ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп грудень 2022 Терези: кохання та сім’я, робота та бізнес, здоров’я та...

Гороскоп грудень 2022 Терези: кохання та сім’я, робота та бізнес, здоров’я та самопочуття

Дуже приємний кінець року очікує на знак зодіаку Терези. Такий прогноз зробив гороскоп на грудень 2022 для Терезів. Що ж очікувати Терезам в грудні в коханні та роботі, який прогноз на здоров’я та самопочуття? Які сприятливі та несприятливі дні для цього знаку зодіаку пророкують астрологи?

Що прогнозує гороскоп для Терезів у грудні 2022 року?Що прогнозує гороскоп для Терезів у грудні 2022 року?

Гороскоп на грудень 2022 прогнозує сприятливий період – на представників Терезів чекає багато приємних несподіванок. Обставини складатимуться на користь людей цього знаку зодіаку. Багатьом Терезам вдасться отримати вагому матеріальну премію або винагороду за виконану раніше роботу. І це дуже своєчасно – Терези зможуть купити хороші подарунки близьким та доставити їм багато радості у святкові дні.

Якщо заплановані вечірки або зустрічі з друзями на цей час, вони пройдуть весело і принесуть гарний настрій Терезам.

Розташування Сонця в грудні 2022 надасть Терезам можливість приділити більше уваги близьким: родичам, друзям чи колегам по роботі.

Якщо у знаку Терези були розбіжності з близькими з якихось питань або невеликі сварки, то це гарний час залишити все в минулому і помиритися. Важливо вислухати співрозмовника і зрозуміти, що непокоїло його (або її) у ваших стосунках, у чому ця людина не погоджується з думкою Терезів. Якщо ви дасте йому зрозуміти, що його слова чи думка мають для вас значення, то конфлікт буде швидко вичерпаний на радість обох сторін.

Гороскоп на грудень 2022 року каже, що цей час сприятливий – Терези сповнені нових ідей, нестандартних рішень, їм хочеться поділитися своїми планами з друзями і скоріше розпочати їх втілення.

Навколишні будуть прислухатися до слів Терезів, і, можливо, це варто використовувати, щоб посилити свій вплив. Добре в цей час розширити рекламу або просування бізнес-послуг або товарів.

Гороскоп на грудень 2022 року попереджає Терези, ті представники знаку, які навчаються або відвідують якісь курси, можуть відчути деяку апатію та небажання вивчати заданий матеріал.

Їм складно сконцентруватися, увага постійно перескакує на сторонні теми, та й сам процес навчання трохи дратує. Може виникати напруженість у стосунках із лектором чи вчителем, різкі висловлювання на його адресу чи навіть критика. Щоб не створювати собі складнощів у навчальному закладі або в отриманні хороших оцінок, Терезам слід бути більш стриманими, намагатися не випускати своє невдоволення назовні.

Гороскоп грудень 2022 Терези: робота та бізнесГороскоп грудень 2022 Терези: робота та бізнес

Щоб успішно вирішити всі поставлені перед Терезами завдання на робочому місці, доведеться отримати додаткові дані. Така інформація може бути отримана від фахівців у цій галузі, або на курсах підвищення кваліфікації, куди Терези з радістю запишуться в грудні. Після отримання необхідної інформації цьому знаку зодіаку знадобиться час, щоб адаптувати її до своєї ситуації або сфери діяльності, і ймовірно, Терези нададуть перевагу попрацювати трохи з дому.

Віддалена робота позитивно позначиться на самопочутті Терезів та емоційному настрої в цілому, тому що вдома можуть з’явитися деякі невідкладні справи, які потребують безпосередньої присутності або втручання.

Гороскоп на грудень 2022 року прогнозує для Терезів, що для працівників у сфері нерухомості або колекціонерів це гарний час і їхній бізнес матиме успіх.

Гороскоп Терезів грудень 2022: кохання та сім’яГороскоп Терезів грудень 2022: кохання та сім’я

На початку грудня Венера – планета кохання та краси, проходить по 3 Дому гороскопу Терезів. Це дає можливість вільно спілкуватися, знаходити спільні теми для розмов навіть з малознайомими людьми. Шарм і чарівність Терезів ще більше зросте.

Можливо, що з людиною, з якою познайомляться Терези цими днями, незабаром зав’яжеться серйозний роман.

Однак не слід одразу тиснути на партнера. Це важливо – гороскоп на грудень 2022 року наголошує, що вся ініціатива повинна виходити тільки від шанувальника Терезів, а не від вас. Інакше його інтерес може зникнути.

Якщо Терези вже мають супутника життя, то цей період чудово підходить для розвитку або покращення відносин з усіма членами родини, включаючи далеких родичів.

Це ж стосується і партнера Терезів: всі недомовки або невеликі образи між вами можуть бути щасливо вирішені та забуті в першій половині грудня.

Як передбачає любовний гороскоп для Терезів на грудень 2022 року, головне – виявити щиру зацікавленість у нормалізації стосунків, не слід згадувати минулі закиди чи взаємні звинувачення.

З 10 грудня Венера входить до 4 Дому гороскопу Терезів. Останній місяць року передбачається спокійним та стабільним часом для знаку Терези і його партнера. Коли партнери задоволені одне одним, тоді в сім’ї панує спокій та порозуміння.

Представникам Терезів подобається проводити разом багато часу як вдома, так і в публічних місцях з друзями. Якщо Терези планували узаконити свої стосунки, то це гарний час, щоб зважитися та поговорити про все відверто.

Якщо у Терезів поки немає пари чи стосунки знаходяться на самому початку, тоді гороскоп радить звернути увагу на ті високі вимоги, які ви пред’являєте своєму потенційному партнеру. Швидше за все, це ті правила чи ролі, які були у вашій сім’ї. Наприклад, жінка має бути на кухні, а чоловік повинен добре заробляти.

Як каже любовний гороскоп на грудень 2022 року, можливо, Терези повинні трохи скоригувати свої вимоги та гнучкіше подивитися на конкретну ситуацію.

Любовний гороскоп на грудень 2022 року прогнозує, що для знаку Терези це гарний час, щоб відвідати своїх літніх родичів, яких, можливо, ви не бачили досить давно.

Вони будуть вдячні вам за будь-яку допомогу або просто за увагу та добре слово. Запропонуйте їм посильну допомогу, навіть, якщо вони вас не просять про це, можливо, з ввічливості. Якщо ви відвідаєте їх зі своєю сім’єю або з дітьми, їм буде дуже і дуже приємно. Такий тихий сімейний вечір буде також корисним для підростаючого покоління.

прогноз на здоров'я Терезів на грудень 2022 рокуГороскоп здоров’я Терезів на грудень 2022 року

Як передбачають астрологи, цей період не принесе особливих проблем зі здоров’ям. Терези будуть почуватися нормально, і їх енергія буде на хорошому рівні. Можна провести деяке додаткове дослідження чи повторити аналізи, щоб унеможливити будь-які несподіванки.

Це в першу чергу рекомендується зробити тим Терезам, хто мав проблеми з нирками. Профілактичні заходи завжди кращі, ніж лікування запущеної хвороби.

Гороскоп на грудень 2022 року попереджає Терези, що можуть виникнути неприємні або болючі відчуття в області куприка, нижньої частини спини або стегнах.

Це може бути результатом перенапруги або довгого сидіння у незручній позі. Також може підвищуватися ризик серйозної травми або навіть переломів, слід бути особливо уважними на слизьких тротуарах або дорогах.

Більшості представників цього повітряного знаку зодіаку в грудні рекомендовано не вживати надто солоної чи копченої їжі, а також будь-які маринади чи гострі соуси. Взагалі краще готувати без солі або з мінімальним її додаванням. Надлишок солі в організмі призводить до набряків, набору зайвої ваги, гальмує обмін речовин та погіршує зовнішній вигляд шкіри.

Терезам краще збільшити споживання простої води хорошої якості, зеленого чаю або рослинних зборів. Якщо це не протипоказано, добре пропити курс трав’яного ниркового збору, який має ефективну профілактичну дію.

Гороскоп на грудень 2022 року радить знаку зодіаку Терези не зловживати газованими напоями або покупними соками – в них занадто багато цукру та штучних інгредієнтів.

Це ж стосується і алкогольних напоїв та великої кількості чорної кави. Не слід забувати утеплювати спину та ноги, коли Терези зберуться надвір, треба тримаєтися подалі від протягів.

Гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст