ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Риб на листопад 2020 року: особисте життя, робота і гроші,...

Астропрогноз для Риб на останній місяць осені розповідає про ймовірні події у таких сферах: особисте життя, робота і гроші, здоров’я. Також гороскоп для Риб на листопад 2020 року вказує на сприятливі і несприятливі дні місяця. Астрологи зазначають, що наприкінці осені у Риб будуть ностальгічні почуття. Але не треба занурюватися у минуле, а слід використати його для побудови майбутнього.

Сприятливі дні для Риб: 3, 9, 10, 17, 18, 25 і 26 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Риб: 5, 6, 13, 14, 21, 22, 29 і 30 листопада 2020 року.

Гороскоп для Риб на листопад 2020 року: особисте життя

Останній місяць осені принесе деяку напругу у стосунки Риб з другою половинкою. В багатьох сім’ях підопічні Нептуна відчуватимуть самотність і, навіть, виникне підозра про подружню зраду. Зняти тривогу допоможе відверта розмова з партнером, яка допоможе зрозуміти один одного. Найкраще вибрати для цієї розмови – 17 листопада, тому що небесні світила будуть допомагати знайти порозуміння. В другій половині місяця ситуація нормалізується і в сім’ї Риб запанує гармонія.

Самотні Риби можуть розпочати роман з новим знайомим. Але щоб це знайомство відбулося, треба не сидіти вдома, а виходити до людей: гуляти в парках, відвідувати публічні заходи, зустрічатися з компаніями друзів і знайомих. Гороскоп на листопад 2020 року для Риб передбачає, що стосунки, які розпочалися як легкий флірт, швидко трансформуються у серйозні відносини.

В останні дні листопада Риби повинні стримувати своє бажання у всьому контролювати партнера. Щоб не спровокувати негативну реакцію і обурення коханої людини, Рибам на треба читати листування, перевіряти телефон, випитувати коли і з ким зустрічається і спілкується Ваш партнер. Інакше, астрологи не виключають, що така нав’язливість і підозрілість Риб може спровокувати розрив.

Гороскоп для Риб на листопад 2020 року: робота і гроші

Гороскоп для Риб на листопад 2020 року: особисте життя, робота і гроші, здоров’я, саме про ці сфери життя складено астропрогноз
Фінансовий гороскоп для Рибна листопад 2020 року

На початку листопада Риби з’явиться можливість владнати майнове питання, яке виникло з правом власності, матеріальними претензіями знайомих чи впливових людей. Щоб ситуація вирішилася, астрологи рекомендують скористатися послугами посередників. Середина місяця буде досить спокійною на роботі. Проте астрологи дають застереження: існує велика ймовірність прояву агресії з боку бувшого партнера або колеги.

В другій декаді Рибам доведеться приймати важливі рішення. Гороскоп на листопад для Риб рекомендує до прийняття рішення проконсультуватися з впливовими людьми і заручитися їх підтримкою. Саме ця підтримка відіграє важливу роль у просуванні по кар’єрі.

Кінець листопада може стати складним для деяких представників Риб, тому що близькі будуть критикувати, вказуючи на впущені можливості. Щоб не роздмухувати конфлікти, астрологи рекомендують Рибам не сперечатися з родичами, а присвятити час і докласти зусиль для самоосвіти і підвищення кваліфікації.

В матеріальній сфері листопад передбачається неоднозначним. Астрологи прогнозують, що проблем з грошима не повинно бути, завдяки регулярним надходженням. Проте, гороскоп для Риб  прогнозує багато витрат, які пов’язані із залагодженням різних питань.

Гороскоп для Риб на листопад 2020 року: здоров’я і самопочуття

На початку листопада Риби відчуватимуть підйом сил. Ті представники знаку, хто хворів, почуватимуться значно краще.

В середині листопада гороскоп для Риб рекомендує відпочинок. Адже Ви багато працювали і була напружена нервова ситуація, тому відпустка біля теплого моря – ідеальний варіант. Звичайно, зважаючи на умови і можливості в сенсі епідемії COVID-19 .

Наприкінці осені можуть виникнути негаразди з печінкою тому астрологи рекомендують виключити з меню алкоголь,З смажені і жирні страви. Можна скористатися порадами астрологів і слідувати правильному режиму харчування, який підходить для знаку Риб.

Гороскоп на листопад 2020 року застерігає Риб: 25 і 31 листопада зростає ймовірність потрапити в ДТП. Тому слід бути уважними і за кермом, і переходячи дорогу.

Ви не можете копіювати текст