ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на серпень 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала гороскоп для Овна на серпень 2019 року. В ньому відомий астролог розповіла про основні тенденції та події, які Овен може очікувати в останній літній місяць.

Гороскоп для Овна на серпень 2019 року від Анжели Перл, тенденції періоду

На початку серпня Овни можуть реалізувати свої мрії, познайомитися з новими людьми і налагодити своє особисте життя. Всі теми, пов’язані з дітьми, будуть актуальні на початку місяця, Овен повинен звертати увагу на це.

З 2 серпня відбувається розворот Меркурія з ретрограду, що надасть позитиву і сил. З цього моменту, Овен може займатися справами, які раніше відкладав. Вже з 11 серпня найбільша планета Юпітер виходить з ретрограду, що також передрікає успіх у справах. Також, підтримка Урану допоможе Овну досягти нових висот у професійній кар’єрі.

Повний Місяць 15 серпня найкращим чином вплине на Овна, Ви можете підійти до поставленої мети. До 22 серпня позитивний вплив на Овна буде спричиняти Венера.

Гороскоп для Овна на серпень 2019 року від Анжели Перл та розклад карт Таро

Відомий Астролог підготувала розклад карт Таро для Овна на серпень 2019 року. В ньому вона зробила розклад кількох карт Таро та надала трактування.

В серпні 2019 року на Овна очікує успіх і перемога. Анжела Перл вважає, що згідно розкладам карт-таро, серпень 2019 року для Овна – місяць починань і нових можливостей.

Ви не можете копіювати текст