ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 Водолій: Анжела Перл дає прогноз на події в житті

Гороскоп березень 2023 Водолій: Анжела Перл дає прогноз на події в житті

У березні 2023 року відбуваються важливі астрологічні події, які можуть змінити життя Водолія. Які причини таких змін та на що повинен звернути увагу знак зодіаку Водолія, розповідає гороскоп на березень, який підготувала для вас Анжела Перл

Гороскоп Водолія березень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на першу половину місяця

Цікавий період очікує на Водолія, адже одразу дві повільні планети змінюють знак. І що цікаво, Сатурн виходить зі знаку Водолія, а Плутон заходить у ваш знак зодіаку Водолій. Енергетика, як і фокус, повністю змінюються.

В першій половині березня відбувається важлива подія, яка наступні 3 роки впливатиме на життя Водолія. Проте слід звернути увагу й на інші події, які позначаються на вашому житті вже найближчими днями

З’єднання Венери та Юпітера

Планета кохання та грошей Венера та «планета великого щастя» Юпітер, який ще символізує шлюб, 1 і 2 березня поєднуються в 3 Домі гороскопу Водолія. В ці два дні у самотніх представників знаку зодіаку Водолій ймовірні цікаві знайомства та зустрічі. У сімейних представників Водолія скоріше за все, в ці дні будуть зустрічі, пов’язані з діловою сферою. У деяких Водоліїв з’являться нові ідеї, які зможуть приносити дохід. А хтось захоче змінити свою спеціальність (професію).

Ще теми цих планет: Венера – фінанси, а Юпітер – достаток, добробут. А 3 Дом гороскопу це ще техніка, навички. Тому для Водолія гарний час вчитися, наприклад на курсах, щоб покращити свої професійні навички. Інші представники Водолія будуть купувати техніку (це може бути подарунок), або ж автомобіль.

Меркурій змінює знак

3 березня планета Меркурій, яка курує інформаційні потоки, переговори, дзвінки, входить в сектор грошей і буде там до 20 березня. Астролог Анжела Перл зазначає, що перший тиждень березня – головна тема для Водолія – це гроші.

Так розпорядилися небесні світила. Крім того в цей період може проходити співбесіда на роботу, або обговорення заробітної плати. Гороскоп на березень від Анжели Перл попереджає Водолія, що на початку місяця хтось може сказати якусь річ, що позначиться на вашій самооцінці, знак зодіаку Водолій зрозуміє, наскільки він оцінює / цінує себе. Це буде як іспит на самооцінку.

Що знаку зодіаку Водолій принесе Повня

7 березня повний Місяць проходить у 8 Дом гороскопу Водолія. фінансів. Астролог нагадує, що 8 Дом це не зароблені гроші, а «чужі гроші», тобто зі сторони. Це може бути державна допомога, аліменти, спадщина. А з іншого боку, ця Повня може вказати Водолію на необхідність оплати податків, страховки. В когось з представників цього знаку зодіаку може відбуватися поділ майна і цей процес може бути в стадії завершення (Повня – це ще завершення циклу). Чи, принаймні, за цією Повнею з’явиться якась ясність щодо поділу майна. Або будуть питання щодо спільних грошей з партнером і Водолій може бути здивований.

Повня часто висвітлює те, що було приховано. Так для Водолія 7 березні (або найближчі до Повні дні) відкриється якась таємниця. Також це гроші чоловіка чи дружини.

Гороскоп Анжели Перл зазначає, що 8 Дом гороскопу – це ще Дом криз, те, що неможливо передбачити. Тому представники знаку зодіаку Водолій повинні бути готові до неочікуваних витрат. Наприклад, на операцію, або ж на ремонт чи несподівано зламалося щось з домашньої техніки і доведеться купляти холодильник. Тобто можливі незаплановані витрати.

В астрології 8 Дом гороскопу – це ще Дом психології, таємниць, езотерики. Як вже зазначалося, Водолію може відкритися якась таємниця. Або ж ви будете на прийомі в психолога.

Також це Дом інтиму, близькості. І ця Повня може показати партнера Водолія зовсім іншому світлі. Можливо для Водолія стане щось зрозумілішим стосовно розставання з близькою людиною. Анжела Перл додала нотку позитиву: може, навпаки, у Водолія розпочнуться нові близькі відносини.

Важлива подія березня – Сатурн виходить зі знаку Водолія

8 березня планета управитель знаку зодіаку Водолія виходить з вашого знаку Водолія, де він перебував 3 роки з весни 2020. Але знаком Водолій управляє дві планети – Сатурн і Уран і останні 3 роки вони перебували в певному конфлікті між собою. Представникам Водолія це могло принести відчуття внутрішнього конфлікту.

Планета Сатурн – це обмеження, рамки, дисципліна, відповідальність. Саме під впливом Сатурна Водолій ставав серйознішими. Ця планета давала більше відповідальності, більше навантаження та більше роботи Водолію. Якщо у Водолія в останні 3 роки щось не виходило, було відчуття, що є якийсь бар’єр, що стримує – це все йде.

З 8 березня 2023 і до лютого 2026 року Сатурн заходить в сектор грошей і доходів Водолія.

Як це позначиться на житті Водолія? Гороскоп Анжели Перл прогнозує, що хтось з представників цього знаку зодіаку візьме відповідальність на себе і відбриє власний бізнес, щоб заробляти собі гроші. Також можливо зміниться робота або зміниться джерело доходу. Якщо Водолій жив чиїмсь коштом (в батьків чи за рахунок чоловіка/дружини), то ймовірно, це джерело існування зникне і доведеться стати доросліше та забезпечувати себе самостійно.

Гороскоп березень 2023 Водолій: Анжела Перл дає прогноз на події в житті Водолія в другій половині місяця

Не менш потужна енергетично та багата на події для Водолія очікується друга половина березня.

Венера змінює знак

17 березня планета радості, кохання, всього красивого, доходу – Венера входить до 4 Дом гороскопу Водолія. Цей Дом відповідає за місце проживання. І це приємна астрологічна подія, адже під впливом Венери у Водолія можуть бути приємні гості або купуватимете красиві меблі. Багато Водоліїв будуть святкувати щось 17 березня, а в когось народиться дитина. Крім того, Венера принесе гроші за нерухомість, наприклад, за здану в оренду квартиру.

Астрологічні події 20 і 21 березня

Швидка планета комунікацій Меркурій 20 березня входить до 3 Дому спілкування та комунікацій. І в цей же 3 Дом 21 березня входить Сонце і додає ще енергії. І там же 21 березня настає Молодик.

В 3 Домі гороскопу збирається аж 4 небесні тіла – Сонце, Місяць, Меркурій та Юпітер.

Анжела Перл прогнозує, що в ці дні у Водолія буде багато спілкування, ймовірні поїздки чи переїзд на нове місце проживання. Крім того, можливо Водолій придбає нову машину. Адже народження нового Місяця – це все нове.

Деякі представники знаку зодіаку почнуть навчання, в інших Водоліїв зав’яжуться нові та важливі контакти.

Подія, яка трансформує життя Водолія, відбувається 24 березня

24 березня ще одна супер подія – Плутон (планета трансформацій) буде змінювати Водолія

Анжела Перл зазначає, що якщо останні 3 роки Сатурн змушував Водолія дорослішати, то Плутон буде змінювати людей.

Плутон змінює свідомість, переконання, спосіб життя. Він заходить у знак Водолія 24 березня і буде там до 12 червня. Це повільна планета, тому перехід в новий знак потребує певного часу. Це означає, що аж до листопада 2024 року Плутон буде на межі знаків. Останні 15 років Плутон був у 12 Домі гороскопу Водолія, впливаючи на сфери життя, якими опікується цей Дом. Те, що у Водолія розпочалося у 2008 році, закінчується тепер.

12 Дом – це ізоляція і це відчули на собі Водолії. Наприклад, в когось був ревнивий чоловік, і Водолій-жінка була ніби у полоні. І зміна знаку Плутоном принесе зміни в життя такої жінки. Можливо буде розлучення і вона нарешті почне жити на повну.

Гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл наполегливо радить знаку зодіаку Водолій слідкувати за підказками, особливо в період з 24 березня по 12 червня.

Це будуть вказівки, що буде змінюватися у вашому житті. Анжела Перл наголошує, що, якщо з вашого життя щось уходить, то назад воно навряд чи вернеться. Будь це нова робота – тобто до старої не повернетеся, або переїзд – більше назад не приїдете жити. Тому що Плутон спалює всі мости.

Що ж може принести Плутон в наступні 20 років?

За 1 Домом Плутон може принести шлюб знаку Водолій. Але треба бути пильними, щоб не було негативу. Що ваш новий обранець буде намагатися контролювати, маніпулювати, будуть інші негативні прояви. Якщо відчуєте таке ставлення, навіть натяк на таке, треба відразу тікати. І чекайте на того, хто буде в позитиві. Водолій має шанс зустріти таку людину – сильну, з сильною волею, управлінець, може впливати на маси, з великою кількістю грошей (Плутон – це ще гроші).

У багатьох Водоліїв зміняться переконання, характер, також Водолій змінить свій імідж.

Цього року найбільший вплив Плутона відчують ті, у кого асцендент Водолія в нульовому градусі. Або ж ті представники знаку зодіаку Водолій, у кого день народження 21 та 22 січня. Всі інші Водолії будуть відчувати цей вплив всі наступні роки. За наступні 20 років ваша роль та імідж зміниться

Зміна знаку Марсом

26 березня 2023 Марс змінює знак і входить до 6 Дому гороскопу Водолія. Він цілих 7 місяців був у 5 Домі (любовні стосунки, своя справа, свої діти, хобі). А зараз він вийшов і входить у 6 Дом роботи, здоров’я та вашої рутини – як ви живете щодня. У більшості Водоліїв фокус уваги буде перенесено на спорт, харчування, режим. Для Водолія важливо дотримуватися балансу між роботою та здоров’ям. Тому що, якщо не тримати баланс, можуть виникнути складнощі зі здоров’ям. І в такій ситуації Марс може дати операції, відвідування лікарі, необхідність проходити обстеження. В більшості свої це планові заходи.

Планета управитель Уран поєднується з Венерою

30 і 31 березня Уран (ваш управитель) з’єднується з Венерою і це дуже гарне поєднання. Уран вважається планетою несподіванок і всього неочікуваного. В останні два дні березня Водолій може отримати несподівану новину, хтось буде переїздити на нове місце. А до когось з Водоліїв, до вас приїхали гості.

Підсумовуючи, Анжела Перл зазначали, що березень 2023 для Водолія дуже важливий місяць. І багато представників цього знаку зодіаку будуть відчувати цей березень не тільки в березні, а ще й в квітні і далі. Маються на увазі ті зміни, які несуть з собою Сатурн в Плутон. Головне, що радить популярний астролог знаку зодіаку Водолій

йти на хвилі разом з Плутоном, не боятися змін і не триматися за старе

Тому що Плутон на тому що пройшло, ставить хрест- треба дивитися в майбутнє.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст