ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Козерога на червень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп для Козерога на червень 2019 року від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл, яку багато людей люблять за позитив, підготувала гороскоп для Козерога на червень 2019 року. В ньому вона виклала основні тенденції, які будуть превалювати в першому літньому місяці. Також, Анжела Перл пояснила розстановку планет і їх вплив на життя Козерога. Червень 2019 року, згідно гороскопу для Козерога, очікується досить спокійним і сприятливим для багатьох справ, які варто робити, не відкладаючи на липень.

Гороскоп для Козерога на червень 2019 року від Анжели Перл на першу половину місяця

Початок червня буде під впливом нового Місяця – Молодика, який буде на небі 3 червня.  Це астрономічне і астрологічне явище буде впливати на життя як 3 червня, так і приблизно 10 днів після нього, тобто приблизно до середини червня.

З 3 червня 2019 року Молодик принесе новини, які стосуються Вашої роботи. Можлива зміна керівництва, започаткування нового бізнесу, підвищення. Дуже сприятливий період для співбесід, якщо Ви вирішили змінити свою роботу.

Молодик дасть поштовх до всіх справ, які стосуються здоров’я. Цей період гарно починати новий режим харчування, дієту, зайнятися спортом, буде доречно пройти обстеження. Всі справи, покликані покращити здоров’я, будуть дуже вдалими і легко дадуться Козерогу, особливо у період з 3 по 13 червня 2019 року.

З 5 червня 2019 року планети будуть сприяти Козерогу в укладанні угод, публічних виступах, суперечках.

Самотнім Козерогам Меркурій може принести доленосну зустріч з приємною людиною

Венера з 1 по 10 червня може принести радісну новину, пов’язану з романтичними стосунками – побачення, освідчення в коханні, цікава зустріч.

З 10 червня Венера перейде в 6 дім роботи і здоров’я. за таким розташуванням планети, Козероги відчують покращення самопочуття, але астролог Анжела Перл застерігає, щоб Ви були обережні з солодощами і не зловживали цукром.

По роботі, Венера 10 червня може принести Козерогу паремію, виплату за реалізацію проекту, якщо у Вас свій бізнес – з 10 червня у Вас розпочинається прибутковий час.

Гороскоп для Козерога на червень 2019 року від Анжели Перл на другу половину місяця

Повний Місяць, який буде на небі 17 червня 2019 року в 12 домі Козерога, що символізує завершення, кульмінацію. Тобто, Повний Місяць буде сприяти завершенню проекту, якоїсь роботи, чи навчання. Також, як відмічає астролог Анжела Перл, 12 дім – це домі міграції. Якщо хтось з представників цього знаку  планує еміграцію і збирав документі – вони будуть готові, це великий шанс отримати дозвіл на переїзд.

Хороший період для Козерогів, які вивчають езотерику, тому що Повний Місяць допоможе Вам поглибити знання, віднайти якісь нові горизонти для свого духовного зростання. Такий період принесе можливість розібратися в собі, в тому, що Вас мучить. На Повний Місяць 17 червня, Козерогу можуть приснитися віщі сни. Астролог Анжела Перл радить прислухатися до них.

Чудовий період, щоб скинути вагу – сміливо сідайте на дієту на 2 тижня з Повного Місяця 17 червня, вона буде ефективною.

Нептун в ретрограді з 21 червня по 27 листопада буде в домі контактів – Ви можете зустріти старих друзів, знайти щось старе, але цікаве для вас, Ви може знайти викрадене авто; можливе відновлення стосунків з родичами, з якими давно не було контактів.

З 22 червня життя Козерога активізується у всіх сферах життя.

Меркурій 28 червня 2019 року прийде у дім фінансів Козерога.  Це означає, що Ви можете підписувати документи, отримати звістку про спадок, лист з якоїсь фінансової організації, на який Ви давно очікували.

Кінець червня 2019 року, згідно гороскопу для Козерога від Анжели Перл, буде дуже гарним для отримання роботи, закордонного відрядження, далеких подорожей – так впливають планети на цей знак Зодіаку.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст