ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Рака на липень 2020 року радить приділити час і увагу...

Представники Рака повинні приділяти час і увагу собі. Таку пораду дає гороскоп на липень 2020 року. Для Рака цього місяця важливо прислухатися до інтуїції і зважати на власні потреби. Це дозволить набратися сил, щоб допомагати близьким людям.

Сприятливі дні липня 2020 року для Рака: 2, 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 липня.

Несприятливі дні липня 2020 року для Рака: 5, 6, 13, 14, 21, 22, 30 і 31 липня.

Гороскоп для Рака-жінки на липень 2020 року

На початку липня для Рака-жінки буде складно сприймати і передавати нову інформацію. Тому, у спілкуванні треба чітко формулювати свою думку. Особливо це важливо 5 і 6 липня, коли висока ймовірність, що Вас неправильно зрозуміють. У Рака-жінки буде складатися враження, що вони з співрозмовником спілкуються на різних мовах. Але не треба нервувати і зриватися на людях, тут ніхто не винен. Просто такий складний відрізок часу буде у липні.

Середина липня не передбачає ніяких яскравих подій – все буде йти рутинно, навіть «сонно» по-літньому. Щоб збити таку «сонливість», астрологи порадили Раку-жінці з 12 по 19 липня відвідати концерт, подивитися кінофільм або цікавий серіал, який захопить своїм сюжетом і грою акторів.

В останню декаду другого місяця літа для Рака-жінки принесе задоволення оновлення інтер’єру домівки. Не обов’язково робити дорогі покупки, якщо не вистачає коштів. Можна переставити меблі, замінити декоративні подушки і покривала на диванах та ліжках. Інакше розставити книги і квіти на підвіконні. Ці дрібниці змінять атмосферу Вашого житла і створять гарний настрій.

Якщо Рак планує робити ремонт, то кінець липня – найкращий час його розпочати. Тільки не слід купувати будівельні матеріали 22 липня, тому що великий ризик придбати неякісну продукцію.

Гороскоп для Рака на липень 2020 року дає прогноз на особисте життя

Місячне затемнення 5 липня, яке закриває коридор затемнень, вплине на особисте життя Рака. Це проявиться в тому, що Рак нарешті поставить себе на перше місце і не дозволить партнеру маніпулювати собою. Щоб стосунки у парі були гармонійними, Рак повинен вирішити, які недоліки коханої людини він готовий терпіти, а які вчинки і яка поведінка – неприпустимі. Обговоривши все з партнером, Ваша сім’я може знайти спокій і розуміння. Сімейні представники Рака будуть змушені активно допомагати родичам своєї другої половинки

Неодружені Раки в першій декаді липня почнуть спільне життя з коханою людиною. Астрологи вважають, що, якщо укласти шлюб в цей період, тоді у сім’ї буде достаток.

Після 10 липня самотні Раки можуть познайомитися з іноземцем. Якщо за кордон не планується ніяких подорожей, тоді це може статися через сучасні засоби зв’язку, наприклад, у соціальних мережах.

Якщо представник Рака переживає складний період після розлучення, астрологи прогнозують шанс для них зустріти людину, з якою захочеться прожити все життя. І цей союз може стати міцним і щасливим на довгі роки.

Гороскоп для Рака на липень 2020 року: ділова сфера і фінанси

Раки, які мають свій бізнес, повинні бути готові до складних перегорів у липні. Варто діяти спокійно і виважено, але ретельно вивчати всі документи. Поспіх і неуважність можуть зруйнувати справу, тому будьте пильними.

В середині місяця Рак повинен продумувати кожен бізнес-крок, не можна знижувати якість своєї роботи, щоб не отримати претензії від замовників. Астрологи підказують, що труднощів додасть те, що, щоб Раки не робили, їх будуть розуміти неправильно. Залишається лише набратися терпіння і вже до кінця липня ситуація дещо покращиться. Але частина проблем перейде вже і на серпень.

Фінансова сфера не передбачає стабільності до 20х чисел липня. В останню декаду місяця представники Рака можуть отримати суттєву суму. Астрологи рекомендують не витрачати ці гроші, а відкласти їх до тих пір, поки не з’ясується ситуація на роботі.

Гороскоп для Рака на липень 2020 року наполегливо рекомендує слідкувати за здоров’ям

Цілих дві декади липня імунна система Рака серйозно ослабне. Щоб не захворіти, варто більше вживати свіжих овочів і фруктів, слідкувати за своїм самопочуттям. Особливо, не варто надто захоплюватися кондиціонером у спекотні дні, щоб не застудитися.

Якщо Рак лікується, то аналізи краще за все здавати 19 липня – результат буде максимально точним. Наприкінці липня астрологи рекомендують звернути увагу на сечовидільну систему організму і підтримати її корисними продуктами. В раціон варто додати морську рибу, солодкий перець, батат. Також треба пити достатньо рідини, але не можна зловживати кавою, алкоголем і солодкими газованими напоями. В цей період їх краще виключити і пити зелений чай, морси з свіжих фруктів і просту питну воду без газу. Астрологи розповіли, які продукти підходять для представників знаку Рака.

Фізичні навантаження не рекомендовані, а от помірні фізичні вправи, йога, активні прогулянки – саме те, що корисно для Рака у липні.

Гороскоп для Рака на липень 2020 року застерігає: не можна спілкуватися з підозрілими особами і малознайомими людьми 30 і 31 липня. В ці дні енергетичний захист знижений і на представника Рака можуть навести порчу – наврочити.

Ви не можете копіювати текст