ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Діви серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я

Гороскоп для Діви на серпень 2023 року передбачає непростий період. Більш детально про кохання та сімейні стосунки, фінанси та роботу, на що звернути увагу в сфері здоров’я в серпні діляться астрологи. Крім того, гороскоп називає сприятливі і несприятливі дні серпня саме для представників знаку зодіаку Діва.

Що може очікувати на знак зодіаку Діва в серпні 2023? – розповідає гороскоп

Астрологи вважають, що серпень 2023 для Діви буде місяцем непростим, тому людям цього знаку зодіаку слід бути уважнішими до всіх подій, які відбуваються. Наприкінці літа Діві не варто проявляти активність та емоційність, слід поводитися тактовно і спокійно – активна боротьба зараз не на часі. Якщо ж Діва буде поводитися надто задиристо і необдумано, то може потрапити в неприємні історії.

Найкращий вихід для Діви в серпні 2023 – зберігати накопичену енергію та сили на наступні періоди.

Проте це не означає, що треба зовсім ігнорувати навколишню дійсність. Для Діви важливо почекати з ідеями та новими планами. Адже цілих 6 планет в серпні у нас перебувають в ретроградному русі, що безумовно стримує всі реалізації планів.

Гороскоп на серпень радить Діві займатися старими проблемами, завершити остаточно те, що було розпочато раніше, особливо в останню декаду серпня, коли ще й Меркурій стане ретроградним. Далекі поїздки, пошуки іншої роботи та переїзди можна планувати з 13 по 22 серпня. Також цей час гарний для відпочинку.

Гороскоп попереджає: особливо обережною Діва повинна бути в останніх числах місяця, тому що вами будуть намагатися маніпулювати у своїх інтересах.

Не виключені суперечки та розборки з керівництвом, обранцем чи ріднею.

Гороскоп Діви серпень 2023: фінанси та робота

Ці дві сфери життя знаходяться в несприятливому секторі. Проблеми в діловій сфері потягнуть до себе складнощі з фінансами. Ретроградна Венера уповільнює всі процеси, пов’язані з фінансовими справами, отриманням прибутку. При цьому в серпні вона перебуває в 12 Домі гороскопу Діви – Дім обмежень. І це серйозна позначається на статках та бюджеті Діви.

Представники знаку зодіаку Діва повинні бути дуже пильними наприкінці першої декади. Квадрат Венери до Урану обіцяє несподівані неприємності. Вони можуть виражатися у різних втратах, обманах. Зараз не час погоджуватись на пропозиції грошового характеру. Краще взяти паузу на обмірковування.

Проте Діва не залишиться зовсім без підтримки, гороскоп прогнозує можливі надходження коштів у 19-21 числах та наприкінці серпня. Але навряд чи це будуть великі суми.

В діловій сфері у Діви можуть виникати проблеми у відносинах з партнерами здалеку. Ситуація може скластися кардинально: або ви погоджуєтесь з чужими умовами або розриваєте контракти та угоди. Можливі суперечки з діловими партнерами, з якими раніше працювали в одній команді. У будь-якому випадку астрологи  рекомендують звернутися до юриста.

В другій половині серпня слід бути вкрай обачними у спілкуванні з колегами та керівництвом. Емоційний фон нестабільний, тому необхідно контролювати кожен крок та слова. Агресія може обернутися проти вас, що погіршить ваше становище. Гороскоп на серпень рекомендує проаналізувати стосунки з тими людьми, з ким Діва працює. Деякі спірні моменти можуть призвести до затяжних конфліктів. Але це не означає, що треба йти напролом. Навпаки, така поведінка погано позначиться на репутації Діви.

Порада для Діви на серпень 2023 в діловій сфері:

Захищайте свої тили, позначте ворогів і перевіряйте інформацію, що надходить, щоб не опинитися в пастці.

На роботі Діві слід контролювати свої бажання та амбіції, не приймати необдуманих рішень.

Гороскоп кохання Діви серпень 2023, сімейні відносини та родина

Великих змін в особистому житті Дів не передбачається, оскільки планета кохання Венера зараз знаходиться у 12 будинку гороскопа, до того ж вона ще й ретроградна.

Любовний гороскоп на серпень 2023 року вважає, що Діві буде складно домовитися з партнером, налагодити спілкування.

Причиною цих проблем можуть бути минулі помилки чи образи Діви, які зараз нагадали про себе. Навіть, якщо відносини в парі хороші, у серпні можливе їхнє погіршення. Тому потрібно дбайливо і уважно ставитися до партнера та його почуттів. Виявивши делікатність та м’якість, можна уникнути багатьох напружених моментів.

Більшість Дів, які перебувають у шлюбі, відчують потребу побути на самоті.

Наприклад, можна поїхати на дачу або виходити на вечірні прогулянки чи просто бути вдома, займаючись улюбленими справами.

Любовний гороскоп Діви на серпень 2023 не радить вирушати в далекі подорожі або працювати, поки не впадеш, на городі. Все повинно бути в міру, не можна ігнорувати відпочинок.

Гороскоп на серпень 2023 дає поради для самотніх представників знаку Діви

Якщо Діва поки ще шукає свою другу половинку, не треба давати сумним думкам зіпсувати вам настрій. Для вільних Дів є шанс зустріти цікаву людину і почати стосунки, але це не стане щасливим романом: обранець не відповість вам взаємністю або виявиться, що ця людина вже перебуває в стосунках. Емоційно прийняте рішення по новому знайомству, швидше за все, виявиться невірним і пізніше доведеться виправляти ситуацію. Якщо ж все-таки Діву огорне сум, варто щиро поговорити з близьким другом чи подругою, поділитися своїми переживаннями.

Гороскоп Діви серпень 2023: здоров’я та самопочуття

Всім представникам Діви наприкінці літа потрібно особливо уважно ставитися до здоров’я.  Це означає, що у пріоритеті має бути відпочинок, харчування по режиму та процедури, спрямовані на загартовування.

Найкраще для зміцнення імунітету та оздоровлення – санаторій. Якщо є можливість, гороскоп на серпень 2023, рекомендує Діві піти у відпустку. Але не рекомендується морський відпочинок, краще гірський відпочинок чи просто в пансіонаті, який розташований в лісі.

Якщо у Діви є хронічні захворювання, гороскоп здоров’я наполегливо радить пройти профілактичний медогляд, щоб упередити загострення цих хвороб. Ще слід пам’ятати, що загострення хвороб може бути через нервові стреси.

Щоб зменшити нервову напругу, можна використовувати різні практики, наприклад, йога, медитація, афірмації.

Хороша звістка для Діви – серпень чудовий період, щоб позбутися поганих звичок. Це можуть бути відмова від алкоголю чи паління, або ж від нездорового харчування.

Гороскоп здоров’я на серпень 2023 радить представникам знаку зодіаку Діва більш старшого віку бути більш уважними до себе. Мова не йде про необхідність при нормальному самопочутті одразу бігти до лікаря. Але, якщо стане гірше, ось тоді не треба зволікати і відразу звернутися за допомогою до медиків.

Всі Діви повинні бути пильними за кермом автомобіля, тому що зростає ризик аварій.

Гороскоп для Діви на 2023 рік

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст