ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп дня 15 липня 2019 року

Астрологи підготували гороскоп дня 15 липня 2019 року. В ньому вони попереджають всіх про можливу напружену атмосферу через місячне затемнення, яке відбудеться 16 липня. Сьогодні, в понеділок – тринадцята місячна доба, Місяць перебуває у сузір’ї Козерога.

Гороскоп дня 15 липня 2019 року: загальна характеристика

День буде сприяти мрійливому настрою чи зануренню у світ фантазій. Багато людей захочуть перебувати у віртуальному вимірі, а не в реальному житті. Це може проявлятися в бажанні відволіктися думками на щось стороннє чи то переглядаючи фільм, чи граючи в комп’ютерну гру або читаючи книгу.

Зорі гороскопу застерігають, що такий настрій може спровоковути прийняти свої фантазії за дійсність, в результаті чого можна наробити багато помилок.

Гороскоп дня 15 липня 2019 року: поради

Гороскоп радить не ігнорувати відчуття кризи, особливо у кар’єрі, сім’ї. Не можна піддаватися страхам, поганим передчуття. Проте не менше ризиковано проявляти безпечність і покладатися на випадковість. За не виправленні помилки і не повернені борги, доля може спитати досить жорстко. Бажано перевірити всі системи безпеки, перебуваючи в авто користуватися всіма засобами безпеки (паски безпеки), бути обережними з автоматами і механізмами (наприклад, з м’ясорубкою). Важливо позбутися від наслідків своєї попередньої безвідповідальності і недбалості, не повторювати колишні помилки.

 

Ви не можете копіювати текст