ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на вересень 2020 року передбачає бажання усамітнення

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року описує ймовірні події першого осіннього місяця. Астропрогноз передбачає бажання усамітнення на початку осені. Також, астрологи дають свої прогнози щодо особистого житті я здоров’я Овна у вересні.

Сприятливі дні вересня для Овна:  2, 3, 10, 11, 16, 17, 18, 26 і 27 вересня.

Несприятливі дні вересня для Овна: 6, 7, 13, 14, 21, 22, 23 і 30 вересня.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: чого буде хотітися цьому знаку

В першу чергу астрологи рекомендують представникам Овна прислухатися до своєї інтуїції. На початку осені у людей цього знаку може виникнути бажання усамітнення і відсторонення від активного соціального життя. Тобто Овен буде намагатися максимально скороти всі контакти з людьми. Овен з  більшим задоволенням буде читати вдома книгу або дивитися фільм, ніж піде на вечірку з друзями.

Час, який Овен проводить подалі від гамірного оточення в усамітненні, не пройде даром. Завдяки такому перепочинку, Овен може набратися сил і енергії.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: загальні тенденції місяця

На початку вересня не виключені фінансові труднощі, з якими самостійно впоратися Овен навряд чи зможе. Якщо виникне так ситуація, слід звернутися до родича або близького друга. Він підтримає – дасть слушну пораду або позичить необхідні гроші.

В середині місяця і в третю декаду Овен може відчути бажання за раз вирішити всі питання. Але це оманлива ідея. Астрологи рекомендують Овну розставити пріоритети у справах і таким чином полегшити своє життя. Виконувати тільки важливе, тільки потім переходити до наступної справи. Тому що, якщо розпорошувати увагу між кількома проектам, нічого путнього з цього не вийде. Девіз кінця вересня для Овна: діяти тільки крок за кроком.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: особисте життя

Фінансовий гороскоп для Овна
У вересні Овен відчує пвідвищену увагу до своєї особи

До 20х чисел вересня особисте життя Овна відійде на другий план. Тому що увага і бажання Овна будуть зосереджені на своїх захопленнях і бажаннях. І в такі моменти, щоб краще розібратися у собі і своїх прагненнях, бажання побути наодинці буде дуже привабливим для Овна.

У самотніх представників Овна, незважаючи на прагнення самотності, з’явиться дуже наполегливий залицяльник. Його намагання добитися Вашої уваги стануть навіть нав’язливими. Гороскоп для Овна на вересень рекомендує стримувати своє роздратування і не реагувати на таку поведінку надто грубо. Наприкінці вересня, коли зміниться вплив планет, Ви можете побачити позитивні і гідні риси у цієї людини, які не були помітні одразу.

Овни, які перебувають у сталому союзі, приблизно з 5 вересня відучують підвищене бажання плотських утіх. Особливе значення набудуть ніжні дотики. Астрологи вважають, що це покращить сексуальне життя і гармонізує відносини у парі.

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року: робота і кар’єра

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року передбачає бажання усамітнення
Овен не повинен інтригувати з колегами у вересні 2020 ро

У вересні переважна більшість Овнів зможуть підлаштуватися під динаміку осені і, поставивши кілька цілей, досягти їх все. Однак гороскоп для Овна застерігає, що результати з’являться не відразу. Потрібно запастися терпінням і завзятістю. Гарний настрій і серйозне ставлення до самопочуття, допоможуть швидко виконувати повсякденні справи і рутинні обов’язки.

Важливе застереження від астрологів: якщо почнеться погіршення самопочуття, обов’язково треба звернутися до лікаря. Тому що недбале ставлення до здоров’я у кінці вересня може вкласти Овна на лікарняне ліжко.

В середині вересня бажання Овна стати неформальним лідером може стати причиною негараздів, якщо надто тиснути на колег. Овен може зіштовхнутися з правилом бумерангу і отримати у відповідь агресію. Ви можете відчути можливість маніпулювати колегами і плести інтриги і Вам буде здаватися, що таким чином можна отримати кар’єрне зростання. Гороскоп на вересень застерігає Овна: інтриги стануть явними і про них дізнаються і представники вогняної стихії можуть дуже серйозно постраждати.

Остання декада вересня буде сповнена руйнівної енергетики. Для Овна краще у цей час підбивати підсумки по поточним справам і задачам. Це допоможе підготуватися до змін, які дуже скоро настануть за цим.

На думку астрологів, у вересня 2020 року фінансова ситуація Овна суттєво поліпшиться, тому можна сміливо братися за будь-які проекти.

Гороскоп здоров’я для Овна на вересень 2020 року

Гороскоп для Овна на вересень 2020 року передбачає бажання усамітнення
У третю декаду вересня Овен повинен уважно стежити за своїм здоров’ям

На початку місяця у зоні ризику знаходиться опоно-рухомий апарат. Щоб не мати травму, слід уникати перенавантаження, підняття важких предметів, надмірно складних фізичних вправ.

В середині вересня в Овна може розвинутися безсоння. Слід навчитися розслаблятися, залишаючи позаду всі перипетії дня. Щоб розслабитися, можна приймати ванну з ароматними добавками, слухати приємну музику і проводити час у тиші.

Гороскоп для Овна рекомендує після 20 вересня бути уважним до свого самопочуття. У разі, якщо відчувається погіршення самопочуття, необхідно обов’язково звернутися до лікаря. Це допоможе упередити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Ви не можете копіювати текст