ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп грудень 2022 Водолій: кохання, робота, здоров’я

Знак зодіаку Водолій може розраховувати на успішний і приємний останній місяць року – такий прогноз дає гороскоп на грудень 2022 року для Водолія. При цьому гороскоп застерігає про можливі проблеми в останню декаду грудня.

Загальний прогноз на грудень 2022 для знаку зодіаку Водолій, який дає гороскоп

Загальний прогноз на грудень 2022 для знаку зодіаку Водолій, який дає гороскоп

Астрологи передбачають, що на початку зими Водолій розвиватиме відносини з близькими друзями, а також зміцнюватиме контакти з людьми, які симпатизують йому, як в особистій, так і в діловій сфері.

Увага оточуючих для представників Водолія забезпечено.

Цей знак зодіаку буде в центрі будь-якої вечірки і його потішить такий інтерес. Проте в той же час постійно бути веселим і дотепним здаватиметься Водолію дещо виснажливим.

В останній декаді грудня 2022 року Сонце переходить в 12 Дом гороскопу Водолія. У представників цього знаку зодіаку в цей період може виникнути неприємна ситуація: спливе якийсь факт, який Водолій приховував у минулому та не хотів його афішувати.

Водолію доведеться пережити кілька неприємних хвилин, тому гороскоп на грудень радить бути готовим до випробування самовладання та витримки.

Марс, перебуваючи в 5 Дому весь грудень, залишить активність Водолія на колишньому рівні. Гороскоп на грудень 2022 року застерігає Водолія, ризиковані підприємства та азартні ігри залучатимуть, як і раніше.

Щоб більше часу поводитися зі своїми дітьми, Водолію варто зайнятися якоюсь цікавою справою разом з ними або здійснити спільну подорож.

Сприятливі дні у грудні 2022 року для Водолія: 3, 7, 9, 12, 17

Несприятливі дні для знаку зодіаку Водолій: 24, 27, 28 грудня

Гороскоп на грудень 2022 Водолій: робота

знак зодіаку Водолій: робота та ділова сфера в останній місяць року

На початку місяця для Водоліїв буде характерна розкутість та сильне бажання спілкуватися з оточуючими. Представникам цього знаку зодіаку захочеться висловлюватися практично з будь-якого приводу і змусити Водолія замовкнути або, принаймні, вислухати точку зору співрозмовника, буде нелегко.

Останній місяць року гарний час, щоб запланувати важливі зустрічі чи справи, які Водолій хоче зробити найближчим часом.

Це може стосуватися бізнес-проектів, занять спортом, фінансових питань, відвідування медичних закладів та інших заходів.

Можливо, багато з намічених справ так ніколи і не буде зроблено з тих чи інших причин. Але сам процес планування та створення перспектив підніме настрій та надасть певного стимулу Водолію.

Швидкий Меркурій 6 грудня заходить до 12 Дому. На перший план у цей час для Водоліїв виходять інтуїція та емоційний настрій, а здатність міркувати логічно може трохи знизитись.

Гороскоп на грудень 2022 року радить знаку зодіаку Водолій тим часом зайнятися аналізом своїх слабких місць і зрозуміти помилки. Правильно зроблені висновки допоможуть скоригувати свої дії та не повторювати цих промахів у майбутньому.

Якщо у Водолія є інформація або повідомлення, якими він хоче поділитися з близькими чи колегами, не варто робити це зараз. Краще трохи почекати.

У Водолія з’явиться бажання виявити розуміння та співчуття до тих, хто перебуває у складній ситуації, допомогти їм. Швидше за все, Водолій захоче зробити це таємно, і не афішувати свою благодійність.

Гороскоп Водолія на грудень: кохання та сім’я

Гороскоп Водолія на грудень: кохання та сім’я

Якщо представник знаку зодіаку Водолій знаходиться в пошуку, то, як передбачає любовний гороскоп на грудень 2022 року, є хороший шанс у першій декаді місяця зустріти людину, яка не тільки буде любовним партнером, але й гарною компанією в бізнесі та вірним товаришем.

10 грудня 2022 року Венера переходить до 12 Дому гороскопу. Більшість Водоліїв не обговорюватимуть свої почуття чи особисті зустрічі публічно. Їм захочеться більше проводити час наодинці з близькою людиною, ніж пліткувати в компанії.

Любовний гороскоп на грудень 2022 пророкує Водолію, що він не захоче ділитися своїми секретами або переживаннями навіть з близькими.

Ймовірно, буде ніяково говорити про дуже особисті речі, або Водолій захоче залишити їх у секреті. Їх навіть може спіткати меланхолія і бажання побути на самоті і трохи посумувати. Якщо це допоможе емоційно розслабитися, то усамітнення буде гарною ідеєю. Нові відносини, які почалися в цей час, швидше за все, не матимуть серйозного продовження.

Цей час, як каже любовний гороскоп на грудень 2022 року Водолію, буде супроводжуватися підвищеною пристрастю та потягом між партнерами, де відносини давно склалися.

Разом з тим зростає рівень нервозності та напруги між партнерами і треба уважніше ставитися до своїх слів та вчинків. Сварка може спалахнути через будь-яку дрібницю. Деякі представники Водолія захочуть зняти цю емоційну напругу окремо від свого партнера та отримати свіжі відчуття.

Всі починання та задуми Водоліїв у грудні мають бути продумані та сплановані.

Гороскоп грудень 2022: здоров’я Водолія та самопочуття цього знаку зодіаку

здоров’я Водолія та самопочуття цього знаку зодіаку в останній місяць 2022 року

Протягом грудня Водолії відчуватимуть приплив сил та підвищену активність. Настрій буде прекрасний і проблеми зі здоров’ям не турбуватимуть.

Однак напруга та завантаженість можуть дати взнаки в останніх числах місяця. Гороскоп на грудень 2022 року радить всім представникам Водолія не забувати про хронічні захворювання. Навіть, якщо вони не турбують, необхідно уважно стежити за всіма сигналами організму.

Не зайвими будуть профілактичні заходи. За потреби, гороскоп на грудень рекомендує пройти обстеження або здати аналізи. Водолію слід підтримувати імунітет, подумати про бустерну дозу від COVID та щеплення від грипу .

Гарна ідея для Водолія в грудні провести кілька розвантажувальних днів, налагодити своє харчування, постаратися позбутися деяких шкідливих звичок.

Навіть, якщо Водолій не зловживає алкоголем чи палінням, слід намагатися їсти менше жирної чи солодкої їжі, більше бувати на повітрі. Дуже важливо, хоча у наші часи і складно, але звернути увагу на свій порядок дня. Коли нормалізувати сон – це значно покращить самопочуття Водолія. Якщо є проблеми зі сном, які не змогли врегулювати, слід проконсультуватися у невропатолога.

Можливо, Водолій просто переоцінив свої сили та веде надто активний спосіб життя. Часто такі проблеми вирішуються невеликим відпочинком, медитацією та емоційним різноманіттям.

Гороскоп на грудень 2022 року попереджає Водолія, що крім можливого загострення старих хронічних захворювань, також можуть виявитися деякі інфекції та хвороби, що передаються статевим шляхом.

Тому для Водолія важливо вкрай пильно ставитися до вибору партнерів.

Гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

 

Ви не можете копіювати текст