ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Риб на вересень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл передбачає досить спокійний перший місяць осені для Риб. Свій астрологічний прогноз вона підготувала, базуючись на розташуванні планет у Домах гороскопу цього знаку. Гороскоп для Риб на вересень 2019 року вкаже на ймовірні події та дасть рекомендації популярного астролога, що можна очікувати в цей період.

Гороскоп для Риб на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Перші два тижня вересня проходять під впливом Молодика, який 30 серпня перебував у 7 Домі гороскопу Риб. Це Дом стосунків – не тільки між коханими, а і з бізнес-партнерами, колегами. Тобто всі стосунки у Вашому життя.

Чотири планети: Сонце, Марс, Меркурій і Венера також перші півмісяця перебувають у секторі партнерства, шлюбу, відносин. Це чудовий час для налагодження стосунків, примирення, відновлення контактів. В перші два тижні Риби можуть вмовити будь-кого майже на будь що, у Вас буде дар переконувати.

Перші два тижні тема стосунків Риб енергетично буде сильною і фокус життя Риб буде саме на стосунки з іншими людьми. Це можуть бути зустрічі з колегами чи опонентами. Ймовірно, Риби змінять своє відношення до певних людей.

Вдалий період для початку ділових відносин з новими партнерами.

У самотніх Риб дуже ймовірне знайомство, тому що у нас Венера і Марс знаходяться у Вашому Домі стосунків. Марс – бажання стосунків, Венера – планета кохання, тому ці два тижні неймовірно чудові для початку романтичних стосунків.

Рибам, які перебувають у стосунках, дуже добре щось разом планувати, займатися спільною справою, спілкуватися.

Гороскоп для Риб на вересень 2019 року від Анжели Перл на Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня перебуває у Вашому знаку Риб – у Першому Домі гороскопу. Перший Дом це все, що стосується особистості: Я, як я виглядаю, мій стиль, як я спілкуюсь, кого я приваблюю. За Повним Місяцем, Риби можуть прийняти рішення пофарбувати волосся, змінити прізвище, зайнятися самовдосконаленням і духовними практиками змінити свій імідж або у Вас буде нова посада – це зміна статусу.

Перебування Нептуна на Повний Місяць свідчить про популярність Риб. Якщо Ви хочете прорекламувати себе або бізнес, просувати свій проект, гороскоп на вересень для Риб радить обов’язково робити це, особливо на Повний Місяць – Вас помітять. Це чудовий час для реклами, тому що Повний Місяць висвітить Вас.

Повний Місяць це ще прийняття рішення. З огляду, що Повний Місяць у 1 Домі «Я», Риби можуть приймати рішення щодо себе і стосунків з оточуючими людьми. Наприклад, Ви можете вирішити з кимось розлучитися, поставити крапку у стосунках, які для Вас віджили. Також, Повний Місяць – це ясність: що було таємне, стане зрозумілим. Можливо, щось стане зрозумілим у відносинах, які до цього були заплутані або Ви перебували в ілюзіях стосовно них.

Астролог Анжела Перл вважає, що ті Риби, день народження яких припадає 11, 12 або 13 березня, найбільше відчують вплив Повного Місяця.

Гороскоп для Риб на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 31 число

Венера і Меркурій 15 вересня переходять у Ваш Дом фінансів. Венера, це планета грошей, а Меркурій – інформації і торгівлі. За таким розташування планет, Риби можуть отримати новину про спадок, або Вас поінформують про бажання інвестувати у Ваш проект, або Ви отримаєте фінансову допомогу. Досить часто, це якісь не зароблені гроші, а ті, що прийшли від когось: наприклад, стипендія від держави, аліменти, дивіденди. Часто це гроші банків, тобто Ви можете оформлювати кредит і Вам його дадуть

В цей же фінансовий сектор чужих грошей 24 вересня приходить Сонце. Сонце – це більш професійна сфера, ніж особиста, воно більше уособлює державу. Тому, якщо Ви плануєте оформлювати якусь державну допомогу, то Ви її отримаєте.

28 вересня Молодик перебуватиме у Вашому 8 Домі гороскопу – це сектор фінансів. Поєднання Сонця з Молодиком народить нову енергію і нові сили. Це може вказувати на новий порядок у фінансах, новий порядок в отриманні грошей або нове джерело отримання коштів. Також, гороскоп на вересень для Риб не виключає, що Ваш чоловік або дружина отримають нову роботу і це стане новим притоком грошей у родину.

Восьмий Дом гороскопу, це ще Дом інтиму, близькості, довіри один до одного, розуміння. Астролог не виключає, що у Риб будуть нові сексуальні стосунки, або у Вас буде новий інтимний партнер. Також, це може бути, наприклад, що у Вас є романтичний партнер, а з 28 вересня, Ви вирішити жити разом, у Вас буде спільний бюджет, фінанси.

Також, у Риб може бути спільний бізнес-проект, який буде фінансуватися партнером. Головне, що таке відбуватиметься тільки між людьми, між якими існує довіра.

8 Дом – це ще залежності (куріння, алкоголь, цукор), страхи, психологічні слабкості, залежності від стосунків. Мета опрацювання 8 Дому – це взяти контроль над своїми страхами і залежностями, признати їх і почати позбуватися їх. Гороскоп на вересень 2019 року вважає, що цей Молодик дуже гарний час для Риб, щоб почати позбуватися цих проблем. Наприклад, звернутися за консультацією психолога, якщо є якісь страхи. Можливо, у Вас є зайва вага, яка впливає на Ваше самопочуття. Тому Молодик чудовий час розпочати займатися спортом і перейти на правильне харчування, підібрати собі дієту.

З 28 вересня багато представників Риб зацікавляться психологією, містикою, таємними трансформаціями людини. Це спонукатиме до вивчення таро, астрології. Анжела Перл вважає, що Вас може зацікавити все, що змінює людину.

Можливо, 8 Дом принесе розкриття якоїсь таємниці.

Гороскоп для Риб на вересень 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив деяких планет

18 вересня Сатурн розвертається з ретрограду. Сатурн вважається планетою карми, перешкод і праці, зусиль. Всі Ваші справи, які були «заморожені», були «поставлені на паузу» почнуть поступово вирішуватися. З 29 квітня Сатурн перебував у Вашому 11 Домі друзів, соціума, мрії, колективів. Наприклад, Вам важко було зустрітися з друзями через навантаження по роботі, з 18 вересня все почне виправлятися.

Також, цей 11 Дом пов’язаний з інтернетом, онлайн-бізнесом, соціальними мережами.

Якщо у Вас щось не заладилось у цих сферах, наприклад, Ваш сайт «завис» і було мало читачів, то з 18 вересня нарешті розпочнеться робота у цих питаннях. А ще більше пришвидшиться їх вирішення з 3 жовтня, тому що ще одна планета – Плутон, вийде з ретрограду.

Застереження від Анжели Перл на 18 вересня: це день, коли не варто нічого робити, потрібно, за можливості, перенести всі планові операції, важливі переговори і справи на інший день. Це енергетично важкий та нестабільний день через розвороту важкої планети. А ще краще, 17 – 19 вересня нічого не плануйте. Останні всі дні вересня 2019 року-  досить непогані.

Весь вересень планета-управитель Риб – Нептун, буде знаходитися у Вашому знаку і в аспекті до Юпітера. А Юпітер – планета везіння і удачі. Нептун – це планета мрій і магічного виконання бажань. Таке розташування сильних планет зробить можливим здійснення справжньої мрії Риб. Також, Ви можете досягти своєї мети, тільки потрібно по-справжньому в це вірити. Анжела Перл наполягає, що якщо Ви вірите, то це обов’язково здійсниться. Особливо, якщо це стосується роботи, кар’єри, бізнесу.

Ви не можете копіювати текст