ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Водолія на липень 2020 року радить зробити собі подарунок

Гороскоп для Водолія на липень 2020 року радить зробити собі подарунок

Зорі і планети вказують, що не можна завжди бути до себе надто вибагливим, тому гороскоп для Водолія на липень 2020 року радить зробити собі подарунок і провести час, які самі того забажаєте. Скоріше за все Водолій захоче побути на самоті. І це добре, бо тиша і спокій дозволять відпочити і навести лад у думках.

Гороскоп на липень застерігає Водолія: 9, 18 і 31 липня дуже великий ризик потрапити у ДТП.

Сприятливі дні липня для Водолія: 4, 5, 12, 13, 14, 21, 22, 27 і 28 липня.

Несприятливі дні липня для Водолія: 8, 9, 17, 18, 25 і 31 липня.

Гороскоп для Водолія-жінки на липень 2020 року

Початок місяця принесе представницям Водолія складний вибір, коли прийняти рішення буде складно. Планети радять звернутися за допомогою до езотеричних знань – карт-таро, рунам, саме вони можуть підказати правильний напрямок. Важливо запам’ятати сон, який насниться в ніч на 5 липня – він може бути віщим. У цьому сні може бути прихована підказка, як краще вчинити у цій ситуації.

В середині літа Водолія-жінка захоче спокою і внутрішньої гармонії. Тому вона буде поступатися у суперечках, сторонитися сварок і конфліктів, часто погоджуватиметься з співрозмовником. У зв’язку з цим, прекрасним Водоліям треба бути уважними, тому що дехто із оточення вирішить, що це прояв слабкості. В результаті такого хибного уявлення, Водолія-жінку почнуть критикувати і звинувачувати у малодушності і бажанню догоджати. Але не варто звертати увагу і витрачати сили на порожні балачки не самих розумних людей.

В останню декаду липня у Водолія прокинеться її креативність і у представниці цього знаку виникне чимало незвичайних ідей. Більшість буде неможливо реалізувати, але деякі домки заслуговують на увагу і більше детальний аналіз. Щоб це зрозуміти, можна звернутися за порадою до друга, якому Ви довіряєте. Він підкаже, яка ідея може бути втілена у життя і допоможе запланувати, як це краще зробити.

Гороскоп для Водолія на липень 2020 року дає прогноз на особисте життя і кохання

Водолій – дуже харизматичні, привабливі і товариські люди. Такий подарунок вони отримали при народженні від Всесвіту. Тому початок місяця оточуючі будуть захоплюватися представниками Водолія, з’явиться багато прихильників і шанувальників.

Після 12 липня стосунки за партнером перейдуть на більш чуттєвий рівень, тому що Водолій буде експериментувати у сексуальній сфері. І такі експерименти подарують незабутні відчуття. Вдячний партнер буде дарувати подарунки, робити приємні сюрпризи і виконувати Ваші бажання. Гороскоп для Водолія на липень радить з вдячністю приймати таке ставлення другої половинки і відповідати взаємністю на ніжні почуття. Не варто сварити, якщо будуть перевищені витрати, тому що чудовий настрій і гармонія у парі – найцінніше.

Після Молодика, який буде 20 липня, у партнерстві Водолія з другою половинкою запанує гармонія. Гороскоп на липень для Водолія рекомендує присвятити час коханій людині і тоді до кінця літа у Вашій парі будуть гармонія, розуміння, ніжність і кохання.

Гороскоп для Водолія на липень 2020 року: робота і фінанси

Астрологи не рекомендують у першу декаду липня планувати початок важливих проектів. В цей період потрібно зосередитися на подолання проблем, які виникли раніше. Гороскоп не виключає, що 9 липня може відбутися перевірки на підприємстві, де Ви працюєте. На роботі Водолія гороскоп на липень прогнозує плітки і чутки. Працювати в атмосфері недоброзичливості, суцільного невдоволення і ворожнечі вкрай важко. Тому у багатьох представників цього повітряного знаку виникнуть думки про звільнення, що повністю логічно, зважаючи на ситуацію у робочому колективі.

У фінансовій сфері особливих проблем гороскоп для Водолія на липень не прогнозує. Можливі ускладнення, які тягнуться ще з червня місяця.

Гороскоп для Водолія на липень 2020 року поради щодо здоров’я

Початок липня варто присвятити час фізичним навантаженням. Звичайно, це потрібно робити регулярно, але перша декада – дуже сприятливий час розпочати, якщо Водолій ще не зробив цього. Найкраще підходять заняття з фітнесу, плавання або танці. Дихальна гімнастика або йога не тільки зміцнять здоров’я, але будуть створювати відчуття внутрішньої гармонії.
Гороскоп здоров’я на липень для Водолія застерігає – в середині місяця можуть бути збої самопочуття через вразливість кісток. Тому потрібно бути уважними при фізичних вправах, за кермом, щоб не травмувати кістки. Також, треба більше вживати страв, які містять кальцій.

В кінці липня у Водолія зміцниться імунітет, що значно покращить здатність захистити організм від вірусів і мікробів.

25 липня на Водолія може наплинути сум і бажання поплакати. Нічого страшного в такому немає, а підняти настрій допоможе солодке. Навіть, якщо Водолій на дієті, кілька шматочків чорного шоколаду не нашкодять.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст