якщо з’явиться бажання змінити роботу, то Козерогу потрібно знати, що до грудня гарних нових пропозицій може і не бути.

Найскладнішими періодом у бізнесі та на роботі для Козерога можуть стати березень, червень, вересень, а кращими – жовтень і грудень.

В кінці року Юпітер, планета успіху, переходить в знак Козерога і всі проблеми вдасться вдало вирішити. І вже наступного, 2020 ріку все буде добре. Козероги повинні пам’ятати і набратися терпіння, якщо ненароком опиниться під пресингом планет

Гороскоп Козерог на 2019: фінанси

У фінансах для Козерога також не самий кращий період. І справа не в тому, що буде мало грошей. Фінанси будуть поповнюватись, але в 2019 році на Козерога очікується багато витрат на бізнес і на родину.

Гороскоп Козерог на 2019: сім’я і особисті стосунки

Дуже складний рік прогнозують зорі для сімейних Козерогів.

Складні стосунки у деяких сімейних парах будуть ще більш поглиблюватися. Багато зрозуміє, що спільного майже нічого немає. Багато пар будуть розлучатися, адже утримати ілюзію неможливо, а у житті Козерогів розпочинається наступний етап. Не завжди процес розлучення пройде мирно, Козерогам потрібно бути готовими до цього.

Дружні сімейні пари весь рік будуть займатися нерухомістю: чи то купувати квартиру або будинок, чи то робити ремонт – весь рік буде безкінечне будівництво.

Діти Козерогів будуть радувати позитивними змінами, але це стане зрозуміло наприкінці 2019 року. Гороскоп радить Козерогу підтримувати і допомагати дітям всім, чим зможуть.

З деякими родичами у Козерога значно ускладняться стосунки. Можливо, доведеться зіткнутися з невдячністю або з обманом. В іншому випадку хтось із найближчої рідні може хворіти або переживати не найкращі часи, і Козерогу доведеться допомагати їм і словом, і ділом.

Для закоханих Козерогів цей рік досить непоганий. Стосунки можуть розвиватися несподівано швидко, але при цьому дуже нерівно. Якщо Ви готові до спільного життя, дійте.

Гороскоп Козерог на 2019: здоров’я

Весь рік в Козерога буде невисокий енергетичний потенціал. Тому зорі радять приділяти увагу своєму здоров’ю і частіше відпочивати. Будьте уважні у подорожах і перебуваючи за кермом.

Ви не можете копіювати текст