ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Овна на 2020 рік в різних сферах життя

Гороскоп для Овна на 2020 рік в різних сферах життя

Астрологи складають гороскопи для всіх знаків Зодіаку. Прийдешній 2020 рік принесе багато змін у життя Овна в різних сферах життя. Астрологічний прогноз дає змогу передбачати ймовірні події і краще до них підготуватися

Гороскоп для Овна на 2020 рік: робота, кар’єра, бізнес

Для Овна найкращий період для справ у професійній сфері – перша половина року, у період з січня по червень.

Бізнес

В цей час підприємці можуть зміцнити свої позиції у бізнесі, розширити вплив, підписати вигідні угоди і отримати гарний прибуток.

Службовці

Овни, які являються найманими працівниками, матимуть гарні шанси для кар’єрного росту. В когось це буде на теперішньому місці роботи, а в когось – у новій організації. Найймовірніший період для таких змін на роботі – січень, квітень і перша половина травня 2020 року.

В робочій сфері у другій половині травня у представників Овна можуть початися непорозуміння з колегами. Якщо на початку такі розбіжності будуть здаватися не суттєвими, то вже у другому півріччі спілкування може стати проблематичними.

Для бізнесу і службовців друга половина 2020 року досить складний період. У підприємців ймовірне збільшення конфліктних ситуацій з державними структурами і з людьми при владі. Астрологи передбачають, що Ви будете переможцем, але вся ситуація забере безліч сил, енергії і часу.

У службовців та найманих працівників-Овнів у другому півріччі можуть виникнути реальні конфлікти з керівництвом. І часто – з Вашої вини. У деяких Овнів голова піде обертом після вдалого ривка у кар’єрі на початку року і вони втратять пильність і стриманість. Тому, щоб не мати проблем на роботі, тримайте свої емоції під контролем, не проявляйте агресію і зарозумілість. Ще один варіант складнощів в роботі для Овна – зміни в установі, в якій Ви працюєте, через що Ви можете нервувати, метушитися і втратити впевненість у майбутньому. Ситуація визначиться до грудня 2020 року і Ви побачите, що багато з того, що довелося пережити, якимось чином відкриває вам дорогу в майбутнє.

Гороскоп для Овна на 2020 рік: фінанси

Згідно прогнозу астрологів, у першій половині року труднощів з грошима в Овна не очікується. Фінанси будуть поступати регулярно і їх кількість збільшиться. А от у другій половині 2020 року питання фінансів ускладниться. Суттєвих втрат не передбачається, проте хвилювання і невпевненість з цього приводу буде переслідувати Овна. Щоб зробити більш стабільною фінансову ситуацію під кінець 2020 року, Овни не повинні вплутуватися в авантюри, приймати непродумані рішення щодо великих покупок, не позичати гроші, якщо відсутня тверда впевненість в їх поверненні.

Гороскоп для Овна на 2020 рік: особисте життя

Серйозні зміни в особистому житті Овна ймовірні у другому півріччі. З січня по червень 2020 року великих змін у сімейних і любовних стосунках Овна не передбачається.

У другому півріччі планета-покровитель Овна – Марс переходить у Ваш знак, де і буде перебувати цілих сім місяців, на відміну, як зазвичай – 7 тижнів. Марс – це планета завойовник. Перебування покровителя у Вашому знаку означає, що на Вас чекають серйозні зміни в особистому житті – може відкритися все приховане невдоволення партнером, яке накопичувалося довгий час. У ситуації, коли чоловік і жінка працюють разом або пов’язані спільною справою, то все тільки погіршиться. Тому, якщо подібний розклад не входить у Ваші плани, то Овен повинен бути терплячим і мудрим, хоча часом це буде не дуже легко.

У сім’ї Овна можуть погіршитися стосунки з членами родини, вже починаючи з червня 2020 року, а далі може стати ще складніше.

Гороскоп для Овна на 2020 рік: здоров’я

Астрологи вважають, що у 2020 році енергетичний потенціал представників Овна буде на високому рівні, тому серйозних захворювань можна не боятися. Проте велике нервове напруження, характерне для другої половини 2020 року, може періодично вибивати Вас зі звичної колії. У цьому випадку Вам допоможе тільки самодисципліна і впевненість в тому, що все так чи інакше проходить.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст