ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Лева на червень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп для Лева на червень 2019 року від Анжели Перл

Популярний астролог Анжела Перл в своєму Гороскоп для Лева на червень 2019 року радить Левам. В цілому – червень 2019 року очікується досить спокійним для Лева і сприятливим у справах, наприклад, в нерухомості або в купівлі-продажу авто, для хірургічних операцій різного типу.

Астролог Анжела Перл радить Леву всі серйозні плани втілювати в життя саме в червні 2019 року, не відкладаючи їх на потім.

Гороскоп для Лева на червень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Молодик 3 червня буде сприяти всім справам – як новим, так і поточним, які пов’язані з соціумом. Можливо, Ви розпочнете щось робити у соціальній мережі, або започаткуєте бізнес, спрямований на розвиток проекту через соціальні мережі. Тому, якщо у Вас є ідеї для соціальних мереж – цей місць буде прекрасний для цього.

У Лева можуть з’явитися нові друзі – чи то у спортзалі, або Ви потрапите у творчий колектив, чи буде доленосна зустріч з товаришами, чи Ви можете вступити у партію – будь-який колективний проект буде успішним для Лева, якщо Ви розпочнете його після 3 червня.

Весь місяць Марс буде давати активність Леву. З 5 червня у ваш 12 дім прийде Меркурій і це трактується як все, що таємниче і невидиме – вивчення езотерики, робота над собою, зайняття духовними практиками. Меркурій у поєднанні з Марсом можуть Вас налаштувати на дальню подорож.

Планета кохання, краси і гармонії Венера, 10 червня буде сприяти розвитку стосунків, навіть романтичних з деякими новими друзями. Астролог не виключає, що  друзі можуть познайомити Вас з кимось, або Ваш друг зізнається у коханні, або Ви можете познайомитись з другою половинкою он-лайн.

Гороскоп для Лева на червень 2019 року від Анжели Перл на другу половину місяця

Повний Місяць 17 червня буде у Вашому 5 домі  радості і щастя, задоволення і любові до себе. Він може висвітлити чи любити Ви себе. У Вас можуть бути романи: і з коханою людиною, з коханцем чи короткий курортний роман. Але ці відчуття, які дарує розташування планет, будуть надзвичайно яскравими і феєричними. Анжела Перл вважає, що саме цей Повний Місяць може принести Левам справжнє кохання, незалежно від того самотні Ви чи одружені.

Повний Місяць – це завжди ясність, у тому числі і в стосунках.

З 21 червня буде дуже добре позбуватися поганих звичок, позбавитися від психологічних травм, звільнить від старих, внутрішні проблем та емоційних травм. Нептун, який буде у Вашому знаку, дасть час Вам для відновлення: чи після операцій, чи після токсичних стосунків.

Можливі затримки в отриманні фінансів – чи то боргу, чи то виплат від сторонніх осіб, тому наберіться терпіння.

Наприкінці червня 2019 року, з 22 числа, коли Сонце буде у вашому 12 домі, Ви зможете планувати своє життя і справи на найближчі 12 місяців. Леви відчують приплив енергії.

З 28 червня Леви можуть подорожувати, займатися нерухомістю, чи Ви почнете навчання.

Нептун, Венера і Юпітер будуть допомагати Левам у багатьох життєвих питаннях, тому варто скористатися цим фактором.

Гороскоп для Лева на 2019 рік.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст