ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Стрільця на 2020 рік

Прийдешній рік Білої Металевої Криси передбачається не самим простим для знаку Стрільця у фінансовій сфері. Гороскоп для Стрільця на 2020 рік передбачає етап, коли Стрілець отримає заслужений статус, до якого він йшов останні 4 роки через самореалізуації і фахове зростання.

Гороскоп для Стрільця на 2020 рік: кар’єра і фінанси

Представники Стрільця потрапляють в не самий вдалий період у фінансовій сфері в 2020 році. Але ці проблеми не повинні бути критичними. Астрологи вказують, що протягом 2019, 2020 і 2021 року у фінансах Стрільці стикаються з певними перешкодами. На фоні деяких складнощів матеріального плану, самореалізація і професійне зростання для Стрільця, матимуть відчутний прорив. Гороскоп радить Стрільцям у 2020 році братися за підробіток, маленькі і не надто важливі, на перший погляд, завдання. Адже вони можуть стати гарним стартом на майбутнє.

2020 рік буде переломним для Стрільця у сенсі зміни статусу.  Це може виражатися у кардинальній зміні роботи, перехід в іншу, часто зовсім нову сферу діяльності.  Для багатьох Стрільців 2020 рік стане плацдармом для кращого життя у наступні роки (2021-2023) завдяки самореалізації і наступній монетизації отриманих знань і навичок.

Представники цього знаку будуть відчувати обмеження і неможливість повністю себе реалізувати через рамки і обмеження, які накладає рік Білої Металевої Криси. В грудні 2020 року Стрілець відчує полегшення і свободу, яку так цінує.

Ви повинні в цей рік прислухатися до порад. Адже деякі Ваші ідеї, які Вам здаються дуже вдалими, можуть бути не ефективними, чи навіть збитковими, тому що суспільство ще не потребує цієї послуги.

Гороскоп для Стрільця на 2020 рік радить контролювати свої витрати. Вам варто обмежити себе у поїздках, подарунках, невиправданих витрат грошей. Навіть, якщо у Стрільця все добре з фінансами у 2020 році, може виникнути ситуація, коли Вам знадобляться кошти. Наприклад, буде шанс придбати нерухомість і кошти, які Ви могли б витратити на «красиве життя», можна вкласти у нерухомість. Не виключені побутові питання, на які знадобляться гроші – краще заощадити кошти, зекономивши, відмовившись від “красивого, на широкут ногу” життя у 2020 році.

Рік буде більш сприятливим для тих представників Стрільця, хто працює на себе, свій бізнес тому, що на Вас менше впливають обмеження, накладені роком Білої Металевої Криси.

Гороскоп для Стрільця на 2020 рік: соціальне і особисте життя

Складний рік для волелюбного Стрільця, бо доведеться прилаштовуватися до людей і до зовнішніх обставин. Це досить складно, бо Стрілець не любить хитрувати, бути м’яким, підлаштовуватися під когось, виправляти помилки недавнього минулого. Астрологи вважають, що Стрілець може це зробити, якщо переступить через свою гордість. Причому в майбутньому Ви ніколи не будете жалкувати за таку свою поведінку.

Особисте життя також не однозначне у 2020 році, адже Біла Металева Криса зніме «рожеві окуляри» у багатьох Стрільців.

Стрільці, які перебувають у союзі певний час, у 2020 році будуть бачити у своїх супутників вади, недоліки, негативні риси характеру, бо зникне ореол романтики. Це може спровокувати проблеми у сім’ї.

2020 рік дестабілізуючий в особистому житті, особливо для сімейних Стрільців. Але майбутнє Вашого партнерства залежить від того, наскільки Ви хочете зберегти свій союз і наскільки Ви сумісні з Вашою другою половинкою. Тобто майбутнє сім’є буде залежати від поведінки і бажання Стрільця у 2020 році.

Загалом, у 2020 році у Стрільця будуть певні проблеми і складнощі у відносинах не тільки в особистому житті, а й в соціальних відносинах –з друзями, колегами, знайомими. Щоб не загострювати і не погіршувати стосунки, Стрільцю варто стримувати себе і подекуди – переступати через свою гордість. Вам потрібно згладжувати гострі кути у стосунках з дорогими Вам людьми. Стрільці, у яких добре розвинена інтуїція – вона підкаже їм як краще вчиняти у складних ситуаціях.

Стрільці, які вільні від стосунків, у 2020 році будуть мати значно більше і кращі шанси на створення нових романтичних стосунків, нового союзу. Особливо добре шукати свою половинку у колі друзів, знайомих, на спільних виїздах, наприклад, у відпустку чи на природу. Зорі гороскопу будуть сприятливо ставитися до знайомства у подорожах чи поїздках або через інтернет. Тобто знайомства Стрільця будуть з людьми іншого формату, ментальності, культурних звичок і у 2020 році такі союзи матимуть всі шанси на вибудову стосунків.

Що ненавидить Стрілець

Ви не можете копіювати текст