Гороскоп Анжели Перл 14 жовтня 2023 на сонячне затемнення

14 жовтня 2023 року відбувається кільцеве сонячне затемнення в знаку Терезів й гороскоп Анжели Перл дає пояснення для кожного знаку зодіаку, що можна очікувати на коридор затемнень та як правильно розпорядитися новими шансами. ППояснення з урахуванням, який Дім горсокопу відкриває це затемнення

Гороскоп Анжели Перл для кожного знаку зодіаку 14 жовтня 2023 на сонячне затемнення: чому важливо зважати на цю астрологічну подію? Який вплив мають Дома гороскопу?

Сонячне затемнення – це щось нове, Сонце поєднується з Місяцем створюють нову енергію. Вплив затемнення відчувається ще близько за місяць до події й триває майже півроку.

Чому так важливо звертати увагу на затемнення?

У сучасній астрології затемнення розглядаються як важливі знаки, які можуть впливати на долю та характер людини. Коли затемнення відбувається у певному будинку гороскопа, воно може вплинути на особистість.

Затемнення – це завжди зміни, воно проясняє ситуацію, яка вже «дозріла». Людина могла про щось довго думати й нарешті для неї буде поштовх і вона прийме рішення.

Сонячне затемнення – це можливості

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023 відбувається в знаку зодіаку Терези й відповідно, цей знак зодіаку найбільше відчує вплив цього затемнення. Особливо ті представники Терезів, у кого день народження за 3 дні та 3 дні після дати 14 жовтня. Або ж ті Терези, у кого асцендент в 21 градусі Терези (+-3 градуси). Як відомо, Терези – це знак стосунків з іншою людиною, відносин з організаціями та установами, це знак дипломатії та співробітництва.

Найсильніше це сонячне затемнення відчують представники знаків зодіаку

 • Терези;
 • Овен;
 • Рак;
 • Козеріг

Анжела Перл складає свої гороскопи, спираючись на основні події конкретного періоду й на те, в якому Домі гороскопу вони відбувається. Звичайно відомий астролог враховує й інші фактори, але Дім гороскопу й астрологічна подія – одні з найзначущих. Щоб краще зрозуміти, що принесе кожному знаку зодіаку коридор затемнень жовтня, нагадаємо про Домі гороскопу.

Дома гороскопу, кожен з них, відповідає за певну сферу життя. Інформація про кожен Дім гороскопу.

Анжела Перл звертає увагу, що це сонячне затемнення, незалежно від того, в якому Домі гороскопу відбувається в кожного знаку зодіаку, торкнеться стосунків. Адже покровителька Терезів – планета кохання та краси Венера.

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023: гороскоп Анжели Перл для знаку зодіаку Овен

Ця астрологічна подія проходить в 7 Домі гороскопу стосунків Овна. Це – нове кохання, новий партнер. В діловій сфері це може бути нова колоборація з новим партнером чи за новим проєктом.

Анжела Перл не виключає, що за цим затемненням станеться важлива подія у партнера Овна чи його друзів.

І Овен буде дотичним до цієї події.

 • Анжела Перл передбачає, що Овен, який вільний від стосунків, зустріне своє кохання.
 • В тих Овнів, у кого є стосунки, вони перейдуть на наступний рівень. Наприклад, ви просто ходили на побачення, а за цим затемненням можете вирішити жити разом.

А деякі представники Овна можуть обрати свій новий шлях через розставання.

Гороскоп на 14 жовтня 2023 для Тельця від популярного астролога

В представників знаку зодіаку Телець Сонце з’єднується з Місяцем в 6 Домі роботи. І це сонячне затемнення може принести нову роботу, нові можливості. В деяких представників Тельця можуть бути новини щодо компанії, де ви працюєте. І це можуть бути різні новини – як про закриття, так і про розширення.

6 Дім гороскопу ще відповідає за режим життя. І в Тельця можуть бути зміни саме в режимі.

Анжела Перл зазначає, що Телець на це затемнення має чудовий шанс змінити своє повсякденне життя (в сенсі режиму, шкідливих/корисних звичок) на краще.

В деяких Тельців такі зміни можуть бути вимушені через стан здоров’я – слідкуйте за самочуттям!

Як сонячне затемнення 14 жовтня 2023 впливає на знак зодіаку Близнюки?

В Близнюків сонячне затемнення відбувається в 5 Домі радості та кохання. Й Анжела Перл заявляє Близнюкам: «На вас чекає кохання». Адже сонячне затемнення – це початок періоду, вільні Близнюки матимуть романтичну зустріч, побачення.

Деяких Близнюків астролог попереджає, адже 5 Дім це ще любовні трикутники. Може бути викрито ваші стосунки, якщо у вас такий трикутник. Або ж ці стосунки зміняться.

В житті Близнюків будуть події, пов’язані з дітьми.

За цим затемненням в 5 Домі (творчість) Близнюки можуть зрозуміти, чим вони хочуть займатися, до чого лежить душа. І нарешті з’явиться сміливість займатися улюбленою справою.

14 жовтня 2023: на що може розраховувати Рак в коридор затемнень?

У Рака сонячне затемнення в 4 Домі гороскопу. Це може вказувати на події, пов’язані з житлом, місцем проживання, наприклад, Рак може прийняти рішення переїхати в іншу країну. Раки будуть займатися нерухомістю, хтось вирішить робити глобальний ремонт. Деякі Раки вирішать працювати з дому (дистанційно).

Представники знаку зодіаку Рак, якщо до вас хтось планує приїхати тимчасово пожити, повинні розуміти, що це «тимчасово» може затягнутися мінімум до наступного коридору затемнень (березень 2024) чи навіть до кінця наступного року, коли завершиться цикл коридорів затемнень. Так що майте на увазі цей фактор.

Тобто це затемнення може принести щось нове чи зміни, пов’язані з домівкою та людьми, з якими живе Рак, та з батьками (родом).

Гороскоп на 14 жовтня 2023 для Лева від Анжели Перл

У Лева затемнення проходить 3 Домі гороскопу, який відповідає за спілкування, контакти. Тож Лев може мати нове коло спілкування чи активно спілкуватися з якоюсь людиною різними засобами зв’язку (телефонні розмови, месенджери тощо). І це спілкування Лева можу стосуватися різних сфер життя: і ділова сфера, і романтичні стосунки, і навчання. При чому, спілкування може йти на іноземній мові (за 3 Домом).

За цим затемненням можуть проявитися родичі Лева – сестра або брат. Наприклад, прийде звістка, що сестра виходить заміж чи брат вирішив розлучитися або в них народжується житина. І Лев буде приймати участь в цій ситуації.

3 Дім це медійність.

Лев може стати медійною людиною, наприклад, заведе свій блог або почне вести свій канал на Ютуб чи ТікТок.

Інші Леви будуть писати статті для журналу чи стануть контент-редактором.

Сонячне затемнення для знаку зодіаку Діва

У Діви можуть відбутися певні події, пов’язані з фінансовою сферою. Тому шо сонячне затемнення 14 жовтня проходить в 2 Домі, а це фінанси та доходи. Гороскоп Анжели Перл дає дуже позитивний прогноз для Діви в цій сфері.

Узагальнюючи астролог сказала, що у Діви відбудуться позитивні трансформації в доходах та фінансах до кінця 2024.

Це може бути досягнуту через нову посаду чи нове місце роботи, яке отримає Діва. При цьому буде певна конкуренція на вакансію, але у Діви дуже великі шанси отримати хороше місце. Діва може відкрити новий бізнес, інші Діви отримають дуже гарну пропозицію, від якої не зможуть відмовитися.

Можливо деякі Діви на це сонячне затемнення тільки задумаються про покращення своїх фінансів, а вже реальні кроки щодо реалізації цих задумів будуть відбуватися на наступне затемнення в 2 Домі наприкінці березня 2024.

Питання самооцінки Діви також можуть бути освітлені цим затемненням. Важливо для деяких представників Діви – ви нарешті припините робити вигляд, що все добре адже це також згубно впливає на наш внутрішній стан.

14 жовтня 2023 гороскоп для Терезів від Анжели Перл

Затемнення проходить у вашому знаку, в 1 Домі гороскопу Терези. Анжела Перл зазначає, що знак зодіаку Терези буде відчувати й всі затемнення до кінця 2024 року. Найбільше дане сонячне затемнення відчують Терези, у кого день народження з 10 по 18 жовтня.

Сонячне затемнення несе нову енергію, й Терези ніби стануть собою, вони нарешті зроблять перший крок в тому напрямку, куди хотіли.

Взагалі це затемнення в 1 Домі просто буде зрушувати представників цього знаку зодіаку. Терези приймуть рішення, проявлять себе. Це будуть нові можливості, наприклад,  почнете бізнес або ж почнете нові стосунки або візьмете шлюб.

В астрології 1 Дім ніби запускає хрест й ці 4 сфери по Домам можуть програтися

 • 1 Дім – зовнішність, імідж, тіло; зміна прізвища
 • 4 Дім – переїзд, зміна місця проживання Терезів
 • 7 Дім – стосунки та відносини, може змінитися коло спілкування Терезів
 • 10 Дім також може програтися за цим затемненням для Терезів. Це кар’єра та мета, куди ви власне прямуєте, чого ви хочете.

Головний посил цього затемнення для Терезів: хто я є насправді.

І вона дуже сприятливе для того, щоб трансформуватися не тільки ззовні, але й зсередини.

Гороскоп Анжели Перл на сонячне затемнення: знак зодіаку Скорпіон

У Скорпіона затемнення проходить в дуже приватному секторі – 12 Дім гороскопу. Цей 12 Дім – це дім ізоляції, дальніх земель та еміграції. Що це може означати для Скорпіона? Анжела Перл каже, що на

це затемнення Скорпіон може запланувати та подати документи на еміграцію, а відповідь чи від’їзд буде на наступне затемнення за півроку (від березня 2024), але точно до кінця наступного року. 

Анжела Перл сказала, що, якщо Скорпіон планує еміграцію, то шанси дуже великі. Інші представники Скорпіона можуть поїхати працювати далеко, в ізольоване місце. Хтось вирішить відвідати монастир чи інше духовне місце, адже 12 Дім це ще духовність, релігія та езотерика. Деякі Скорпіони захочуть вивчати таємні або езоетричні науки. Наприклад, хтось з Скорпіонів може вивчити й почати практикувати Таро й працюватимуть дистанційно.

Що важливе несе це затемнення 14 жовтня 2023 й коридор затемнень для Стрільця?

У знаку зодіаку Стрілець затемнення відбувається в 11 Домі майбутнього, масштабування. В Стрільця з’являться нові друзі, однодумці. В багатьох представників цього знаку зодіаку з’явиться нове оточення. Можливо, як передбачає гороскоп Анжели Перл, через те, що у Стрільця з’явиться нова робота чи новий проєкт.

Деякі Стрільці будуть організаторами якогось великого івенту, свята, конференції тощо. Й на цій події Стрілець зустріне поважних людей, а хтось стане вашим покровителем. Певні Стрільці почнуть працювати через інтернет – онлайн-курси чи консультування через інтернет.

11 Дім гороскопу – це ще діти. Анжела Перл зазначає, що сонячне затемнення це дуже гарний період для зачаття, народження.

 • Самотнього Стрільця друзі можуть познайомити з людиною, яка стане важливо для вас або в колі нових однодумців, про яку розказано вище, ви зустрінете кохану людину.

За 11 Домом – це результати. Тобто, якби Стрілець не докладав зусиль раніше, він би не досяг того, що має зараз.

Або ж, якщо ви щось робили, зараз настає час отримати результат, наприклад, у вигляді  нагороди, грошей чи репутації. Гороскоп Анжели Перл зазначає, що сонячне затемнення 14 жовтня відкриває для Стрільця можливість і настає час робити наступний крок. Можна починати щось нове, а наступний результат (як проміжний) буде вже наприкінці березня 2024, на наступне затемнення в цьому Домі гороскопу.

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023 для знаку зодіаку Козеріг

В Козерога затемнення відбувається 10 Домі гороскопу. І це досить гарна ситуація для Козерога, адже знак зодіаку Козеріг, як каже Анжела Перл, символізує вершину гори і 10 Дім теж саме. Й сонячне затемнення в 10 Домі це як нове досягнення, чи новий крок Козерога в напрямку своєї мети.

Якщо Козеріг щось розпочне на це затемнення, то перші результати можна отримати вже 25 березня 2024 року, коли буде таке ж затемнення. Й Козеріг зможе досягти того рівня, якого прагне, до кінця 2024 року по останньому затемненню. Знак зодіаку Козеріг може змінити професію, розпочати новий бізнес чи отримати нову та цікаву роботу.

Анжела Перл вважає, що зараз Козеріг може розпочати все спочатку й дуже швидко піднятися в новій сфері. В усіх досягненнях велику роль відіграє репутація Козерога.

Гороскоп Анжели Перл зазначає, що дане сонячне затемнення 14 жовтня дуже сильне для Козерога й в багатьох зміниться статус.

Що принесе знаку зодіаку Водолій коридор затемнень жовтня 2023

У знаку зодіаку Водолій сонячне затемнення проходить в 9 Домі. А це дуже цікаво, адже 9 Дім – це все, що далеко, високо, на відстані; це подорожі, далекі країни, нові відкриття.

Анжела Перл звертає увагу Водолія: якщо щось раніше здавалось недосяжним, «не для мене», то за цим затемненням, все це стане можливим.

Наприклад, може бути еміграція, переїзд за кордон, знайомство з іноземцем або з людьми іншої культури.

Деякі Водолії почнуть працювати з закордоном дистанційно або ж почнуть навчатися чи викладати. Це затемнення сприятливо позначиться, якщо Водолій буде робити щось «глобальне», на великий загал. Водолій може відчути прагнення відвідати місця сили, «намолені» місця чи езотеричні центри.

Якщо у Водолія розпочнуться якість юридичні справи, то просування в них слід очікувати наприкінці березня 2024 – це в кращому випадку, а так слід готуватися до вирішення юридичних справ до кінця наступного року. Це може бути розлучення чи суд, наприклад, майновий. Тому терпіння Водоліям в цих справах. Але це затемнення, гарний час, щоб почати займатися цими питаннями.

Щодо особистого життя, то це затемнення може вказувати на повторний шлюб. Або ж, якщо вік Водолія дозволяє, на народження онуків чи на якісь події в життя онуків, до яких Водолій буде дотичним.

Гороскоп Анжели Перл 14 жовтня 2023 на сонячне затемнення, що принесе знаку зодіаку Риби?

У Риб сонячне затемнення включає 8 Дім гороскопу – це Дім трансформації та змін, фінансів.

Де можуть відбутися ці зміни? У фінансовій сфері, а ще ті сфери, які можна побачити у ваших знаках Місяця та асценденту.

8 Дім це великі гроші і зазвичай чиїсь, наприклад, вашої другої половинки. Й за цим затемненням саме у них можуть відбутися зміни – роботи чи посади, в бізнесі, що позначиться на фінансовій ситуації родини. Деякі Риби отримають інвестиції (чужі гроші) в свій бізнес.

Порада Анжели Перл для Риб: ви повинні відкритися, тому що ваш страх може гальмувати розвиток справи. А за цим затемненням дуже ймовірне надходження грошей зі сторони.

Тобто Риби мають шанс отримати гроші в спадок (не обов’язково від родичів), або повернення боргів, виплата страховки тощо. Деякі представники Риб отримають державну фінансову допомогу, якщо на неї очікують, хтось отримає грант на навчання чи під проєкт, отримаєте кредит на покупку щось цінного.

Особисте життя та інтимні стосунки Риб

Під впливом сонячного затемнення можуть з’явитися стосунки, які, як вважає Анжела Перл, змінять, трансформують Риб. Ці стосунки можуть змінити ставлення Риб до себе, це будуть дуже довірливі стосунки. Це будуть стосунки, які змінять Риб і які запам’ятаються на все життя. Мова йде не тільки про романтичні відносини, а й, наприклад, з психологом. Тобто з людиною, якій Риби повністю довіряться (що не так часто вже й буває). Ці стосунки можуть й не бути надто тривалими, але вони, скоріше за все, виникнуть в момент кризи, що дуже зблизить Риби з цією людиною.

Риби, пройшовши цей коридор затемнень, ніби почнуть себе більше цінувати.

На цій хвилі дуже добре позбуватися залежностей: психологічної залежності від когось (дитяча травма), залежності від паління чи алкоголю. На сонячне затемнення д уже добре кидати все погане, що не йде вам на користь.

Сонячне затемнення 14 жовтня у 8 Домі гороскопу, може принести деяким Рибам бажання вивчати езотеричні науки, стати більш обізнаним в таємничих вченнях.

Важливо!

Анжела Перл рекомендує кожному знаку зодіаку – сонячному, обов’язково дивитися гороскоп для свого знаку асцендент та місячного знаку. таким чином ви можете краще зрозуміти, в яких сферах життя програється сонячне затемнення 14 жовтня 2023.

Як дізнатися свій місячний знак радить Анжела Перл: напишіть в гуглі «В якому знаку зодіаку був Місяць» я вставте свою дату народження

Асцендент, місячний знак зодіаку, сонячний знак – в чому їх різниця?

Джерело

 

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст