ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Стрільця на липень 2020 року передбачає складний, але дуже захоплюючий...

Гороскоп для Стрільця на липень 2020 року передбачає складний, але дуже захоплюючий місяць

Гороскоп на липень 2020 року для Стрільця вказує представникам знаку, що настав час проявити свої сильні риси характеру. Стрілець цього місяця зробить все, щоб наблизитися до заповітної мрії і така наполегливість буде винагороджена.

Сприятливі дні для Стрільця: 2, 3, 10, 11, 17, 18, 19, 26 і 27 липня.

Несприятливі дні для Стрільця: 6, 7, 13, 14, 15, 22, 23, 30 і 31 липня.

Гороскоп на липень 2020 року для Стрільця-жінки

Початок липня принесе представницям Стрільця труднощі, які будуть здаватися нездоланними. Астрологи рекомендують, що варто заспокоїтися і проаналізувати ситуацію, тоді Ви і побачите просте рішення всіх проблем.

Друга декада липня відкриває перед Стрільцем-жінкою неймовірні і небачені раніше можливості. Завдяки своїм якостям характеру і харизмі, жінка-Стрілець легко стане лідером, а її авторитет неймовірно зросте. До Вас за порадою будуть звертатися не лише родичі і близькі знайомі, а й навіть малознайомі люди, які почули про Вас схвальні відгуки.

Наприкінці липня Стрілець-жінка відчує бажання пізнавати щось нове, розширюючи свій світогляд. Тому буде корисно записати на курси, читати профільну літературу, спілкуватися у групі по інтересам в соціальній мережі, відвідувати виставки і екскурсії.

Астрологи рекомендують, за можливості, підвищити свою кваліфікацію – це допоможе не лише просуванню по кар’єрі, але й дасть додаткові знання і втамує Ваш інтелектуальний голод.

Гороскоп для Стрільця на липень 2020 року: особисте життя

Астрологи рекомендують самотнім представникам Стрільця на початку липня роззирнутися – можливо, у близькому оточенні, наприклад, колега чи сусід, Ви побачите цікаву людину. Якщо так відбудеться, то про свої симпатії можна сміливо говорити 3 липня. З великою вірогідністю, симпатична Вам людина відповість взаємністю і у Вас буде красивий роман.

Не варто забувати і про віртуальних знайомих. Листування в інтернеті або спілкування, яке почалося в соціальній мережі, після зустрічі в реалі може викликати буремну пристрасть.

У другій декаді Стрілець буде вражати всіх своїм шармом, привабливістю і чуттєвістю. У представника цього знаку завжди будуть правильні слова, щоб привабити кохану людину.

Третю декаду липня варто присвятити рідним – вони потребують більше уваги і турботи. Якщо Стрілець бажає познайомити своїх близьких з своїм обранцем або розповісти про плани взяти шлюб, найкраще це зробити у сприятливі дні 26 і 27 липня.

Гороскоп для Стрільця на липень 2020 року: астропрогноз на роботу і фінанси

Середина літа для Стрільця буде досить складною у фінансовій сфері. Не виключено, що доведеться віддати свої гроші і розстатися з частиною статків. Тому треба бути пильними, особливо 6 і 13 липня, коли серйозно зростає ймовірність обману і шахрайства.

Гороскоп на липень для Стрільця радить бути обачними з покупками, щоб не витратити більш, ніж можна собі дозволити. А краще, всі велику придбання перенести на інший час.

У разі, якщо Стрілець планує операцію з нерухомості, потрібно ретельно перевірити і договір купівлі-продажу, і документи на саму нерухомість до підписання документів. І обов’язково проконсультуватися з юристом – фахівцем у цій сфері.

Багато представників Стрільця захочуть якихось змін у житті. Наприклад, поміняти сферу діяльності, отримати додаткову освіту або розвиток кар’єри. Це потребує додаткових фінансів, тому треба вибрати найголовніші речі.

У липня фінансові надходження будуть регулярними. Але у Стрільця в середині літа передбачається багато витрат на сім’ю, побут і на справи, пов’язані з роботою.

Гороскоп на липень 2020 року для Стрільця прогноз для сфери здоров’я і краси

Для Стрільця гороскоп на липень рекомендує на початку місяця приділити час собі. Адже всі косметичні процедури матимуть чудовий ефект. Тому можна сміливо планувати похід у салон краси. Якщо запланована операція, треба провести її в першу декаду липня, тому що післяопераційний процес відновлення буде швидким і легким.

Після 10 липня Стрілець буде сповнений енергії і сил, тому варто спрямувати їх у корисне русло. Наприклад, приймати запрошення на змагання, займатися активними видами відпочинку, приймати участь у спортивних флеш-мобах. Стрілець зможе гідно продемонструвати свої силу і спритність.

Гороскоп для Стрільця не виключає, що 13-14 липня Вас буде турбувати зубний біль. Треба виключити з раціону всі солодощі, каві і контрастні напої. Якщо біль не минеться, потрібно звертатися до лікаря.

Для Стрільця важливо наприкінці липня приділити увагу своєму психологічному комфорту. Тому що багато хвороб мають психосоматичний характер. Щоб зменшити емоційну напругу, можна займатися йогою, медитувати або просто спокійно проводити час.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст