ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл

Прийдешній рік стане великим періодом змін, які принесуть 6 затемнення і кілька поєднань великих планет. Такі астрологічній явища, як цього року бувають досить рідко. Інформація про них викладена у календарі астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл. Спираючись на ці дані, популярний астролог підготувала гороскоп для Овна на 2020 рік. В своєму астропрогнозі, Анжела Перл виклала інформацію, як астрологічні події вплинуть на знак Овна і що можна очікувати від планет і зірок гороскопу.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл, затемнення та їх вплив у першому півріччі

10 січня 2020 року відбувається Місячне затемнення у 4 Домі гороскопу Овна. В астрології 4 Дом символізує – нерухомість, місце проживання і Вашу родину, з якою Ви живете. Це затемнення може вказувати, що Овен хоче переїхати, можлива купівля чи продаж нерухомості. А може, сім’я Овна зміниться за складом – народиться дитина, або дорослі діти почнуть жити окремо.

Ще одне затемнення у цьому 4 Домі нерухомості і сім’ї, буде 21 червня 2020 року. Тобто, якщо по січневому затемненню у Вас були думки і плани щодо нерухомості, переїзду, то вже до кінця червня Овен визначиться з цим питанням.

Ще одне затемнення першого півріччя відбувається 5 червня 2020 року у 9 Домі гороскопу Овна. 9 Дом гороскопу відповідає за сфери так би мовити – далеко і високо, за все міжнародне: вища освіта – Овен може піти навчатися або викладати у виші. В Овна можуть відбуватися події, пов’язані з усім міжнародним: знайомство з іноземцями, створення спільного міжнародного бізнесу, відкриття віз, подорожі, вивчення культур інших народів, зміна громадянства тощо. Всі ці питання будуть хвилювати Овна і Ви буде працювати в цьому напрямку.

9 Дом гороскопу також відповідає за судові справи. Якщо Ви плануєте судитися з кимось, то повинні бути готовим, що це буде тягнутися дуже довго. Адже це перше затемнення у 9 Домі з низки залемнень, яке відкрило коло для цієї астрологічної події приблизно на два роки.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл, затемнення та їх вплив у другому півріччі

5 липня 20202 року відбувається затемнення у 10 Домі кар’єри і роботи Овна. Це останнє затемнення у циклі і тому воно саме важливе. Воно ніби підводить риску під усіма попередніми і приводить вже до прийняття рішення, до конкретних кроків. Наприклад, Овен нарешті отримав довгоочікуване підвищення, або Ви прийняли зважене рішення взагалі змінити сферу своєї діяльності і через це Овен звільняється з роботи. Це затемнення може принести й форс-мажорні ситуації, наприклад, Ваша установа збанкрутіла і Ви можете залишитися без роботи. Всі ці події можуть відбуватися в районі 5 липня.

30 листопада 2020 року проходить Місячне затемнення у 3 Домі гороскопу Овна. 3 Дом гороскопу – це спілкування, комунікації, медійна активність, засоби зв’язку і транспортні засоби. За цим затемненням, Овен може придбати новий автомобіль. Або Ви вирішите навчатися на медійника (ЗМІ, реклама, маркетинг) чи розпочнете бізнес в інтернет мережах.

Сонячне затемнення 14 грудня 2020 року знову у 9 Домі гороскопу Овна. Якщо Ви розпочали якісь справи 5 червня, то вони отримають продовження вже наприкінці року в це сонячне затемнення. Це стосується тих сфер діяльності, за які відповідає 9 Дом гороскопу – все міжнародне. Дане сонячне затемнення говорить, що, можливо, Ви отримаєте громадянство, на яке очікували. Можливо, Овен буде запрошений на підписання контракту. Анжела Перл каже, що грудень 2020 року дуже важливий для різних починань, тому варто підготуватися до таких подій.

В астрології 9 Дом гороскопу – це ще Дом батьків, пошуку сенсу життя. І затемнення може висвітлити бажання Овна вивчати інші релігії, езотеричні науки, філософські школи. Овен може подорожувати, щоб вивчати незнайомі країни і вірування. Затемнення у 9 Домі можуть видозмінити життя Овна у сенсі пошуку змісту життя. Якщо раніше Ви жили у режимі: дім – робота – дім, то з  2020 року Овен почне свої внутрішні пошуки сенсу існування.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: вплив з’єднання планет Сатурна і Плутона

Поєднання великих і повільних планет Сатурна і Плутона відбувається вже на початку 2020 року – 11 і 12 січня. Через те, що планети дуже великі, вони зчинять вихор подій, який буде досить довго відчуватися. Цикл Сатурна 29,5 років, а Плутона взагалі близько 300 років – стільки часу вони обходять планети гороскопу. Це поєднання завершує дуже великий цикл, який тривав близько 30 років. Тому Овни більш старшого віку повинні пригадати, яка дуже значуща подія відбулася у той час. Цей цикл може глобально вплинути на життя Овна, бо розпочнеться новий цикл. Поєднання Сатурна і Плутона відбувається у 10 Домі гороскопу Овна. В цьому секторі у 2020 році у Овна зберуться 3 повільні планети: Сатурн, Плутон і Юпітер.

На думку Анжели Перл вже до кінця 2020 року у кар’єрі Овна відбудуться кардинальні, а іноді і доленосні зміни. Ви можете змінити роботу або навіть професію. Може Ви вирішите займатися чимось своїм, цьому буде сприяти потужна енергетика планет. Для багатьох Овнів стане питання – чим займатися, і багато з Вас знайдуть справу до душі. Щоб у Вас не відбулося у сфері кар’єри, завдяки Плутону, який символізує птаха Фенікс – Овен відродиться і знайде своє місце в світі. А Сатурн принесе зміни у структуру Вашого життя, Вашої роботи. Тобто, те, що як кам’яна стіна здавалося існує віки – все може змінитися під впливом цих двох планет. Поєднання планет може підказати зміну напрямку, нові мрії, інші прагнення і цілі.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: вплив Сатурна на життя Овна

Сатурн – це планета кар’єри, карми, ця планета несе певні обмеження, дисципліну. Тому не всі люблять цю планету, адже Сатурн примушує працювати. Планета Сатурн входить в 11 Дом гороскопу Овна (в 10 Домі він перебував з грудня 2017 року). Якщо у Вас щось розпочалось ще у грудні 2017 року і відбувалося весь цей час, то Ви відчуєте зміни з 23 березня 2020 року, коли Сатурн вийде з 10 Дому кар’єри і увійде у Ваш 11 Дом планів. В астрології 11 Дом гороскопу – це Дом мрії, планів, соціальних мереж, друзів. Гороскоп для Овна передбачає, що з 23 березня 2020 року Овен може почати будувати бізнес он-лайн, створювати проекти в соціальних мережах. В цьому Домі Сатурн буде з 23 березня по 2 липня – не досить довго і Овен в цей час буде пробувати щось робити, ніби перевіряти на ефективність свої проекти і задуми. Деякі представники Овна будуть вибудовувати плани і зрозуміють, чим хочуть займатися, якою справою, або з ким; можливий спільний бізнес з друзями.

З 2 липня Сатурн повернеться у 10 Дом кар’єри Овна, щоб Ви там завершили всі свої справи. А вже з 18 грудня 2020 – Сатурн переходить у знак Водолія у Ваш 11 Дом і перебуватиме там до березня 2023 року.

11 Дом гороскопу – це ще Дом результатів. Якщо Ви дійсно провели якусь роботу з грудня 2017 року, працювали на результат, то починаючи з 18 грудня 2020 року, Овен вже побачить результати своєї роботи.

Анжела Перл рекомендує Овну не думати, що Ви даремно працювали – результат обов’язково буде, адже Сатурн, як суворий вчитель: «Я вчу, я суворо ставлюсь, але я винагороджую за старання».

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: Молодик в знаку Овна

24 березня 2020 року буде важливий Молодик у знаку Овна. Ті Овни, у кого день народження 23, 24 і 25 березня, повинні бути готові, що найближчі 12 місяців – з березня 2020 року по березень 2021 року, у Вас починається новий етап у житті. Молодик, Новий Місяць – завжди означає щось нове, починання. Цей Молодик важливий для всіх представників Овна, адже він проходить у Вашому знаку. Тому можете очікувати на нові події: нова робота, буде поповнення у сім’ї, новий бізнес, нове місце проживання.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: що принесе Венера

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл

Венера – це планет кохання, краси, стосунків, шлюбу і грошей. В 2020 році вона буде у ретрограді, а це буває не кожного року. Планета Венера розвертається у зворотній напрямок руху у сузір’ї Близнюків у 3 Домі гороскопу Овна з 13 травня по 25 червня. 3 Дом гороскопу – це спілкування, контакти, підписання угод. Це поганий час для цих справ. Також, Анжела Перл підказує, що весілля краще планувати на той час, коли Венера не буде у ретроградному стані. Інакше у Вашому шлюбі буде не вистачати всього, що ця планета привносить у щасливе життя.

В зазначений час Овен повинен бути більш делікатним з близькими і не посваритися з рідними, бо через ретроградність Венери, може зникнути гармонія у стосунках, не провокуйте сварки і конфлікти.

В період ретроградної Венери не рекомендується проводити косметичні процедури: пластичні операції, уколи краси тощо та відкривати бізнес, пов’язаний з красою. Небажано цього робити з 13 травня до кінця місяця.

З 8 лютого по 6 березня 2020 року Венера перебуває у знаку Овна. Це дуже гарний час, бо коли планета у Вашому знаку, то вона максимально сприяє представникам цього сузір’я у тих сферах життя, за які відповідає. Дуже гарний час для зустрічей, побачень, романтичного спілкування.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: планета-управитель Марс

Марс – планета, що управляє знаком Овна. Ця планету уособлює в собі енергію, активність, спорт, бізнес, це планета хоробрості і сміливості. Марс перебуває у ретрограді з 9 вересня по 14 листопада 2020 року. В цей період Ваші справи не будуть просуватися, навпаки, потрібно буде щось закінчувати, «підбирати хвости», переробляти.

В період ретроградного Марсу не можна відкривати бізнес, бо не буде вистачати енергії та сил для його просування. Не можна купувати авто, бо воно може не сподобатися або буде часто ламатися, краще цю покупку перенести на інший час. Також, Анжела Перл не радить у ретроградний Марс, проводити планові хірургічні операції.

З 29 червня і до кінця 2020 року Марс перебуває у Вашому знаку Овна. Це не часте астрологічне явище, коли планета так надовго затримується у знаку, та ще й у своєму. Марс буде дуже добре почуватися, так і Ви будете відчувати колосальну підтримку від планети-управителя – Марса. В Овна буде багато енергії від Марса, тому Овни багато що зможуть зробити.

Анжела Перл у своєму гороскопі на 2020 рік застерігає Овна: Марс – це ще войовнича планета, планета агресії. Тому Овни повинні старатися контролювати свої емоції і не витрачати отриману енергію на якісь розбори, агресію, конфлікти. Краще скористайтеся такою потужною підтримкою планети-покровителя на нові починання, на творчі проекти і на облаштування свого життя у всіх сенсах.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: що принесе Юпітер і його поєднання з Плутоном

Юпітер – це планета удачі, везіння, «великого щастя», розширення всіляких благ. Майже весь рік – до 20 грудня 2020, Юпітер перебуває у секторі кар’єри і статусу Овна. У 10 Домі гороскопу Овна – Дом досягнень, кар’єри, роботи, статусу, зберуться одразу три повільні планети: Сатурн, Плутон і Юпітер, які суттєво вплинуть на життя у тих сферах, за які вони відповідають і про які ми вже розповіли вище.

Юпітер майже весь рік буде у поєднанні з Плутоном, а поєднання повільних планет ми відчуваємо значно сильніше, ніж більш «швидких» планет. Поєднання Юпітера з Плутоном відбувається в середньому один раз на 13 років і часто приносить великі гроші: Юпітер – це багато, а Плутон – це фінанси. Можна згадати, чи були 12 років тому у Вас фінансові покращення, бо востаннє Юпітер перебував у Вашому секторі кар’єри і фінансів у 2008 році.

Анжела Перл вважає, що та ситуація або сфера, в якій Вам щастило тоді, повториться і в цьому році. В 2020 році у Овна може відбуватися суттєве покращення матеріального стану, прорив у кар’єрі, тому що Юпітер – це завжди покращення, везіння, допомога, подарунки Всесвіту.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: Юпітер і Сатурн

Величні планети Юпітер і Сатурн 20 грудня 2020 року входять в 11 Дом гороскопу Овна. В астрології Сатурн вважається планетою роботи і дисципліни. Таке поєднання цих планет відбувається раз на 20 років. Зазвичай, це завершення одного двадцятирічного життєвого циклу і початок нового. Анжела Перл радить Овну згадати, що розпочалось у Вас 20 років тому – у грудні 2020 прийшло логічне завершення, і настав дуже гарний час для починань. 11 Дом гороскопу можна назвати Домом мрії. Астролог радить Овну почати робити те, про що Ви завжди мріяли – це дуже і дуже сприятливий період з 20 грудня і до кінця 2020 року. Тому що це ситуація, як ніби Ви посадили дерево, воно пустило коріння і почало розпростатися – так і у Вашому житті поєднання Юпітера і Сатурна допоможе розростатися Вашим мріям, які Ви «посадили» раніше. Очікуйте на важливу подію наприкінці грудня, або у Овна буде успішне починання по цьому поєднанню Сатурна і Юпітера, тому що Юпітер – планета удачі і везіння, а Сатурн – планета стабільності і довговічності. Те, що Ви хочете, щоб було стабільно, надовго, зростало і розвивалося – починайте у наприкінці грудня 2020 року.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: ретроградний Меркурій

Меркурій в астрології вважається планетою, яка опікується контактами, комунікаціями, сприяє поїздкам, всьому, що пов’язано з технікою, засобами зв’язку, соціальними мережами. Ще Меркурій – планета думок, наскільки ми можемо думати, зосереджуватися.

У період ретроградного Меркурія – це час, коли потрібно щось закінчити, доробити або переробити. В цей час не можна розпочинати нові справи, бо вони підуть не так, як Вам хотілося б і все одно доведеться їх виправляти. Не варто в ретроградний Меркурій підписувати важливі документи, робити вартісні покупки.

У 2020 році Меркурій тричі буде ретроградним. Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

Гороскоп для Овна на 2020 рік від Анжели Перл: кармічні вузли

Кармічні вузли в 2020 році будуть змінювати свій знак. Кармічні вузли – це точки в гороскопі (не планети), через які відбуваються затемнення, а затемнення – зазвичай змінює фокус дії людини.

6 травня 2020 року кармічні вузли входять у 3 і 9 Дома гороскопу Овна, де будуть затемнення і змінять фокус на найближчі пару років. Ці Дома означають подорожі, поїздки, все, що пов’язано з іноземним – культура, релігія, місце проживання чи навчання за кордоном, міжнародний бізнес. Саме ці напрямки двіяльності будуть у сфері уваги Овна і кармічні вузли прискорять там події.

Анжела Перл підкреслила, що гороскоп на 2020 рік дуже потужний і насичений на астрологічні події, які можуть позитивно вплинути на життя Овна. І як саме Ви будете розпоряджатися наданими Всесвітом можливостями, відобразиться на Вашому житті у подальші роки.

Ви не можете копіювати текст