ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Водолія на червень 2019 року від Анжели Перл

Складений відомим астрологом Анжелою Перл гороскоп для Водолія на червень 2019 року, розповість, як планети і зорі будуть впливати на життя Водолія цього місяця. Гороскоп дасть можливі варіанти розвитку подій, які Водоліям варто врахувати, щоб планувати перший літній місяць.

Гороскоп для Водолія на червень 2019 року від Анжели Перл на першу половину місяця

Венера в домі сім’ї з 1 по 10 червня – буде чудово організувати зустріч з родичами, організувати застілля, спілкуватися. В цей же період Венера сприятиме зміні інтер’єру житла, Ваші покупки з декору будуть чудово вписуватись в домашню обстановку.

Астролог Анжела Перл наголошує, що Молодик, який наступає 3 червня, буде впливати на всі події у житті Водолія. Молодик – Молодий Місяць, символізує початок нового.

З 3 червня 2019 року, згідно гороскопу для Водолія на червень, буде народження нової енергії. Водолій може отримати гарну новину щодо дітей, чи очікування дитини.

Дуже ймовірно, що самотні Водолії матимуть нову зустріч, нове кохання, Ви зустрінете свою другу половинку. Це може відбутися у період впливу Нового Місяця з 3 по 13 червня – Ви можете мати романтичну зустріч, яка переросте у серйозні стосунки.

В цей період дуже вдалою буде відпустка, подорож, розваги.

В діловій сфері під впливом Молодика з 3 по 13 червня згідно гороскопу, для Водолія будуть дуже вдалими: відкриття бізнесу, ідеї нового проекту. На думку Анжели Перл, в цей період справи, які любить Водолій, можуть з хобі перерости у бізнес і приносити прибуток.

З 5 червня Меркурій може прискорити якісь процеси у діловій сфері та у площині здоров’я Водолія. Це можуть бути новини щодо роботи, чи у Вас будуть співбесіди на нову роботу; можливо Водолій візьме собі додаткову роботу, чи буде затримуватися після роботи, Вам потрібно буде закінчити проект – Вам доведеться витрачати на це більше енергії та зусиль.

З 10 червня Водолії будуть ходити на побачення, також можливі приємні зустрічі з подругами, подорожі.

Після 10 червня Ваше хобі може принести вже перший дохід.

Гороскоп для Водолія на червень 2019 року від Анжели Перл на другу половину місяця

У другій половині місяця, на життя Водоліїв впливатиме Повний Місяць. З 17 червня у Водолія буде багато спілкування з друзями, Ви можете закінчити участь у колективному проекті, над якими працювали. Деякі представники Водолія можуть прийняти рішення щодо інтернету – можливо започаткування нового проекту в соціальній мережі, просування важливого проекту, якщо Водолій працює в сфері IT.

Водолій зустріне однодумців, які розділяють Ваші погляди. З 17 червня буде вдалим період для реалізації своїх бажань, а Повний Місяць може показати – чи правильно Ви йдете до своєї мрії і допоможе Вам зробити крок до її реалізації.

Згідно асротропрогнозу в гороскопі для Водолія на червень 2019 року, з 21 числа ретроградний Нептун може принести зміну фінансової ситуації: Ви можете почати накопичувати кошти, представники Водолія поринуть у новий проект, який дасть хороший матеріальний зиск.

Але всі результати таких змін Водолії побачать пізніше, ймовірно – ближче до кінця листопада. Це пов’язано з тим, що ретроградність Нептуна триватиме з 21 червня до 27 листопада. Зараз ви започатковуєте проекти, результати яких отримаєте восени.

Тим Водоліям, які планують робити хірургічну операцію, астролог Анжела Перл радить її провести не пізніше 25 червня 2019 року. Це пов’язано з тим, що на початку липня буде затемнення, і Вам потрібно встигнути до цього моменту пройти мінімальну реабілітацію після операції.

Кінець червня 2019 року передбачає для Водолія фінансове планування, бюджетування Вашого бізнес-проекту для його відкриття, можливо в інтернеті. Але астролог Анжела Перл звертає увагу Водолія – щоб отримати результат, потрібно прикласти зусилля. Але це можливо, завдяки сприянню планет і зірок гороскопу, тій енергії, яку вони Вам нададуть: і гроші знайдуться, і Вам буде везти в цьому.

Ви не можете копіювати текст