ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Рака на вересень 2019 року від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл підготувала гороскоп для Рака на вересень 2019 року. Багато людей довіряють астрологічним прогнозам Анжели Перл та користуються її порадами. Вересень гарний місяць для операцій, для взяття шлюбу. Є один день виключення – 18 вересня краще не проводити ніяких важливих справ

Гороскоп для Рака на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Перші два тижні вересня пройдуть під впливом Молодика. 30 серпня Молодик перебуває 3 Дому гороскопу Рака. Це Дом спілкування, інформації, поїздок, навчання, оформлення документів, транспортних засобів

З 1 по 14 вересня в 3 Домі гороскопу Рака перебуває 4 планети: Венера, Сонце, Меркурій і Марс.

Марс це активна планета, з активним чоловічим потенціалом завойовника. Він може спонукати виникненню бажання придбати автомобіль або поїхати кудись. Венера – жіноча енергетика може Вас спонукає до спільної поїздки з кимось або Ви вирішите піти на якісь курси, на які Ви давно хотіли. Наприклад, вивчення іноземних мов. Нові навички йдуть по 3 Дому.

В першій половині місяця ймовірно активне спілкування з родичами. Тому що у Вашому 3 Домі перебуває Меркурій. Меркурій – це планета інформації, торгівлі і спілкування. Тому, ймовірно, він вказує на збір документів. Наприклад, для поїздки за кордон, або для оформлення автомобіля.

14 вересня Повний Місяць перебуває у 9 Домі гороскопу Рака. 9 Дом – це Дом всього закордонного, розширення нашого світогляду

Це можуть бути подорожі в іншу країну, щоб познайомитися з іншою культурою, історією, кухнею. Або з людиною іншої культури і відмінного від Вашого менталітету. Тобто отримання нової і цікавої інформації про закордонні країни і людей.

Поряд з Місяцем буде Нептун, а це планета моря і виконання мрій. Тому, можливо, у Рака відбудеться поїздка до моря, або Ви будете подорожувати до місця свої мрії, можливо зробити паломництво. Все це ймовірно станеться з 14 вересня на Повний Місяць.

Для тих Раків, хто працює у сфері реклами і маркетингу, це дуже сприятливий Повний Місяць. Всі рекламні проекти 14 вересня будуть вдалі і всеохоплюючі, тому що 9 Дом – це ще Дом глобальності інформації. Якщо у Вас свій бізнес, всі рекламні об’явлення про Вашу компанію, будуть вдалими. Про Вас дізнається багато людей.

Повний Місяць символізує завершення, підбиття підсумків, внесення ясності. Тому у Рака багато справ проясниться. Наприклад, Ви отримаєте відповіді по документам на грінкарту, чи підпишете міжнародну угоду, яку готували багато часу.

Для подорожі це чудовий період, Анжела Перл радить відправлятися 14 вересня на відпочинок.

Гороскоп для Рака на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 30 число

15 вересня Венера і Меркурій входять у 4 Дом гороскопу Рака. 4 Дом – це нерухомість

Тому всі справи, пов’язані з нерухомістю, місцем проживання, переїздом або збором інформації щодо цього питання, всі вони будуть успішними.

18 вересня Сатурн, планета карми і праці, розвертається з ретроградного стану. Він увійшов у ретроград 29 квітня у Вашому 7 Домі гороскопу. Це Дом стосунків, партнерів, інших людей, бізнес-партнерів, чоловіків-дружин, опонентів, ворогів. Всі справи, які призупинилися, з 18 вересня почнуть зрушувати з місця і вирішуватимуться.

З 3 жовтня Ви відчуєте ще більший поштовх у справах, тому що Плутон також вийде з ретрограду. Плутон, як і Сатурн, перебуває у Вашому 7 Домі. Всі справи: ділові, робочі, бізнес та кохання – все почне йти після подолання перешкод.

24 вересня Сонце входить у 4 Дом нерухомості, сім’ї. Сонце символізує і роботу. Існує варіант, що представник Раку вирішить працювати дистанційно або створить собі робоче місце – відкриє кабінет масажу або манікюру вдома.

28 вересня в цьому ж 4 Домі нерухомості проходитиме Новий Місяць – Молодик. Молодик це завжди щось нове, оновлення, нова енергія. За цим Молодиком у Рака з 28 вересня можливе нове місце проживання, новий член родини (народиться дитина або буде звістка, що у Вас чи Ваших дітей буде малюк).

Анжела Перл передбачає можливість, що Рак почне будувати домівку на купленій ділянці землі.

Починаючи з 15 вересня, у представників Раку планети гороскопу роблять дуже сильний фокус на справи, які пов’язані з місцем проживання і нерухомістю, переїздом, з ким Ви живете.

Юпітер у вересні 2019 року перебуває у Вашому 6 Домі здоров’я і благополуччя, роботи. У вересні у Рака буде багато роботи і обов’язків, але завдяки цій планеті, Вам все легко буде вдаватися. Наприклад, буде додаткова робота, за яку Рак отримає додаткові гроші.

У вересні Раки будуть почувати себе просто чудово. Юпітер дає багато всього: роботи, вражень, їжі. Тому, астролог Анжела Перл радить не переїдати. Щоб почуватися добре, можна скористатися порадами, як правильно харчуватися представникам Раку.

Ви не можете копіювати текст