ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Риб на червень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл підготувала гороскоп для Риб на червень 2019 року. В ньому вона зробила огляд розташування планет відносно Вашого знаку і розповіла, які можливості така ситуація відкриває перед Вами в червні 2019 року. Червень 2019 року буде досить спокійним і хорошим місяцем, без непередбачуваних і негативних моментів.

Гороскоп для Риб на червень 2019 року від Анжели Перл на першу половину Місяця

Астрологи кажуть, що дві події – Молодик і Повний Місяць впливають на ситуацію кожного зодіакального знаку. В червні 2019 року Молодки буде 3 червня, а Повний місяць – 17 червня.

Вплив Молодика буде з 3 червня і ще 10 днів потому. Цей період для Риб буде вдалим у сфері нерухомості через те, що Новий Місяць буде у вашому домі, який символізує нерухомість: здати чи взяти в оренду житло або інше приміщення, купівля-продаж нерухомості, переїзд ні іншу квартиру або ремонт.

Згідно гороскопу від Анжели Перл для Риб, Молодик 3 червня 2019 року, скоріше за все принесе Вам комфорт, відчуття безпеки, у тому числі й емоційної.

Після 5 червня, для Риб буде сприятливий час відкрити свій бізнес, почати реалізовувати свої творчі задуми.

Самотні Риби відчують поштовх знайти своє кохання, свою половинку, свого справжнього партнера для спільного життя. Ви можете зустріти свою долю у друзів, чи, навіть, у ліфті свого дому, чи на вечірці. Зорі будуть сприяти цьому.

Венера – планета кохання і грошей входить 10 червня в 4 дім Риб. Це символізує радість я щастя, гармонічні стосунки в родині.

Ця планета подарує Вам радість покупок для домівки – картин, меблів, елементів декору.

Гороскоп для Риб на червень 2019 року від Анжели Перл на другу половину Місяця

Повний Місяць 17 червня 2019 року принесе ясність цілей у бізнесі,з’явиться розуміння того, що Ви хочете мати в діловій сфері. Ймовірна зміна керівництва, можливо, Ваша компанія стане банкрутом, Ви отримаєте новину, на яку довго чекали, можливо, про Ваше підвищення – будьте готові до будь-яких змін, у Вас все буде добре.

З 21 червня планета Нептун, яка керує знаком Риб, розгортається у зворотному напрямку і буде у ретрограді до 27 листопада. У гороскопі для Риб на червень 2019 року, астролог Анжела Перл передбачає, що для Вас стане все набагато ясніше, буде легше все розуміти.

  • Посилиться інтуїція у Риб.
  • Ви можете змінити імідж.
  • Риби можуть зустріти когось і з головою поринути у ці стосунки.
  • Нептун допоможе Рибам побачити свого партнера таким, як він є – без рожевих окулярів. І це буде великою допомогою, адже, на думку астролога Анжели Перл, Риби часто закохуються в той імідж, який Ви собі намалювали. І він не завжди відповідає дійсності.
  • У Риб дуже збільшиться творча енергія і це дуже добре для всіх, хто займається творчістю.

Якщо Вам потрібно від чогось звільнитися, використайте цей час ретроградного Нептуна з 21 червня по 27 листопада. Це буде чудовий час для таких змін. Ви можете позбутися поганих звичок, токсичних людей, залежностей – як психологічних так і фізичних, схуднути (позбутися зайвої ваги) Нептун допоможе Вам все подолати.

В кінці червня 2019 року Риби можуть очікувати на новини щодо роботи, здоров’я. В останній тиждень червня 2019 року гороскоп для Риб від Анжели Перл передбачає можливий переїзд, зміну роботи (чи переїзд через роботу), оновлення соціального статусу та іміджеві зміни.

У Риб може бути поворот долі, який приблизить Вас до мети – найголовніше розуміти, що Ви хочете.

Ви не можете копіювати текст