ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Діва на 2019 рік радить навести лад у своїх справах

В цьому році у Діви будуть важливі справи – вони будуть наводити лад як у діловій сфері, так і в особистому житті.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Гороскоп Діва на 2019 рік: робота і кар’єра

В прийдешньому році Жовтої Земляної Свині підприємці і керівники приймуть рішення про розширення свого бізнесу. Для цього можливе придбання нерухомості. І весь рік будуть клопоти, пов’язані з цією нерухомістю, але все це доцільно, на думку зірок.

Однак Дівам потрібно бути готовими, що можуть виникнути проблеми з кимось із ділових партнерів. Можливі конфлікти з людьми, на яких Ви покладалися – через різне бачення перспектив.

Хорошою новиною в діловій сфері стене поновлення і розвиток контактів з колегами з інших міст чи країн.

Діва-службовець може подумати про відкриття своєї справи або візьме участь в бізнесі когось із членів своєї сім’ї. Тим, хто продовжить працювати на старому місці, зірки рекомендують бути уважніше до своїх обов’язків і уникати інтриг. Втратити роботу в 2019 році буде не дуже складно, що і варто мати на увазі.

Гороскоп Діва на 2019 рік: фінанси

Нестабільна фінансова ситуація через великі капіталовкладення у розвиток бізнесу. Також очікуються великі витрати на потреби сім’ї, дітей.

Гороскоп Діва на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

У багатьох представників цього знаку Зодіаку відбудуться  важливі події в особистому житті. Багато родин придбають нерухомість для себе чи подорослішавших дітей. Можливо, старші діти будуть потребувати більше вашої уваги і підтримки, а іноді – і фінансової допомоги.

В багатьох сім’ях народяться діти і онуки.

Для закоханих Дів 2019 рік очікується  непростий. Стосунки будуть коливатись від великого «Плюс» до величезного «Мінус». Деякі пари розійдуться назавжди.

Складна ситуація можлива і у деяких подружжях. Таким сім’ям зорі радять не замовчувати проблеми, а обговорювати, щоб уникнути конфліктів і непорозумінь, і йти далі разом по життю.

Гороскоп Діва на 2019 рік: здоров’я

Невисокий енергетичний потенціал буде у Діви в 2019 році. Тому зорі наполегливо радять вести здоровий спосіб життя. Це актуально для всіх представників цього зодіакального знаку. Але особливу увагу приділити своєму здоров’ю потрібно тим Дівам, хто має проблеми з гормональною системою та діабетикам. В 2019 році існує тенденція до набору ваги, тому уважно слідкуйте за своїм харчуванням і не нехтуйте фізичним навантаженням.

Ви не можете копіювати текст