ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Лева на 2020 рік

Рік правління Білої Металевої Криси для Лева буде досить непоганим. Гороскоп для Лева на 2020 рік підкаже основні тенденції для самореалізації і фінансів  та на що можна сподіватися в особистому житті. Прийдешнього року передбачається покращення ситуації як в діловій, так і в особистій сфері життя Лева.

Гороскоп для Лева на 2020 рік: самореалізація і ділова сфера

В рік Білої Металевої Криси представники знаку Лева відчують зростання енергетичного потенціалу, який розпочався ще з 2019 року. Багато людей, народжений під цим сузір’ям, захочуть змінити свій профіль діяльності. Часто ця зміна буде кардинальною. Деякі Леви відійдуть від партнерського бізнесу і почнуть працювати самостійно, інші Леви будуть відкривати свій творчий потенціал, що в подальшому може приносити сталий прибуток, 2020 рік буде сприяти. Проте, багато представників Лева навіть не зрозуміють, що такі поштовхи до змін їм надає Всесвіт. Наприклад, Ви майже 10 років працювали на одному місці і тут раптово радикально змінили свою професію, часто імпульсивно і необдумано. І астрологи вважають, що такі зміни для Лева у 2020 році – нормально.

Прийдешнього року Лев не захоче задовольнятися невеликими перемогами, як це було у попередньому році. Вони хочуть все і одразу. Але у такому підході може критися помилка. Астрологи рекомендують Леву у 2020 році більше плити за течією, поки вона не винесе Вас у потрібне місце. Тобто, старайтеся не приймати імпульсивних доленосних рішень. У другому півріччі вже можна буде проявляти ініціативу, заявляти про свої права і казати про вже значущі перемоги у стратегічних напрямках розвитку.

Для того, щоб просунутися по кар’єрі, отримати високий статус або мати серйозний успіх у своєму бізнесі, Лев повинен багато і наполегливо працювати у 2020 році.

Багато представників знаку Лева будуть розпорошувати сили, хапаючись за різноманітні проекти одночасно, що не завжди позитивно відображається на результаті. Ті Леви, які залишаться холоднокровними і більш розважливими у рік Білої Металевої Криси, та будуть діяти за встановленими нею правилами, підготують гарне підґрунтя для ривку в кар’єрі і бізнесі вже в наступному, 2021 році.

Прийдешній рік цікавий для Лева і відрізняється від попередніх років: багато з Вас відмовиться від подорожей, відпочинку і легковажного проведення часу, щоб проявити творчість і хватку у діловій сфері.

Гороскоп для Лева на 2020 рік: особисте і соціальне життя

Самотні Леви у 2020 році будуть чарівні і вражатимуть своєю харизмою. Ви відчуватимете гармонію між собою і оточенням. Леви будуть вписуватися в будь-яку тусовку, спільноту, компанію людей. Чарівність і товариськість самотніх Левів дає їм змогу створити романтичні стосунки цього року. Астрологи попереджають, що такі стосунки можуть бути достатньо тривалими, але не завжди позитивними. Тому зважайте на такий можливий поворот подій. Тобто, у таких стосунках Левам доведеться багато працювати, щоб виправляти якісь мінуси або ж терпіти все, що відбувається у Вашому союзі. Обирати шлях Вам.

Леви, які перебувають у союзі, у 2020 році будуть виправляти свої стосунки з партнером. Особливо це стосується тих представників Лева, які вступили у романтичний союз у 2017, 2018 або у 2019 році. Ви побачите іншу сторону відносин, коли ореол романтики вже спав і почалися будні, коли потрібно працювати над стосунками, щоб Ваш союз не розпався, а розвивався і виходив на новий рівень довіри.

Прийдешній рік змінює позиціонування Лева у суспільстві, стосунках, зовнішності і у внутрішньому сприйнятті себе. Рекомендація астролога Левам, які перебувають у стосунках: подивіться на себе зі сторони, ніби виправляючи в собі щось, що не дає вам рухатися далі.

Багато представників Лева будуть перейматися питаннями нерухомості, які несподівано виникнуть у 2020 році. Особливо це ймовірно у квітні-травні та жовтні-листопаді цього року. Якщо Ви не очікували на справи у цій сфері, вирішуйте їх раціонально, не піддаючись можливим емоційним поривам.

Цікаві факти про характер людей, народжений під сузір’м Лева.

Ви не можете копіювати текст