ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл

Прийдешній рік принесе багато змін і оновлень через велику кількість астрологічних подій, про які розповідає Календар астрологічних на 2020 рік від Анжели Перл. Гороскоп для Рака на 2020 рік, який підготувала популярний астролог Анжела Перл, розповість про вплив затемнень і поєднання планет.

Особливість 2020 року полягає в тому, що відбудеться 6 затемнень, 2 з яких будуть у знаку Рака. Зазвичай протягом року буває чотири затемнення. Також, відбудеться поєднання планет, які бувають дуже рідко.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, затемнення, що впливають на партнерство і особисте життя

Рік можна назвати – перемінним через таку кількість астрологічних подій. Затемнення привносять в життя значущі події, ніби ситуація складається так, щоб ця подія сталася. Затемнення ведуть нас до змін, особливо, якщо ми йдемо не в тому напрямку. Затемнення можуть спричинити кризи, щоб ми побачили оцінили все і побачили нові можливості.

Ще одна важлива подія для Рака у січні 2020 року – затемнення, яке відбувається у Вашому сузір’ї 10 січня. Воно буде у 1 Домі гороскопу Рака – у секторі так би мовити «Я», секторі починань, Вашої особистості. За цим затемненням Раки можуть приймати важливе рішення, щось розпочинати, змінювати стиль, змінювати прізвище, брати на себе нову відповідальність, якої раніше не було. Деякі представники знаку Рака розпочнуть нове життя.

21 червня 2020 року буде останнє затемнення у Вашому сузір’ї – у знаку Рака. Якщо у Вас день народження 21 червня, то це затемнення матиме величезний вплив. Якщо Ви щось планували, про щось думали, аналізували, то на 21 червня Ви вже дозрієте приймати рішення, Ви зрозумієте, куди Ви хочете йти, куди Вам рухатися далі.

5 липня 2020 року відбувається останнє затемнення, яке завершує цикл затемнень для Рака, які впливають на відносини. Анжела Перл вважає, що, якщо у Вас тягнеться судова справа, або проходить поділ майна, тобто у Вашому житті присутня ситуація, коли Ви з партнером щось ділите, обговорюєте, то 5 липня цей процес завершиться. Якщо ж навпаки, Рак починає свої відносини, то тоді на це липневе затемнення, можливе зміцнення стосунків, Ви можете взяти шлюб. Тому що це затемнення вказує на партнера – як в особистому житті, так і в діловій сфері. Наприклад, з бізнесу вийде партнер і Ви почнете співпрацювати з іншим.

Гороскоп для Рака вказує, що перше півріччя 2020 року – це дуже важливий період для відносин Рака як в особистому житті, так і в бізнесі

Представники Рака можуть познайомитися з важливою людиною, тому що майже весь рік до 20 грудня 2020 року у Вашому 7 Домі шлюбу і партнерства перебуває Юпітер. Для дівчат Юпітер – планета женихів і дітей. Юпітер у 7 Дому це завжди удача, везіння, подарунки долі. Це означає, що ситуація з партнером буде змінюватися на краще. Багато представників Раку довго терпіли важку ситуацію у шлюбі, з партнером, у відносинах під тиском планети – Плутона, який перебував у Вашому Домі шлюбу, стосунків дуже давно – з 2008 року. Ускладнення ситуації пішло ще більше, коли до Плутона доєднався Сатурн у 2017 році. Тому останні два роки були дуже складні для Рака у сфері стосунків і шлюбу. Але тепер, під егідою Юпітера, ситуація в особистих стосунках і ділових відносинах покращиться для Вас.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, затемнення, що впливають на інші сфери життя

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл
Затемнення у 2020 році, які впливають на різні сфери життя Рака

5 червня 2020 року відбувається затемнення у 6 Домі роботи, здоров’я і образу життя гороскопа Рака. За цим затемненням Рак побачить можливість і матиме змогу змінити свій образ життя, змінить роботу чи почне будувати зовсім нову кар’єру. Наприклад, якщо Ви не працювали раніше, то затемнення підштовхне вас вийти на роботу, або Ви почнете свій власний бізнес.

14 грудня 2020 року буде ще одне затемнення у цьому ж секторі роботи – у 6 Домі гороскопу Рака. Якщо Ви щось розпочали 5 червня по затемненню, то продовження, просування цієї справи або вже результат по ній, Ви отримаєте вже на наступне затемнення 14 грудня.

30 листопада 2020 року у 12 Домі гороскопу Рака проходить затемнення. 12 Дом – часто називають Домом відпочинку, дальніх країн, невидимого, коли нам потрібно зануритися в себе, у свій внутрішній світ, виникає потреба поїхати відпочити, емігрувати. Загалом, 12 Дом – це ще Дом ізоляції, як в гарному, так й в іншому сенсі. Для тих Раків, хто хоче виїхати далеко, дане затемнення допоможе підійти до цієї мети.

Ті Раки, які цікавляться езотерикою, непізнаним, можуть зайнятися цими науками, адже сильне затемнення 30 листопада вказує на це. Представники Раку мають сильну інтуїцію, але Ви можете ще більше її розвинути. Ви можете бачити віщі сни. Гороскоп на 2020 рік бачить можливість, яку надає затемнення Раку – відкрити спа салон, або салон краси, адже в них люди усамітнюються, щоб побути наодинці з собою і релаксувати. Це може стати Вашим новим і прибутковим бізнесом.12 Дом це ще Дом звільнення, поз буття зайвого. Ймовірно, деякі представники сузір’я Раку звільняться від чогось зайвого, важкого, що не давало Вам рухатися вперед.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, поєднання Сатурна і Плутона

Поєднання планет, особливо великих – це суттєва астрологічна подія, яка, безумно, відобразиться на всіх сферах життя.

11 і 12 січня 2020 року відбувається перше поєднання великих планет Сатурна і Плутона, але відчуватися воно значно довше. Це поєднання – дуже рідке астрологічне явище, яке стається в середньому раз на 35 років. Востаннє возз’єднання Сатурна і Плутона було 33 років тому. Раки старшого віку можуть згадати, які значущі події відбувалися 33 років тому і проаналізувати, адже закінчується цикл цих подій і починається новий.

Поєднання Сатурна і Плутона проходить  у 7 Домі гороскопу Рака – це Дом партнерства, шлюбу, відносин (Ваші стосунки з другою половинкою і відношення людей до Вас). Це поєднання вказує на завершення одного циклу і початок нового. Наприклад, Ви завершуєте одні стосунки і розстаєтесь з партнером і розпочинаєте нове спілкування з іншою людиною.

Сатурн – це планета структури, чогось вже збудованого. І по цьому поєднанню, ця структура життя, стосунків буде змінюватися. Якщо ця зміна відбудеться не в особистому житті, то значить буде в діловій сфері. Наприклад, у Рака зміниться коло клієнтів або партнерів по бізнесу.

Плутон – це планет трансформації. Ця планета вказує, що потрібно змінюватися, пройти трансформацію, щоб не було застою. Це ніби перейти на новий енергетичний рівень. Взагалі, Плутон символізує Фенікса, який відроджується з попелу. Так і Ви повинні ніби заново поглянути на ситуацію і відродитися для успіху.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, поєднання планет Плутона і Юпітера

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл
Плутон і Юпітер поєднуються раз на 13 років

Поєднання Плутона і Юпітера відбувається в середньому 1 раз в 13 років і буде у 7 Домі стосунків гороскопу Рака. Це вказує на зімну енергетики щодо партнерських відносин. Для багатьох Раків складеться ситуація, що Ви вийдете з одних відносин й одразу увійдете в інші. Наприклад, Ви розлучитесь і майже одразу візьмете новий шлюб. Або ж АВаш бізнес партнер продасть свою частку і Ви почнете вести справу самостійно, або запросити нового інвестора-партнера.

Юпітер і Плутон у поєднанні – це завжди великі гроші, це дуже гарне фінансове поєднання. Рак може перейти на новий рівень матеріального статку, або ж хтось інвестує в Вас або у Вашу справа. Тобто Ви отримаєте пристойну суму грошей. Скоріше за все це відбудеться в одно з таких поєднань цих планет, а їх буде три протягом цього року (див. астрологічний календар подій на 2020 рік). Анжела Перл вважає, що Раки стовідсотково перейдуть на новий фінансовий рівень.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, поєднання Юпітера з Сатурном

Таке поєднання відбувається раз на 20 років і цього року відбудеться з 20 по 31 грудня. Минулий раз ця астрологічна подія була у 2000 році, тому пригадайте, які важливі події розпочалися у той час, бо зараз вони ніби завершаться, пройшовши повний цикл, щоб розпочати щось нове.

Юпітер і Сатурн поєднаються у 8 Домі грошей, фінансів Рака. Ви можете розпочати проект, який буде розвиватися і рости довгі роки, або Ви вдало інвестуєте – і позитив від таких дій буде довгим, адже таке поєднання проходить раз на 20 років. Сатурн дає стабільність і довговічність, а Юпітер дає зростання, збільшення, розширення. На думку Анжели Перл, які вона виклала у гороскопу на 2020 рік, в кінці року у Рака очікується важлива подія, пов’язана з фінансовими починаннями. Кінець 2020 року дуже гарний час для фінансових починань і проектів.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, вплив планети Венера

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл

Венера – планета краси, гармонії і грошей перебуває у Вашому знаку Рака з 8 серпня по 7 вересня 2020 року. Завдяки впливу Венери, у цей час Раки будуть випромінювати красу, радість, гарний настрій. Ви будете привертати безліч уваги до своєї персони, у Вас проявляються дипломатичні якості і Ви зможете вмовити людина на що завгодно. Присутність Венери у знаку – це завжди дуже добре для романтичних стосунків і краси.

З 13 травня по 25 червня Венера буде у ретрограді. В цей період часу гороскоп від Анжели Перл не радить брати шлюб, бо в ньому буде не вистачати гармонії, не проводити серйозних косметичних процедур, ні в якому разі не робити пластичні операції. Бо результатом Ви будете вкрай не задоволені.

У період ретроградної Венери не варто виходити заміж, розпочинати бізнес, який пов’язаний зі сферою краси і догляду за зовнішністю, не проводити серйозні косметичні заходи.

В цей час ретроградна Венера буде у Вашому 12 Домі гороскопу, а це також ізоляція, лікарні або санаторії, втрати. Тому Анжела Перл радить на ретроградну Венера поїхати у санаторій для відновлення сил і покращення настрою. Краще ізолювати себе, наприклад, в санаторії, щоб схуднути. На ретроградну Венеру добре усамітнитися, щоб Ви могли заглибитися в езотеричні науки, які Вас цікавлять.

Період ретроградної Венери – гарний час для спілкування з минулим. Наприклад, повернутися до бувшого коханого, чи відновлення розірваних стосунків, гарний час, щоб знайти примирення з кимось із минулого. Можливо, Ви будете допомагати комусь із однокласників. Але період ретирадної Венери не підходить для нових знайомств і романів, бо нові романи в цей період, зазвичай, короткострокові і швидкоплинні.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, вплив Марсу

Марс це планета активності, спорту, бізнесу, це планета хоробрості і сміливості. Марс перебуває півроку у Вашому секторі кар’єри – з 21 червня і до кінця року залишається у 10 Домі гороскопу Рака. Анжела Перл наголошує, що це дуже рідко буває, коли Марс перебуває так довго в одному секторі гороскопу. Так що друге півріччя, крім того, що затемнення у Рака відбуваються у секторі роботи, так ще й Марс – планета зусиль, починання, енергетики, перебуває у тому ж секторі роботи і кар’єри.

Враховуючи такі астрологічні розстановки сил, Рака не можна буде зупинити на шляху до мети. Тобто, Ви вирішили, що Ви знаєте куди Вам йти, чого домагатися і Ви будете цього добиватися всіма силами і засобами. Наприклад, Рак захоче мати певну роботу, буде її добиватися і отримає, адже планети гороскопу максимально сприяють цьому. У Рака буде те, чим Ви можете пишатися, Ви доведете оточуючим, хто у Вас сумнівався – Ви можете все.

10 Дом це ще Дом статусу. Марс спонукає Вас докладати зусилля, що приведе до підвищення статусу. Можливо, Ви переможете у змаганнях. Або ж статус змінюється – взяття шлюбу, новий рівень на роботі (Ви стали керівником і маєте тепер своїх підлеглих).

Ретроградний Марс буде у період з 9 вересня по 14 листопада 2020 року. В цей період ретрограду Марсу не можна відкривати бізнес, бо не буде вистачати енергії для його просування. Не можна купувати авто, бо щось з машиною буде не те – перенесіть на інший час. Також, Анжела Перл не радить у ретроградний Марс, проводити операції.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл розповість про вплив Сатурна

Сатурн вийде з 7 Дому партнерства гороскопу Рака з 23 березня по 2 липня і ввійде у Ваш 8 Дом фінансів і ніби проведе реструктуризацію Ваших фінансів, проведе ревізію Вашого бюджету. І це добре, бо Сатурн – це міцне, фундаментальне і правильне. Раки відчують вплив Сатурну в цей період, потім Сатурн повернеться назад у сектор стосунків до 18 грудня 2020 року.

Після 18 грудня 2020 року Сатурн полишить Ваш сектор стосунків і партнерства на багато років, а найближчі пару років Сатурн буде допомагати Вам впорядкувати справи у секторі фінансів. Вже перші зміни у фінансовому секторі, Ви відчуєте з 23 березня 2020 року.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл, Меркурій і його вплив

Меркурій – це планета контактів, комунікацій, поїздок, техніки, засобів зв’язку, соціальних мереж. Ще Меркурій – планета думок, наскільки ми можемо думати, зосереджуватися. Цього року Меркурій тричі буде розвертатися і рухатися у ретроградному напрямку.

Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

В такі періоди ретроградного Меркурія не можна розпочинати нові проекти, робити цінні покупки (квартира, або авто), не варто купувати засоби зв’язку, бо Меркурій змусить нас передумати або пожалкувати. В цей час добре щось переробляти, щось закінчувати.

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл: кармічний вузол

Гороскоп для Рака на 2020 рік від Анжели Перл
Раки відпрацювали завдання долі і вивчили уроки карми

Кармічні вузли – це доленосні точки на небі, перетин екліптик, через які відбуваються затемнення. Кармічний вузол йшов по знаку Рака, по Вашому знаку і приносив кармічні події, уроки долі, які потрібно відпрацювати. Можливо, Ви залучали вчителів, які вчили Вас чомусь, щоб Ви змінилися, щоб Ви більше цінували себе. 6 травня 2020 року кармічний вузол виходить із знаку Рака. Це означає, ніби карма залишає Вас у спокої, що Ви засвоїли важливі уроки, відпрацювали свою карму на найближчі 18 років.

Деякі представники Раку скажуть, що заслужили уроки долі, хтось скаже, що вивчив уроки і зробив висновки і знає, як тепер жити далі. Деякі Раки закінчать токсичні стосунки і скажуть, що не дозволять більше так до себе ставитися.

Анжела Перл вважає, що завдяки астрологічним подіям, Раки стали кращі, сильніші і вони перемогли. Тому астролог рекомендує скористатися тими можливостями, яких буде багато в прийдешньому 2020 році.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст