ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл

Перший місяць осені для Скорпіона буде досить спокійним і сприятливим. Про це розповідає гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл. Астролог звертає увагу представників Скорпіона на деякі моменти особистого життя.

Гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Перші два тижні вересня щем буде діяти Молодик (30 серпня 2019 року). Фокус буде спрямовано на 11 Дом гороскопу Скорпіона – це соціальний дом. Тобто, Ви можете, наприклад, зробити собі акант у соціальній мережі або створити там групу для просування бізнесу.

Всі справи соціуму будуть у фаворі з 1 по 14 вересня. Скорпіон буде частіше спілкуватися з друзями, відвідувати публічні заходи або Ви можете стати організатором таких заходів. Вплив Молодика в цьому 11 Домі гороскопу, може спонукати Скорпіона почати відвідувати спортивний зал або піти на якісь курси підвищення кваліфікації чи для власного задоволення. Ви можете долучитися до групи однодумців.

Якщо Скорпіон планує бізнес через інтернет, наприклад, створити свій сайт або групу продажу у соціальній мережі, спробувати свої сили, як фахівець по просуванню продуктів і послуг через інтернет, це дуже сприятливий період для таких починань. Гороскоп для Скорпіона на вересень вважає, що перші два тижні чудові для реклами Вашого таланту, Вашого бізнесу, просуванню Вашого інтернет-проекту. Анжела Перл радить займатися цим в перші два тижні вересня.

Популярний астролог вважає, що за цим Молодиком (30 серпня) у Скорпіона з’явиться нова подруга чи новий друг, нові друзі, нове коло спілкування. У представників цього знаку можуть з’явитися нові ідеї щодо інтернет-бізнесу чи проекти в онлайн-бізнесі.

Аспект поєднання Венери з Марсом у Вашому 11 Домі гороскопу, не виключає ймовірність, що Скорпіон зустріне свою пару у якомусь новому колі спілкування чи в інтернет-спільноті, на сайті знайомств. Тому, Скорпіону варто бути активним у перші 2 тижні вересня.

Гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл в день Повного Місяця

Повний Місяць 14 вересня 2019 року перебуває 5 Домі гороскопу Скорпіона. Це Дом радості, натхнення, позитиву, творчої енергії, закоханості. Тому Анжела Перл вважає, що Скорпіон відчує підйом емоцій та справжніх почуттів. Не виключено, що у Вас буде романтичне побачення з далекоглядними перспективами. Відомий астролог вважає, що цей Повний Місяць 14 вересня дуже сприятливий і позитивний для Скорпіона.

Повний Місяць – це завжди висвітлення, відкриття таємниць. Тому, якщо Ви перебуваєте у любовному трикутнику, будьте обережні, адже можливо, що про коханців дізнаються. Також, Повний Місяць може принести ясність у такі стосунки. Наприклад, Ви вирішите, що роль коханки Вам не підходить і припините ці стосунки.

Гороскоп на вересень для Скорпіона від Анжели Перл вважає, що цей Повний Місяць внесе ясність у справи Ваших дітей. Тому що 5 Дом гороскопу – це ще діти. Тому, дуже ймовірна звістка про народження малюка або, що Ви вагітні. Також, буде багато новин стосовно Ваших дітей і їх справ. Ви можете стати хрещеною чи будете хрестити свою дитину.

Повний Місяць висвітлить ситуацію з Вашим бізнесом і це дасть можливість Скорпіону проаналізувати стан справ і подумати, куди рухатися далі. Буде прийняття рішення, пов’язане з Вашим бізнесом.

Гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 31 число

Венера і Меркурій 15 вересня входять у 12 Дом гороскопу Скорпіона. Це Дом завершення циклу, Дом таємниць і секретів. 12 Дом гороскопу може відкрити якісь таємниці особистого життя чи професійної сфери. Планети Венера – жіноча енергетика, Марс – чоловіча енергія, вказують на ймовірність таємних побачень або прихованого від сторонніх роману. Також, за впливом цього дому, Скорпіон може отримати інформацію з минулого, Вам відкриється те, про що Ви багато років навіть не здогадувалися.

Гороскоп від Анжели Перл для Скорпіона на вересень вважає, що 12 Дом буде сильним у другій половині місяця, тому що 24 вересня Сонце входить в цей Дом. Це може проявлятися у багатьох представників цього знаку у зацікавленості езотерикою чи духовними практиками. Наприклад, Скорпіон захоче вивчати астрологію або карти Таро, займатися йогою, практикувати афірмації тощо. Також, Скорпіон може почати працювати психологом чи психотерапевтом.

За астрологічним прогнозом, 12 Дом показує, що Скорпіон захоче певної ізоляції та усамітнення. Тобто Вам потрібен відпочинок від активності і від людей. Ви можете поїхати у санаторій на відпочинок, або займатися медитацією, відвідувати спа-центри.

Астролог  Анжела Перл застерігає від будь-яких важливих справ 18 вересня 2019 року, тому що Сатурн повертається в прямий хід після ретрограду. Це принесе нестабільність і певний енергетичний хаос саме на цей день. Сатурн – це планета карми, зусиль, роботи з 29 квітня цього року перебуває у Вашому 3 Домі спілкування, документів. І це провокувало, що Ви не могли домовитися про щось, зустрітися з кимось або отримати потрібні документи.

З 18 вересня Сатурн розвернеться і всі справи, які знаходяться у 3 Домі гороскопу, нарешті зрушать з місця і почнуть втілюватися у життя. Особливо це прискориться після 3 жовтня, коли ще одна важка планета – Плутон, вийде з ретрограду.

Гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл, Молодик

Молодик буде 28 вересня 2019 року також у Вашому 12 Домі гороскопу. Тому буде дуже сильною тема самопізнання, самокопання, внутрішніх духовних пошуків. І це може стосуватися як внутрішнього життя Скорпіона, так і бажання покращити свою зовнішність, тому що 12 Дом – це ще очищення. Анжела Перл передбачає, що Скорпіон може сісти на дієту. В цьому можуть допомогти поради щодо кращих дієт, корисних продуктів і загалом підходу до харчування для знаку Скорпіона. Ймовірно, Скорпіон буде прибирати з свого життя непотрібних і токсичних людей або просто викидати непотрібні речі, щоб звільнити місце для нової енергетики.

12 Дом гороскопу – це останній Дом, коли Ви прийшли з певним багажем вчинків, почуттів, досвіду і справ. Тому Ви підбиваєте підсумки, щоб звільнитися від всього зайвого, щоб в наступному, 1 Домі гороскопу, розпочинати новий цикл Вашого життя.

Гороскоп для Скорпіона на вересень 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив деяких планет

Весь вересень 2019 року планета Юпітер перебуває у Домі грошей Скорпіона, завдяки чому з фінансами у Вас буде все добре в перший осінній місяць.

Планета Уран перебуває в ретроградному стані у 7 Домі стосунків, партнерства і шлюбу Скорпіона. Ретроградний стан Урану не дуже добре для сфер  7 Дому, особливо для шлюбу. Проте, Анжела Перл вважає, що якщо Ваш обранець іноземець, або спеціаліст повітряних, уранових професій, наприклад, айтішник або пов’язаний з телебаченням, то вересень – гарний період для шлюбу.

Уран буде давати дуже потужний фокус на стосунки тим Скорпіонам, які народилися 28, 29 або 30 жовтня 2019 року. Це можуть бути як романтичні стосунки, так і ділові. Тому, Анжела Перл радить бути уважними і обачними щодо відносин через вплив ретроградного Урану, який буде випробувати на міцність стосунки Скорпіона.

Ви не можете копіювати текст