ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Діви на 2020 рік

Рік Білої Металевої Криси буде нестабільним для представників знаку Діви. Гороскоп на 2020 рік окреслює загальні тенденції прийдешнього періоду та дає базові поради для типових представників цього знаку.

Прийдешній рік передбачається досить неоднозначним в діловій сфері, а в особистих стосунках, навпаки – гарний і стабільний період, якщо стосунки будуються на прагматичних засадах.

Гороскоп для Діви на 2020 рік: основні тенденції

Головна порада на перше півріччя 2020 року для Діви – плисти за течією, не робити різких рухів і не приймати кардинальних рішень.

Застереження для Діви: Ви повинні бути дуже обережними, якщо плануєте брати кредит, гроші у борг чи будете погоджуватися на ризикові інвестиції. Велика ймовірність, що такі дії будуть негативними і краще відмовитися від них, або, принаймні, перенести їх на друге півріччя.

Планети гороскопу принесли потужний потенціал для Діви у 2020 році, Ви відчуєте прилив творчих сил і натхнення. Якщо Ви працюєте на себе, то можете планувати втілення своїх ідей, але – на друге півріччя, бо на початку року буде більше перешкод.

Сили, надані Всесвітом, змушують Діву метушитися, що не варто робити на початку року – як у Вас справи ідуть, нехай так і далі продовжують у такому ж ритмі. Інакше зайва ініціатива може спровокувати невпевненість в собі і своїх силах.

Вже з кінця літа, ситуація буде покращуватися для Діви і тоді Ви можете проявляти свою ініціативу.

Якщо Ви намагаєтесь реалізувати себе, для цього дуже сприятливий час березень і квітень 2020 року. Використайте його для пошуку нової роботи в тій сфері, де Ви раніше ніколи не працювали. Важливо розуміти, що до осені Вам буде дуже складно. Проте вже з вересня ситуація почне вирівнюватися і підуть позитивні зміни.

Гороскоп для Діви на 2020 рік: особисте і соціальне життя

Важливий аспект 2020 року – оточуючі люди, які мають великий вплив на Діву. Навіть самодостатні Діви, можуть підпасти під чари таких людей, що може призвести до зміни світогляду. В якій саме формі це відбувається, Ви зрозумієте, якщо придивитеся до свого оточення. Авторитет може вплинути на Ваше рішення. Наприклад, Вас «переманять» працювати в інший колектив, що раніше зовсім не було у Ваших планах. Враховуйте таку можливість.

В першому півріччі, через тенденції року, можуть бути складнощі у Діви, якщо Ви будете наполягати на свої ініціативах. Тому астрологи неодноразово радять представникам знаку Діви – у першому півріччі 2020 року не варто бути активними і пробивними, краще плисти за течією і готувати сили для активних дій у другому півріччі.

Прийдешній 2020 рік передбачається стабільним у відносинах. Вдалий період для представників знаку Діви, які довгий час живуть без серйозних стосунків. Астрологи вважають, що це рік практичних стосунків. Тобто Ви не в романтичних ілюзіях будете створювати стосунки, а з прагматичним підходом. І не треба вважати, що це погано. Бо такі союзи часто будуються на взаємній повазі партнерів, на зручності у спілкуванні, проживанні, що відкриває гарні перспективи для довгострокових стосунків.

Гороскоп на 2020 рік не виключає, що Всесвіт буде надавати шанси й для романтичних знайомств. Просо Діва повинна розуміти, що тенденція року не «сердечні» справи, а фінансова сторона життя, тобто прагматика. Тому, стосунки, що будуються не емоціях у 2020 році, будуть мати менше шансів на тривалість, ніж ті, що складаються цілком усвідомлено і прагматично.

Діви, які перебувають у стосунках, у 2020 році можуть зіткнутися з сімейною кризою через народження дитини. Якщо Діва хоче злагоди у сім’ї, потрібно бути делікатними з коханою людиною. Гороскоп на 2020 рік вбачає можливість, що у багатьох представників знаку Діви можуть бути зруйновані стосунки, можливі болючі розриви. Всесвіт створює ці умови, щоб у 2021 і на початку 2022 року, Діва отримала нове романтичне натхнення, бо енергетика Діви саме в цей час буде виходити на свої піки. Але ситуація в сім’ї багато в чому буде залежати саме від Вас – чи хочете Ви зберегти свій союз.

Що не люблять люди, народжені під сузір’ям Діви

Ви не можете копіювати текст