ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюки вересень 2022: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп Близнюки вересень 2022: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп для знаку зодіаку Близнюки на вересень 2022 року радить більше уваги приділяти сім’ї – другій половинці, батькам і дітям. Також, на початок осені астрологи зробили прогноз ймовірних подій в сфері кохання, роботі та здоров’я. Крім того, гороскоп Близнюків називає сприятливі і несприятливі дні вересня 2022

Гороскоп Близнюки вересень 2022: загальна характеристику періодуГороскоп Близнюки вересень 2022: загальна характеристику періоду

Астрологи вважають, що на початку осені – генеральне прибирання – це те що потрібно Близнюкам. І мова йде не лише про наведення ладу в домівці й на роботі, а що важливо – й в голові з думками.

Близнюки повинні позбутися зайвого мотлоху у всіх його проявах.

Наприклад, треба позбутися непотрібних речей, які захаращують простір та забирають енергію. Не треба жити минулим, адже, як прогнозує гороскоп на вересень – найкращі моменти для Близнюків попереду!

Згідно астрологічного прогнозу, робота буде на другому плані. Близнюки приділятимуть більше часу та уваги близьким. Наприклад, займуться облаштуванням свого житла. При цьому фахівці попереджають, що не варто забувати про робочі обов’язки. Для кар’єрного зростання невідповідний час.

У першій половині вересня 2022 року Близнюки із захопленням займуться перетворенням свого житла, а може, зважаться на капітальний ремонт. Це слушний момент. Треба заздалегідь скласти кошторис та розрахувати витрати, щоб не перевищити бюджет. Гороскоп рекомендує Близнюкам прислухатися до своєї інтуїції та бажань при виборі меблів, оздоблювальних матеріалів, аксесуарів.

З 10 вересня, коли планета покровитель Близнюків стане в ретроградний напрямок руху, представники цього знаку зодіаку згадають якусь забуту ідею або повернуться до покинутого творчого проекту. Після тривалої перерви багато Близнюків відновлять заняття цікавим хобі.

Близнюки у вересні можуть вирушити у подорож, відвідати ті місця, де вони бували раніше і заряджалися позитивом.

Довірчі стосунки між батьками та дітьми, це чудово! Гороскоп на вересень 2022 радить Близнюкам, приділіть увагу цьому питанню.

Також, не можна забувати й про стосунки у парі. В останні дні вересня ваша друга половинка відчує приплив сексуальної енергії, стане більш харизматичним, креативним. Близнюки не повинні пропустити цей момент, тому що це гарний шанс повернути у ваші стосунки пристрасть, згадати, як проходив медовий місяць.

  • Сприятливі дні у вересні 2022 року для Близнюків: 23, 25, 28, 30
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Близнюки: 8, 13, 18 вересня

Гороскоп на вересень 2022 Близнюки: робота, проекти, бізнесГороскоп на вересень 2022 Близнюки: робота, проекти, бізнес

Меркурій у 5 Домі гороскопу змусить Близнюків у вересні 2022 року розширити свої погляди на навколишню дійсність, накопичувати ідеї, які стануть у нагоді їм у творчому розвитку та бізнесі.

Важливо

Не посвячуйте чужих людей у ​​свої справи чи думки. Розкажете про свої досягнення, коли відчуєте необхідність.

Меркурій обдарує акторськими здібностями. Близнюки з легкістю скористаються маніпуляціями, зробивши це так уміло, що оточуючі не розберуться у тому, що відбувається.

Після розвороту Меркурія в ретроградний рух з 10 вересня, не слід розпочинати нові проекти. Це добрий час для аналізу своїх помилок. Коли Близнюки зроблять висновки, то зрозуміють, що роботи набагато більше, ніж вони собі уявляли. Все йде піде ланцюжком. Розібравшись із першим питанням, потрібно буде виправити наступну справу і так далі.

Гороскоп на вересень 2022 року для Близнюків стверджує, це плідний час для письменників, журналістів. Мимоволі думки самі перетворяться на оригінальний текст.

Люди, які працюють в індустрії краси, повернуться до незакінчених проектів, які у них не виходили.

Гороскоп вересень 2022 для Близнюків дає прогноз на кохання та особисте життяГороскоп вересень 2022 для Близнюків дає прогноз на кохання та особисте життя

Любовний гороскоп на вересень 2022 року передбачає для знаку зодіаку Близнюки, що доведеться багато часу приділити старшим родичам.

Батькам чи свекрам потрібна ваша підтримка.

Неодмінно допоможіть їм, уважно прислухайтеся до мудрих порад старшого покоління. Вони вам знадобляться, хоча і не відразу.

Для вільних від стосунків Близнюків перша половина місяця не дуже вдалий час для романтичних знайомств. Любовний гороскоп радить бути готовими до того, що нові залицяльники розчарують вас.

З 10 вересня Меркурій ретроградний. Близнюки переглянуть свої стосунки з партнерами, і знайдуть способи зробити стосунки приємнішими. Спогади, що охоплять Близнюків, змусять їх згадати моменти першого знайомства. Під впливом цих емоцій ви можете поїхати в місця, де провели романтичні вечори чи відпустку з коханою людиною.

Любовний гороскоп на вересень 2022 року для Близнюків прогнозує, що діти вимагатимуть особливої ​​уваги.

Доведеться вирішувати дитячі проблеми, з якими ви знайомі, але не вирішили і відповідати на різні питання малюків. Не шукайте нові шляхи, йдіть “торованою” дорогою.

Близнюки, в кого діти вже виросли, можуть чекати їх в гості. Радісна атмосфера, яка принесе ностальгічні спогади по спільне життя з дітьми, принесе і радість, і легкий смуток.

Жінка Близнюки більш старшого віку у вересні можуть отримати радісну новину про майбутнього онука чи онучку.

Гороскоп на вересень застерігає, у деяких Близнюків їх « колишні» нагадають про себе різними способами. Але зараз можна втрапити в халепу, якщо сприймати гру за серйозні наміри.

Гороскоп Близнюки вересень 2022: прогноз здоров’я та самопочуття для БлизнюківГороскоп Близнюки вересень 2022: прогноз здоров’я та самопочуття для Близнюків

На початку осені фахівці рекомендують Близнюкам пройти профілактичне обстеження. Якщо є хронічні захворювання, цього місяця вони можуть загостритися. Тому не варто відкладати консультацію у лікаря. Близнюки, які страждають на спадкові хвороби, повинні бути напоготові.

Гороскоп на вересень 2022 року Близнюків попереджає, у вересні високі шанси вагітності. Дотримуйтесь правильного харчування, гуляйте більше на свіжому повітрі. Якщо народження малюка поки не стоїть у планах, слід подбати про захист.

Розташування Марса впливає фізичну активність. У вересні він рухається по 1-му Дому гороскопу. Близнюки стануть витривалішими, і здоров’я буде радувати. Разом з тим не слід зловживати прихильністю зірок. У всьому має бути міра.

Гороскоп здоров’я на вересень 2022 року радить представникам знаку зодіаку Близнюки почати «нове життя», яке вони планували з чергового понеділка.

Для Близнюків відмовитися від шкідливих звичок у вересні легше, ніж зазвичай.

Близнюкам буде нескладно дотримуватися правильного харчування, режиму дня. Результат не забариться!

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами