ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюків січень 2022 передбачає непростий період

Початок року представники знаку зодіаку Близнюки принесе складнощі, через навантаження наприкінці 2021 року. Гороскоп Близнюків січень 2022 передбачає непростий період через втому, що може спричини конфлікти в родині цього знаку зодіаку. Щоб уникнути проблем, слід прислухатися до порад астрологів і зважати на важливі дати січня.

  • Сприятливі дні січня 2022 для Близнюків: 8, 13, 24, 26, 28
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Близнюки: 4, 6, 7 січня 2022

Знак зодіаку Близнюки: на що очікувати в різних сферах життя в перший місяць 2022?Гороскоп на січень 2022 для Близнюків: на що очікувати в різних сферах життя?

Астрологи вважають, що на початок січня представники знаку зодіаку Близнюки захочуть провести у тиші. Гороскоп на січень 2022 року пояснює це бажання Близнюків просто: активна діяльність минулого року спричинила серйозну втому.

Представники знаку зодіаку Близнюки намагатимуться не тільки відмовитися від спілкування зі знайомими, але навіть і з родичами. Для багатьох Близнюків приймати гостей в ці дні буде справжнім тяжким випробуванням.

В діловій сфері, на роботі, Близнюки також волітимуть знаходитися в тіні, бути в ролі «сірого кардинала».

А все тому, що Близнюки втомилися від публічності та не хочуть доводити свою правоту. Набагато простіше промовчати та зробити по-своєму. Втім, така тактика приноситиме плоди.

Гороскоп на січень 2022 рекомендує Близнюкам не вступати в конфронтацію.

Січень не надто підходить для з’ясування будь-яких стосунків. Палкий темперамент людей цього знаку зодіаку іноді підштовхує до яскравих промов, в яких Близнюки знаються. Але цього місяця зайва балакучість може призвести до негативних наслідків. Висока ймовірність конфліктів із близькими. Причиною стануть докори Близнюків своїм рідним, часто безпідставні. У такий спосіб Близнюки зриватимуть зло на оточуючих за свою втому.

Наприкінці місяця варто дбайливіше ставитися до фінансів. Є ризик матеріальних збитків  через невдалі витрати. Тому, плануючи покупки, звертайте увагу на астрологічний календар покупок 2022, щоб всі придбання не були простим викиданням грошей.

гороскоп кохання на січень 2022 дає поради БлизнюкамБлизнюки мають гороскоп на січень 2022 з прогнозом на кохання і особисте життя

Астрологи передбачають  досить суперечливий період для Близнюків в перший місяць року і на це є певні підстави.

Гороскоп на січень 2022 говорить про те, що особисте життя Близнюків безпосередньо пов’язане з ставленням до нього.

Деякі представники Близнюків може відчути, що те, що в них є, не так вже й хочеться зберігати. Негативний вплив на відносини в сім’ї людей цього знаку зодіаку також може спричинити ситуація на роботі чи пов’язана з робочою обстановкою.

Інші Близнюки у січні 2022 навпаки відчують, що готові до чогось серйознішого і вирішать перейти на новий рівень відносин. Проте, якщо це стосується шлюбу, астрологи  радять відкласти одруження вже після січня. Тому що майже весь перший місяць року Венера ретроградна, а це може негативно позначитися на подружньому житті. Також, в січні не варто починати спільне проживання та приймати інші доленосні рішення.

Вільні від стосунків Близнюки у січні не будуть відчувати потребу шукати свою другу половинку. При цьому астрологи вважають, що шанси на нові знайомства вони мають, якщо не ігнорувати спілкування. Ті романи, які зав’яжуться на початку року, ймовірно будуть швидкоплинними і навряд чи переростуть у постійні стосунки. Це не завадить представникам знаку зодіаку Близнюки отримати задоволення від ситуації, що склалася.

Гороскоп січень 2022 для Близнюків рекомендує зменшити активність в діловій сфері і на роботіГороскоп січень 2022 для Близнюків рекомендує зменшити активність в діловій сфері і на роботі

Зорі і планети пропонують Близнюкам провести початок січня у тиші. Гороскоп на січень 2022 попереджає Близнюків, що в цей період від них мало що залежить.

Як би ви не намагалися впливати на перебіг подій, швидше за все вони відбуватимуться не за вашим сценарієм. Багато в чому на результат вливатимуть оточуючі. При цьому результат з однаковою ймовірністю може бути як позитивним, так і негативним. Тому

В діловій сфері і на робочому місці представником Близнюків краще вибрати вичікувальну позицію.

З другої половини січня 2022 року дратівливість Близнюків лише зросте. У житті можуть розпочатися зміни, яких люди цього знаку зодіаку навіть не чекали. Вони стосуються як робочої обстановки, так і особистих відносин.

Таку ситуацію можуть спровокувати одразу дві ретроградні планети – Венера і покровитель Близнюків – Меркурій.

Відкату назад спровокує саме ретроградний Меркурій. Гороскоп на січень радить Близнюкам не зриватися на оточуючих, а зайнятися самоаналізом. Це допоможе розібратися із внутрішніми емоціями, з іншого боку поживитися на відносини та переосмислити цілі.

Цей період підходить для духовних практик.

Небесні світила підтримають у подоланні кризи. Проте Близнюки насамперед повинні самі почати працювати над собою.

Фінансове становище у січні 2022 залишиться стабільним, якщо Близнюки утримаються від непотрібних витрат. Астрологи не виключають можливість несподіваного фінансового надходження як випадкового заробітку.

Гороскоп здоров’я на січень 2022 року дає пораду БлизнюкамГороскоп здоров’я Близнюків на січень 2022 року

Особливих проблем з самопочуттям Близнюків астрологи не передбачають. Проте, у зв’язку з тим, що у січні чимало святкових і вихідних днів, Близнюкам слід дещо обмежувати себе в їжі. Завдяки цьому ви збережете і гарне самопочуття, і фігуру.

Щоб уникнути проблем зі шлунком і з надмірною вагою, крім регулювання їжі, гороскоп на січень радить Близнюкам більше часу проводити на свіжому повітрі і займатися активними фізичними навантаженнями.

У січні зростають ризики побутових травм, тому варто поводитися обачно.

Якщо є можливість, варто хоча б на кілька днів виїхати з міста на природу або змінити звичну обстановку іншим способом.

Гороскоп на січень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст