ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюків серпень 2022: кохання, робота здоров’я, сприятливі та несприятливі дні

Гороскоп на серпень 2022 для Близнюків радить бути трохи серйозніше і тоді в життя буде залучена удача. Астрологи склали прогноз для знаку зодіаку Близнюки на кохання, роботу, здоров’я, окреслили головні тенденції місяця та назвали сприятливі та несприятливі дні серпня для Близнюків.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку Близнюки: головні тенденції місяця

 

Серпень 2022 року для Близнюків буде цікавим та позитивним місяцем. Життя цих представників повітряної стихії летить з неймовірною швидкістю, яскраві враження та нові події не дозволяють нудьгувати. Тому Близнюки почувайтеся щасливими. Але при цьому

Гороскоп на серпень радить Близнюкам стати трохи серйозніше, і на вас чекає удача!

Близнюки прагнутимуть внести у своє життя нові фарби, вирватися зі звичайної рутини, тому з’являться різноманітні справи.

Гороскоп на серпень 2022 року Близнюків попереджає, цього місяця вам доведеться вирішувати багато питань. Відповідно зросте і кількість людей, з якими доведеться спілкуватися. Близнюки будуть міркувати куди поїхати у відпустку, якщо це можливо, піти вчитися.

Для деяких Близнюків серпень принесе зміну роботи або переїзд в нове місце проживання. Якщо ці питання потрібно буде вирішувати практично одночасно, треба сприймати це як належне.

Знак зодіаку Близнюки отримає масу різної інформації, буде займатися оформленням документів, вести переговори. І разом з цим вони будуть справлятися з труднощами, які виникають.

Спілкування з сестрами та братами стане тіснішим. Сусіди не виняток. Можливо, у Близнюків з’являться спільні інтереси. Однокласники можуть згадати про Близнюків та зателефонувати або іншим чином зв’язатися.

Сприятливі дні серпня 2022 для Близнюків: 7, 12, 15, 17, 27

Несприятливі дні знак зодіаку Близнюки: 23, 26, 30 серпня 2022

Близнюки: гороскоп серпень 2022 дає прогноз на кохання та сімейне життя

 

Перебування планети кохання та краси Венери в 2 Домі гороскопу Близнюків не обіцяє сплеску романтичних почуттів в першу декаду серпня.

Вільні від стосунків Близнюки навряд чи змінять свій статус, та й фліртувати або ходити на побачення великого бажання не виникне. Але не виключено, що дружнє спілкування з часом переросте у щось більше.

Любовний гороскоп на серпень 2022 рекомендує самотнім Близнюкам не квапити події і не заглядати вперед.

Особисте життя сімейних Близнюків складатиметься по-різному. Багато залежить від близькості з партнером, чи вміють вони слухати і чути одне одного, чи здатні бути друзями. Якщо в сім’ї Близнюків панує гармонія та взаєморозуміння, турбуватися нема про що. Серпень стане безтурботним і приємним часом для одружених Близнюків.

Важлива складова сімейного благополуччя – гроші. Положення Венери вказує, що приказка «з милим рай в у курені» в 1 декаді місяця не працює.

Любовний гороскоп на серпень 2022 радить Близнюкам, щоб уникнути суперечок через гроші, спробувати з партнером залагодити всі матеріальні проблеми. Інакше сімейна ідилія розіб’ється об приземлені побутові речі.

З 11 серпня, коли Венера перейде до 3 Дом, любовний гороскоп передбачає роман з кимось із близького оточення – і це може статися як з самотніми Близнюками, так і з сімейними. Це може бути сусід по будинку або, наприклад, друг вашого брата. Ця позиція планети наділяє Близнюків легкістю, мобільністю, зробить їх відкритими та дипломатичними.

Близнюки порозуміються з близькою людиною. Партнер буде ділитися з ними своїми думками, почуттями та ідеями, роблячи це з великим ентузіазмом.

Загалом, в серпні харизматичним Близнюкам буде не важко привернути увагу цікавої людини. Близнюки з легкістю з порозуміються, стануть добрими приятелями. А ось чи зможуть вони завоювати серце нового знайомого – покаже час.

Гороскоп Близнюків на серпень 2022: робота, бізнес

 

Весь серпень Сонце перебуває в 3 Домі гороскопу Близнюків, завдяки чому люди цього знаку зодіаку будуть наповнені енергією, легкі на підйом, активні, впевнені в собі та в міру амбітні. І багато Близнюків наприкінці літа почуваються дуже комфортно.

Меркурій у цей час перебуває в 4 Домі горсокопу .

Завдяки цьому активна діяльність Близнюків, у тому числі й інтелектуальна, до 25 числаздебільшого пов’язана  з вашою домівкою.

Гороскоп на серпень 2022 передбачає, що Близнюки в останній місяць літа будуть багато дзвони по робочих питаннях з дому, спілкуватимуться і працювати по інтернету, можливо – приймати гостей.

В серпні Близнюки отримають якісь звістки від батьків або виконуватимуть їх доручення. Деякі Близнюки працюватимуть вдома. Це пов’язано з їх здоров’ям або необхідністю доглядати за кимось з членів сім’ї.

Планета опікун Близнюків – Меркурій – це бог торгівлі. Отже висока ймовірність, що Близнюки будуть щось купувати для дому, або їм доведеться їздити по сімейних справах.

Перспективнішою буде робота, якою можна займатися з дому.

За негативних аспектів Меркурія ці питання можуть вносити метушню та занепокоєння у життя Близнюків. Наприклад, порушення звичного ритму чи незаплановані змінив домівці.

Гороскоп застерігає, щоб Близнюки були обережними з документами і не загубили нічого.

У деяких Близнюків рідні люди можуть брати активну участь у роботі, давати поради. Гороскоп на серпень рекомендує прислухайтеся до них, адже їхня допомога справді буде корисною.

З 26 серпня Меркурій заходить до 5-го Дому Близнюків. Як стверджує гороскоп на серпень 2022 року, розумова активність Близнюків буде зайнята тим, від чого вони отримують задоволення. В них може прокинутись інтерес до якогось хобі.

Хтось із Близнюків складе свою систему, що підвищує можливість виграшу в азартні ігри. За сприятливих аспектів Меркурія – це може спрацювати. Деякі Близнюки вирушать в коротку поїздку. За цей час вони не тільки вирішать питання роботи, але є шанс пережити цікаву любовну пригоду.

Гороскоп здоров’я Близнюків на серпень 2022

 

Сприятливе розташування Сонця дещо компенсує проблемне знаходження Марса, який перебуває в 12 Домі гороскопу Близнюків – це сектор усамітнення та обмежень. Позиція не дуже вдала, тому треба берегти сили. Можуть бути проблеми із самопочуттям, загострення хронічних захворювань, зниження імунітету. Тому гороскоп на серпень рекомендує під час роботи, домашніх справ, тренувань – уникати перенавантаження. Для тих, хто планує займатися спортом, серпень – не найкращий період.

Гороскоп на серпень 2022 рекомендує Близнюкам піклуватися про здоров’я.

Якщо ви страждаєте на спадкові захворювання, заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем. Якщо зі здоров’ям все добре, але ви знаєте про можливість спадкових хвороб, варто пройти обстеження і переконатися, що все гаразд.

У серпні харчування має бути збалансованим і Близнюки повинні стежити за цим моментом. М’ясо треба вживати нежирне, наприклад, варене, тушковане або приготовлене на пару. Свіжі овочі та фрукти краще їсти очищеними від шкірки.

Для знаку зодіаку Близнюки, з їх вразливою нервовою системою, дуже важливий сон, адже міцний сон – це запорука гарного самопочуття.

Тому гороскоп на серпень акцентує увагу на цьому: більше відпочивайте, рано лягайте спати. 

Буде добре, якщо Близнюки знайдуть можливість щоденних прогулянок після роботи на свідому повітрі. Хороший варіант, якщо кілька тижнів можна побути на дачі чи в санаторії.

З 20 серпня 2022 року Марс перейде до знаку Близнюків. Представники цього знаку зодіаку будуть почуватися набагато краще, відчують приплив енергії.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст