ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Лева на серпень 2020 року рекомендує проявляти допитливість

Останній місяць літа очікується досить активним для Лева. Про це розповість гороскоп на серпень 2020 року, який рекомендує проявляти допитливість. Також, гороскоп радить Леву не забувати дякувати Всесвіту за все, що він має. У даному атсропрогнозі вказані сприятливі і несприятливі дні серпня. Тобто у сприятливі дні справи будуть йти легше і краще. Відповідно – у несприятливі, краще не робити нічого важливого.

Сприятливі дні для Лева у серпні 2020 року: 4, 5, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 серпня.

Несприятливі дні для Лева у серпні 2020 року: 1, 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31 серпня.

Гороскоп для Лева на серпень 2020 року окреслює основні тенденції місяця

Перша декада серпня може принести непорозуміння і конфлікти з рідними. Вдалий день для примирення 4 і 5 серпня. Тому, щоб вдома панував спокій і гармонія, Леву слід скористатися цими датами. Астрологи рекомендують спробувати зрозуміти іншу сторону, її скриті мотиви і причини вчинків. Тоді стане зрозумілим, як можна все виправити.

В середині серпня зорі і планети гороскопу наділять Лева підприємливістю і кмітливістю. У серпні Лев зможе знайти вихід з будь-якої, навіть самої незрозумілої ситуації. Але для цього треба реально оцінювати свої сили. Щоб розібратися з ситуацією, її треба розглядати відсторонено і беземоційно. Тоді Лев може помітити всі важливі деталі, на які раніше не зверталася увага.

В останню декаду гороскоп для Лева на серпень радить бути готовим до кардинальних змін. Деяких представників знаку такі зміни можуть налякати, але не варто боятися, а слід покластися на долю. Адже ці зміни можуть позбавити непотрібного і того, що пригнічувало. Головне – зуміти відпустити минули, щоб відкрити себе майбутньому.

Астрологи прогнозують, що 20 серпня перед Левом відкриються нові можливості. Представники знаку знайдуть вихід із ситуації, яка не давала їм спокою весь останній місяць.

Гороскоп для Лева на серпень 2020 року дає прогноз на особисте життя

Гороскоп для Лева на серпень 2020 року рекомендує проявляти допитливість
Лев повинен радитися з коханою людиною

Для самотніх представників знаку цікаві зустрічі ймовірні 4 і 5 серпня. В ці дні є шанс, що з’явиться щедрий і багатий залицяльник.

Середина серпня додасть чутливості і вразливості. Скоріше за все, Лев може образитися на кохану людину. Тому, щоб уникнути непорозуміння, краще менше часу проводити разом. Після 15 серпня Лев зажадає романтики, побачень і цікавих зустрічей. Реалізувати  такий настрій можна, якщо вести соціально активний спосіб життя. Наприклад, відвідувати вечірки з друзями, гуляти у парках, проводити час у кав’ярнях. Головне – бути відкритими для нових знайомств.

Після 25 серпня Лев захоче проявити свою керівну роль. Проте астрологи застерігають – навряд чи друга половинка захоче бути на другорядних ролях і виконувати всі забаганки. Якщо Ви хочете уникнути скандалів, краще радитися з партнером.

Гороскоп для Лева на серпень 2020 року ділиться прогнозом щодо роботи і фінансів

Наприкінці літа Лев повинен проявити витримку і терплячість. Якщо так поводитися у серпні, то це піде тільки на користь. Головне завдання для Лева – помітити дрібні помилки, що попередить виникнення великих проблем.

Лідерські якості, які проявить Лев у серпні, допоможуть попередити конфлікт.

Фінансова сфера проглядається досить перспективною для Лева на серпень. Представники знаку можуть отримати дуже цікаву і прибуткову пропозицію. Наприкінці місяця можна розраховувати на отримання великою суми грошей.

Гороскоп здоров’я для Лева на серпень 2020 року

Початок останнього літнього місяця подарує Леву чудове самопочуття. Тому можна сміливо займатися спортом або іншими фізичними навантаженнями: плавати, ходити пішки, займатися танцями.

В середині серпня, в районі 15-16 числа, зростає ймовірність застуди. Тому Леву слід вживати свіжі овочі, фреші і фрукти. Щоб уникнути стресу, Лев повинен обходити стороною всі конфлікти.

Наприкінці літа астрологи передбачають можливість збою сечовивідної системи. Щоб цього не сталося, після 20 серпня слід зменшити кількість білкової їжі і намагатися не вживати алкогольні напої.

Ви не можете копіювати текст