ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Водолія на 2020 рік

Гороскоп для Водолія на 2020 рік

Прийдешній рік проходить під покровительством тотемної тварини – Білої Металевої Криси. Це впливає на певні характеристики року, що позначиться на представниках всіх знаків Зодіаку. Гороскоп для Водолія на 2020 рік розповість, як будуть відчувати себе представники цього знаку у період правління Білої Металевої Криси. Цей рік важливий для Водолія як з точки зору ділової активності, так і особистого життя.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік: тенденції року

Прийдешній 2020 рік замикає певний цикл у Водолія і переводить його у нове життя. Багатьом представникам знаку Водолія доведеться покинути минуле: Ви розірвете стосунки, які вже пережили себе і тільки обтяжують, можлива зміна сфери діяльності, бо теперішня – не приносить Водолію ні задоволення, ні достатньо грошей.

Питання самореалізації буде дуже активно проявлятися у Водолія. 2020 рік стане для Вас можливістю затвердити себе у певному статусі, але це станеться за умови, що Ви відмовитеся від попередніх досягнень. Бо вони вже зроблені, і спочивати, зупинившись на досягнутому не можна – треба рухатися далі. Гороскоп для Водолія дає орієнтир у справах на 2020 рік: не заробити якомога швидше, а підвищити свій професійний рівень, статус, що в подальшому Ви можете монетизувати у вигляді більш високої зарплатні, прибутку.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік: робота і кар’єра

Рік Білої Металевої Криси досить жорсткий, бо він встановлює свої правила,по яким  багатьом складно жити. Але разом з цим, тотемна тварина 2020 року привнесе у Ваше життя «якісних» людей, які допоможуть розкрити Ваш потенціал. Водолій повинен використовувати підтримку інших людей, у тому числі впливових.

Водолій – один із самих творчих знаків Зодіаку, який часто відчуває наперед – що і як буде відбуватися у майбутньому. 2020 рік для Вас стане основоположним, створює підґрунтя на наступні декілька років.. Гороскоп на 2020 рік рекомендує Водолію не виставляти свою гордість на перше місце. Щоб досягти своєї мети, іноді треба і поступитися, не бійтеся просити про допомогу, щоб збільшити для себе можливості для самореалізації. Наприклад, раніше Ви працювали на себе, а в 2020 році пішли найманим працівником у зовсім нову для Вас сферу діяльності. Це може стати дуже вдалим рішенням, яке у майбутньому матиме великі зиски для Водолія, як у матеріальному плані, так і у моральному. Все це – злітна смуга для Ваших успіхів у 2021-2024 роки, якщо Ви докладатимете зусиль саме у цьому, 2020 році. Особливо хорошим цей рік буде для тих Водоліїв, хто працює на себе, самодостатній, підприємливий: Ви побачите нові перспективи і можливості, розкриєте свої нові таланти. Продуктивною буде робота в команді, або, коли Водолій покладається на якусь людину – вона вже є у Вашому житті або найближчим часом з’явиться.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік: фінанси і нерухомість

Гороскоп для Водолія передбачає деякі фінансові складнощі у 2020 році. Але вони не системні, і Ви повинні орієнтуватися на пораду астрологів: цей рік орієнтований не на заробіток, а на побудову кар’єри, на пошук себе. Загалом, 2020 рік вдалий для Водолія у кар’єрі та самореалізації.

Представники Водолія будуть вирішувати питання нерухомості, хтось нарешті переїде у нове місце, добудує дім або візьме іпотечний кредит на нове житло.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік: особисте життя

В особистому житті 2020 рік може стати драматичним. Проте, це загальні тенденції для типових Водоліїв і, звичайно, є виключення. Тобто,  все залежить від особистої натальної карти і бажання Водолія в особистому житті. Тому Водолію треба взяти до уваги розстановку планет гороскопу, які впливають на Ваше життя.

Водолії, які давно перебувають у союзі, будуть змушені або розірвати стосунки або перевести їх у більш спокійне русло, щоб ретельно обдумати і вже в майбутні, 2021-2022 роки, прийняти рішення щодо продовження цього союзу.

Самотні Водолії у 2020 році будуть мати багато швидкоплинних стосунків, які, частіше за все, не мають ніяких перспектив на довгострокове спілкування. Ніяких загроз з боку планет гороскопу на 2020 рік не вбачається, тому вільні Водолії можуть чудово проводити час з протилежною статтю і отримувати задоволення від спілкування.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік: китайський гороскоп і цікава інформацій про цей знак

Гороскоп для Водолія на 2020 рік за роком народження – китайський гороскоп, допоможе більш точно дізнатися астрологічний прогноз на період правління тотемнрої тварини року Білого Металевого Щура.

Цікаві факти про долю і характер людей, народжених під знаком Водолія.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст