ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Діви на червень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп для Діви на червень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл зробила прогноз в Гороскопі для Діви на червень 2019 року. В ньому відомий астролог наполегливо радить зробити вся важливі справи в червні, щоб вони не залишились на наступний місяць, бо він буде дуже складним.

Гороскоп для Діви на червень 2019 року від Анжели Перл, астропрогноз на першу половину місяця

Молодик 3 червня буде в 10 домі Діви. 10 дім – це дім досягнень, цілей, того, куди ми прямуємо. Таке положення планет може принести Діві нову роботу, чи започаткування нового бізнесу. Також, Новий Місяць може принести Діві зміну статусу – Ви можете одружитися, чи у Вас народиться дитина чи онук, чи, навіть Діва може розлучитися. Тобто Ваше становище в суспільстві може змінитися. Для Діви дуже гарний період цього Молодика.

Після 5 червня Діва стане більш активною у спілкуванні з друзями, у соціальних мережах.

Венера прийде до Вас 10 червня в 10 домі, там де був Молодик. Венера – це завжди гарна новина, особливо у фінансах. У такому розташуванні планет Діви можуть очікувати на підвищення зарплатні, чи на премію, чи на зміну своєї посади на більш високу з відповідним матеріальним заохоченням. Також, Діва може отримати результат своєї праці в новому проекті, чи навчанні.

Гороскоп для Діви на червень 2019 року від Анжели Перл астропрогноз на другу половину місяця

Повний Місяць 17 червня може допомогти Вам прийняти рішення стосовно місця проживання чи операції з нерухомістю. Діва може отримати пропозицію роботи чи довгу поїздку. Діва може отримати новину щодо дітей чи батьків, можливе поповнення в сім’ї.

Після 21 червня астролог Анжела Перл прогнозує Діві, через планету Нептун, можливість відновлення старих стосунків: як особистих, так і ділових. Сприятливим період буде для людей, які працюють у сфері медицини, фармацевтики. В особистих стосунках можуть бути складнощі. Ті стосунки, які Вас напружують, краще припинити – Вами можуть скористатися.

Кінець червня Діва буде готуватися до поїздки, підписувати угоди. Можливі переїзди через роботу – відрядження, зміна житла, чи у Діви буде нова робота. Також, Ви можете позбутися зайвих речей: продасте їх чи віддасте на благочинність. Діви можуть отримати дзвінок від старовинного приятеля.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст