ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюки на 2019 рік обіцяє неоднозначний і складний період

Жовта Земляна Свиня на 2019 рік підготувала складний період для Близнюків. Гороскоп на 2019 рік вказує, що у Близнюків рік може скластися по-різному, в залежності від оточення представників цього зодіакального знаку та їх бажання сприяти Близнюкам.

Близнюки 21 травня – 21 червня

Гороскоп Близнюки на 2019 рік: робота і кар’єра

У професійній сфері у Близнюків рік може скластися непросто. Близнюкам доведеться доводити своєму оточенню, що їм під силу вирішувати поставлені завдання. При цьому Ви будете постійно стикатися з протидією партнерів. Вони можуть вести себе по-різному, змінюючи і наміри, і плани.

Партнери можуть перетягувати все на себе, що безумовно негативно вплине на стосунки і на саму справу. Велика кількість запитань буде до бізнесу, що виглядає дуже дивно з точки зору зірок. Намагайтеся уникати прямої конфронтації і переконуйте своїх партнерів в необхідності співпраці. Це вдасться зробити в лютому, квітні, травні, серпні, жовтні і грудні.

Складний період з протистоянням і непорозумінням найімовірніше буде у березні, червні, липні і вересні. В ці місяці можливі конфлікти через лідерство, різницю у поглядах щодо розвитку справи, фінансові складнощі.

У службовців можуть бути проблеми на роботі, зросте конкуренція. Тому їм необхідно уважно відноситися до своїх посадових обов’язків. Намагайтеся уникати конфліктів як з керівництвом, так і з колегами.

Гороскоп Близнюки на 2019 рік: фінанси

В матеріальному плані також буде складний рік, з огляду на стан у професійній сфері. Але зорі не прогнозують повного фінансового краху. Періодично Близнюки будуть отримувати фінансові вливання. Найвірогідніше це може статися наприкінці лютого, у березні, травні, липні й, можливо, у листопаді і грудні.

Гороскоп Близнюки на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Вважається, що Близнюки, як і їх повітряна стихія, дуже непостійні у свої особистих відносинах. Астрологи прогнозують багато змін в особистій сфері.

В особистому житті самотніх Близнюків, які розчарувалися у попередніх стосунках, можлива доленосна зустріч з логічним її продовженням – спільним проживанням чи шлюбом. Однак можливі складнощі через старших членів сім’ї, чи через «притирання» партнерів.

Одружені Близнюки можуть розраховувати на партнера, справи якого підуть вгору. Однак і тут Вам потрібно бути готовими до проблем – можлива поява альтернативних уподобань і захоплень, що завжди ускладнює життя.

Ближче до кінця року з’являться плани, пов’язані з новим житлом, але їх втілення – справа наступного, 2020 року.

Гороскоп Близнюки на 2019 рік: здоров’я

В цьому році енергетичний потенціал Близнюків буде не високим. Причиною цього можуть бути складнощі у справах і в особистому житті.

Незважаючи на зайнятість, намагайтеся більше часу приділяти собі. Зорі радять пам’ятати про користь прогулянок, масажу, лазні, а також всіх процедур, пов’язаних з розслабленням. Прислів’я «У здоровому тілі – здоровий дух» повинно стати девізом для Близнюків у 2019 році.

Ви не можете копіювати текст