ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюки серпень 2023: кохання на паузі, складнощі в фінансах, турбота про...

Гороскоп Близнюки серпень 2023: кохання на паузі, складнощі в фінансах, турбота про родину

Непростий кінець літа очікує на знак зодіаку Близнюки. Гороскоп на серпень 2023 для Близнюків передбачає паузу в коханні самотніх представників знаку зодіаку, певні складнощі в фінансах та необхідність допомагати членам родини. Про це та інше можна дізнатися з астрологічного прогнозу, який, крім того, називає сприятливі та несприятливі дні серпня для знаку зодіаку Близнюки.

Гороскоп серпень 2023 для Близнюків: характеристика періоду, сприятливі та несприятливі дніГороскоп серпень 2023 для Близнюків: характеристика періоду, сприятливі та несприятливі дні

Для Близнюків, щоб наприкінці літа не заплутатися в павутинні справ, відносин та фінансових проблем, треба заздалегідь скласти план дій. Це стосується як робочої, так і особистої сфери.

Результат у будь-яких починаннях буде, якщо Близнюки будуть дотримуватися розумного підходу до всього, чим вирішають зайнятися.

Астрологи дали характеристику кінця літа для Близнюків

Ваше життя буде схожим на карусель.

Всім представникам цього знаку зодіаку потрібно бути дуже уважним, щоб втілити в життя задумані плани. Але ні в якому разі не можна здаватися та опускати руки – тільки впевнений погляд уперед!

Гороскоп Близнюків на серпень радить звернути увагу на певні періоди:

  • з 1 по 3 серпня та з 13 по 22 серпня – це дні, коли найбільш вірогідні зміни, які будуть пов’язані зі стосунками з людьми, питаннями житла та побуту;
  • з 4 по 12 серпня Близнюкам потрібно бути обережнішими. У цей час можливі непередбачувані та малоприємні ситуації. Це розставання та конфлікти, внутрішні катаклізми. Гороскоп радить остерігатися маніпуляторів та недоброзичливців.
  • наприкінці серпня намагайтеся уникати контакту з керівництвом.

Знак зодіаку Близнюки може розраховувати на родичів – вони завжди допоможуть і дадуть мудру пораду.

Представники Близнюків, хто сам керує авто чи іншою технікою, потрібно бути дуже обережним, тому що можливі аварії, штрафи та інші негативні ситуації (перша декада місяця).

Якщо Близнюки поїдуть подорожувати, не можна втрачати пильності через можливість втратити документи чи натрапити на шахраїв.

Багатьом представникам Близнюків наприкінці літа доведеться багато і часто допомагати батькам, бабусям чи дідусям. Взагалі, якщо у сім’ї є літні родичі, то піклування про них треба взяти на себе. Це не обов’язково лікування, можна, наприклад, разом поїхати відпочивати, розважитися або організувати культурну програму. Для літніх близьких вадливе й просте спілкування

  • Сприятливі дні серпня для знаку зодіаку Близнюки: 4, 12, 18, 22, 28.
  • Несприятливі дні серпня для Близнюків: 6, 10, 14, 30.

Фінансовий гороскоп на серпень 2023 для знаку зодіаку БлизнюкиФінансовий гороскоп на серпень 2023 для знаку зодіаку Близнюки

Астрологи охарактеризували матеріальну ситуацію Близнюків в серпні, як складну. Людям цього знаку зодіаку доведеться чимало витрачати грошей, а от на великий прибуток очікувати не варто. Багатьом Близнюкам не обійтися без підтримки близьких родичів. Тому не треба соромитися й за потреби слід звертатися до тих, хто допоможе.

Гороскоп не виключає надходження фінансів після продажу чогось. Але сума буде невелика, її краще притримати на «чорний день».

Попередження для Близнюків:

  • наприкінці першої декади квадрат Венери та Урану може призвести до конфлікту з друзями через гроші. Також можливі крадіжки, обмани в результаті яких Близнюки можуть втратити певну суму.
  • на початку третьої декади, представники Близнюків можуть зробити дорогу покупку, про яку пізніше пошкодують. Тому краще задуматися, чи варто витрачати гроші?

Робота та бізнес Близнюків в серпні 2023Гороскоп Близнюки серпень 2023: робота та бізнес

Під впливом Сонця, яке перебуває в 3 Домі гороскопу, активність Близнюків в серпні проявляється у всьому, зростає впевненість у собі. На жаль, не всі ідеї, які озвучать Близнюки своєму керівництву, будуть схвалені. Через це можуть виникнути образи, конфлікти, в колективі виникне напружена атмосфера. Тому гороскоп на серпень радить Близнюкам тримати язик за зубами, а ініціативу треба залишити на інший час. Разом з тим, Близнюкам ніхто не забороняє (а гороскоп наполегливо радить) набиратися знань і досвіду у спілкуванні з новими партнерами.

Гороскоп на серпень для Близнюків не виключає плітки та заздрісні погляди, але розібратися з усім цим відразу не вийде. Тому краще не переживати, та не зважати на інтриги за спиною, хоча з відстані можна слідкувати, проте ні в якому разі не брати участі!

Порада для Близнюків: будь-які проблеми вирішуйте тоді, коли вони стануть перед вами особливо гостро.

Іншими словами, поспішати нікуди не треба. Слід коректніше поводитися, спілкуючись з впливовими особами, не треба активно викладати свою думку. Пам’ятайте, що лише стриманість та терпіння призведе до успіху.

Через ретроградність Меркурія в 4 Домі, наприкінці серпня Близнюки повинні зосередитися на домашніх справах, побуті та сімейних турботах.

Бізнесмени знаку Близнюки, які займаються будівництвом чи оздобленням житла, досягнуть результатів у роботі.

Гороскоп Близнюків серпень 2023: здоров'я та самопочуттяГороскоп Близнюків серпень 2023: здоров’я та самопочуття

Сприятлива енергетика Сонця, яке перебуває в 3 Домі гороскопу Близнюків, позитивно позначиться на самопочутті та зовнішньому образі. Близнюки будуть чарівні, привабливі та мобільні.

Фізичне та психічне здоров’я взаємопов’язане. Тому, якщо Близнюки надто близько до серця прийматимуть усе, що відбувається, то зляжуть з якоюсь хворобою. Їм треба менше переживати, тримати емоції під контролем, тоді скаржитися на самопочуття не доведеться.

Наприкінці місяця гороскоп здоров’я на серпень не виключає стан втоми та апатії. Близнюкам слід намагатися більше відпочивати, спати не менше 8 годин та не приймати все до серця.

Щоб зміцнити імунітет, Близнюкам достатньо одягатися та взутися відповідно до погоди. Слід пам’ятати, що будь-яке переохолодження призведе до застуди чи циститу.

В серпні важливо правильно харчуватися і не забувати, що не все те, що смачно, корисно. Якщо буде загострення давніх хвороб, які пов’язані з шлунково-кишковим трактом, тоді необхідно терміново відвідати лікаря відповідного фаху. Чи для початку звернутися до сімейного лікаря за попередньою консультацією і подальшого профільного лікування.

Гороскоп на серпень 2023 радить представникам Близнюків бути обачними та обережними з технікою та гострими предметами, тому що є високий ризик травмування.

кохання та сім'я Близнюків в серпніГороскоп Близнюки серпень 2023: кохання

В серпні 2023 року Венера знаходиться в 3 Домі, який в астрології асоціюється зі спілкуванням, друзями та подорожами. Проте весь місяць Венера все ще ретроградна, через що можуть виникати конфлікти, часті сварки та нерозуміння між партнерами.

Сімейні Близнюки чи ті, хто перебувають в стосунках

Близнюкам, які перебувають у шлюбі, потрібно бути терпимими один до одного і в будь-якій конфліктній ситуації контролювати свої емоції. Тому що, якщо дати волю почуттям, можна легко наговорити зайвого та сильно образити близьку людину. Потім виправляти ситуацію буде набагато складніше.

Для родини Близнюків серпень – це непоганий час розпочати ремонт, працювати в саду, проявляти турботу про старших родичів, які її будуть потребувати. Спільна робота та спільні клопоти зближують. Звичайно, якщо вирішувати всі непорозуміння мирно.

Самотні представники Близнюків

Тим з Близнюків, хто поки що знаходиться в пошуку своєї половинки, краще зробити паузу: знайомства, особливо на початку місяця, не принесуть результатів. Задоволення приноситимуть домашні справи. Можна займатися облаштуванням домівки, невеликим ремонтом, декоруванням або купувати елементи декору.

Наприкінці місяця Меркурій теж переходить в ретроградний рух, тому можливі проблеми з оформленням документів, дратівливість, неприємні дрібниці.

Якщо Близнюки в іншій країні, слід бути уважнішими з документами, офіційними паперами, потрібно уважно вивчати вимоги, які стосуються вас безпосередньо.

Літні батьки потребуватимуть більше уваги Близнюків. Можливе погіршення самопочуття або рідні потребують уваги чи допомоги в домашніх справах.

Гороскоп на серпень 2023 для Близнюків вважає, що такі складнощі триватимуть недовго. Треба зберігати холоднокровність і не давати волі емоціям.

Гороскоп на 2023 для Близнюків

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст