ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Риб на 2020 рік

Астрологічний прогноз мають люди, народжені під сузір’ям Риб. Гороскоп на 2020 рік вказує на основні тенденції періоду, характерні для типових представників цього знаку. Астрологи передбачають складний рік для знаку Риб, який можна назвати переломним.

Гороскоп для Риб на 2020 рік, загальна характеристика

Прийдешній 2020 рік відкриє новий семирічний цикл для Риб. Інакше кажучи, те, що Ви робите тут і зараз, буде важливим завтра і післязавтра: в цьому році Ви закладаєте підґрунтя наступних семи років.

Гороскоп на 2020 рік передбачає складний період для представників цього знаку. Тотемна тварина року – Біла Металева Криса, буде створювати достатньо жорсткі правила і умови. А для мрійних і романтичних Риб, така ситуація не комфортна, особливо у першому півріччі 2020 року. Друге півріччя буде значно легше, бо Риби, по-перше, призвичаяться до правил, та багато в чому вже зрозуміють необхідність змін і побачать себе у новому амплуа, у новому статусі. Це стане гарним трампліном для наступних семи років.

Риби будуть змушені пристосуватися до правил, що спонукає шукати різні варіанти вирішення питань. А це, в свою чергу, відкриє у Риб таланти, які раніше за Вами не помічали, навіть Ви самі про них не здогадувалися.

Гороскоп для Риб на 2020 рік, робота і кар’єра

Багатьом представникам Риб доведеться розпрощатися зі своєю кар’єрою або видом діяльності, якими вони займалися тривалий час. Таким чином Всесвіт допомагає Вам ввійти у нове життя через нові проекти, нові знання і нові навички, щоб Ви розкрили свій потенціал.

Не всі Риби готові до зміни свого професійного амплуа, проте багатьох до переходу в іншу професію будуть підштовхувати обставини. І вже восени Ви побачите результати тих кроків, які Ви зробили.

Риби, у яких добре розвинена інтуїція, почують підказки Всесвіту і приймуть рішення кардинально змінити життя. У більшості випадків, Ви виграєте від такого рішення.

Проблем з роботою у Риб не передбачається, особливо у творчих людей цього знаку. Рік буде сприятливим для людей мистецтва, винахідників, раціоналізаторів і загалом для тих Риб, хто буде намагатися застосовувати творчий підхід у будь-яких питаннях. Астрологи звертають увагу, що цьогоріч Ваші дії не повинні бути спрямовані на заробіток, хоча доходи будуть. У першу чергу Ви працюєте над своїм зростанням, бо це важливо, адже 2020 рік відкриває новий семилітній цикл для Риб.

Риби, гороскоп на 2020 рік, фінанси

Фінансова ситуація для типових представників Риб буде досить неоднозначною і складною, але не весь час. Гроші будуть приходити до Вас, але це відбуватиметься як на «американських гірках» – то неочікувані великі надходження, то період, коли грошей майже не буде.

У фінансовій сфері у людей сузір’я Риб будуть кардинально різні ситуації: одні Риби, часто навіть несподівано для себе, різко покращать свій матеріальний стан. Інші ж Риби відчують поступове погіршення своїх фінансових справ і зменшення доходу і статків. В такій ситуації, для багатьох Риб у 2020 році, треба обмежувати себе у витратах, без яких можна обійтися. Вам доведеться прикладати зусилля і шукати інші джерела доходу, що може підштовхнути для самореалізації у нових проектах і справах.

Ви не можете копіювати текст