ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Терезів на серпень 2020 року від Анжели Перл і Павла...

Не секрет, що різні астрологи дають своє трактування астрологічних подій. Терези можуть ознайомитися з баченням відомих астрологів Анжели Перл і Павла Глоби того, що очікується в серпні 2020 року. Що спільного має гороскоп для Терезів на серпень від обох астрологів, так це необхідність самоосвіти і слідування своїм планам.

Гороскоп для Терезів на серпень 2020 року від Анжели Перл

Повний Місяць (Повня) 3 серпня проходить у 5 Домі гороскопу Терезів, який відповідає за любов до себе і до оточення. Відомо, що Повний Місяць часто відкриває те, що було приховано. Так станеться і у Терезів: Повня відкриє очі Терезам на те, що відбувається навколо.

На Терези очікує досить активний місяць. Анжела Перл радить приділяти більше уваги і часу особистим стосункам, творчим ідеям і особистому розвитку. Якщо Терези не покинуть самоосвіту і будуть отримувати нові знання і навички, тоді у серпні вони можуть досягти фінансового благополуччя.

Гороскоп для Терезів на серпень 2020 року від Павла Глоби

У Терезів в серпні очікується багато нових знайомств і доленосних зустрічей. Важливо навчитися розбиратися у людях. Потрібно мінімізувати спілкування з токсичними людьми, заздрісниками, інакше вони можуть зіграти негативну роль. Терези повинні спілкуватися тільки з тими, кому довіряють. Серпень буде динамічним місяцем, тому Терезам не слід поспіхом приймати важливі рішення.

Астролог Павло Глоба радить представникам Терезів позбутися всього зайвого, що руйнує його плани і змінює хід речей. Серпень для Терезів – ідеальний час, щоб вибрати власний шлях і слідувати своїм життєвим принципам.

Ви не можете копіювати текст