ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Анжели Перл липень 2022 для кожного знаку зодіаку

З початком нового літнього місяця в житті кожного знаку зодіаку відбуваються різноманітні події і гороскоп Анжели Перл на липень 2022 року дає важливі поради. Завдяки рекомендаціям астролога є можливість отримати бажане та уникнути неприємностей

Гороскоп Анжели Перл липень 2022 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

В липні очікується чимало астрологічних подій. В певній мірі неквапливість подій липня буде через ретроградність планет.

На що може очікувати знак зодіаку Овен?

В липні на багатьох представників Овна чекають як вдалі перспективи, так і небезпеки. Планета управитель Овна – Марс, вивільнятиме енергію, яку слід спрямовувати у мирне русло.

Щоб Овен міг уникнути неприємностей Анжела Перл радить обмежувати себе у витратах. Не менш важливо стежити за проявами емоцій. Овну треба обов’язково використати шанси, даровані долею.

Досягнення в діловій сфері також можливі, проте для цього доведеться багато працювати в команді та вчитися шукати компромісні рішення.

Поради для Тельця від Анжели Перл

На людей, народжених під знаком Тельця, чекають захоплюючі пригоди, які не можна затьмарювати сумнівами та тривогами. В перші дні липня Анжела Перл радить завершити поточні справи, щоб ретроградні планети не зупиняли потім ваші проекти.

Астролог зазначає, що Телець може уникнути неприємностей, якщо буде працювати над собою. Не можна накопичувати негативні емоції, тому що буде складно з ними впоратися. Якщо знак зодіаку Телець буде активним, займатиметься фізичними вправами, це позитивно позначиться на самопочутті. А спілкування з позитивно налаштованими людьми додадуть сил і допоможуть рухатися назустріч своїй мрії.

Знак зодіаку Близнюки мають поради астролога

Анжела Перл зазначає, що представники Близнюків будуть відчувати відлуння червневого Молодика (29 червня) аж до 13 липня. Тому в першу декаду липня астролог рекомендує позбавлятися всього непотрібного. Також Близнюки повинні виховувати впевненість у собі, щоб не продешевити в майбутньому, надаючи послуги.

Енергетика планет допомагатиме з реалізацією внутрішнього потенціалу, проте поспішати не можна — необачні вчинки заведуть у глухий кут і відштовхнуть удачу.

Астропрогноз для знаку зодіаку Рак

Астролог Анжела Перл рекомендує представникам знаку зодіаку Рак у липні готуватися до активних дій. На початку липня Раку варто завершити поточні справи та визначитися з пріоритетами. Ініціатива, яку продемонструють представники знаку зодіаку Рак, матиме позитивний ефект за умови, якщо не йти на угоди з совістю та грати за правилами.

Раку можуть нашкодити сумніви та розголошення своїх планів. Тому вірте в себе і тримайте все при собі.

Гороскоп липень 2022 Анжели Перл для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон

Хоча в липні буде чимало астрологічних подій, які впливатимуть на життя, не можна забувати й про відпочинок

На що може очікувати знак зодіаку Лев

Перший тиждень липня – час, коли представники Лева зможуть розчистити собі шлях. Цим вогняним людям без сумнівів потрібно звільнятися від будь-яких залежностей та токсичних прив’язок.

Небезпека липня для Лева криється у впливі агресивних планет. Енергетика войовничої планети Марс буде підштовхувати Лева до агресивних методів боротьби. Щоб уникнути проблем, знак зодіаку Лев повинен спрямовувати кипучу енергію на творчі речі. Інакше є ризик загнати себе у глухий кут і опинитися у безвиході через сильні емоції та поспіх.

Астрологічний прогноз на липень для Діви

Н думку астролога Анжели Перл, на знак Діви в липні чекає чудовий період, коли можна легко зірвати куш. Незважаючи на те, що цілих п’ять ретроградних планет серйозно впливатимуть на події, представники знаку зодіаку Діва зможуть досягти успіху у справах.

Перший тиждень липня — час завершення, коли можна покластися на друзів та з їхньою допомогою подолати перепони на шляху до щастя. Діві не завадять і нові контакти – завдяки знайомствам вдасться розкрити нові грані талантів та залучити успіх.

Терези мають поради на липень від Анжели Перл

На думку популярного астролога, на знак зодіаку Терези в другий літній місяць очікують неймовірні зміни. Ця трансформація стосується як ділової сфери, так і особистого життя Терезів. Щоб все складалося як треба Терезам, важливо вірити в себе і у свої сили. Не менш важливо всю бурхливу енергію спрямовувати на позитивний розвиток.

Порада від Анжели Перл Терезам: слід приділити час на початку липня, щоб завершити поточні справи та почати планувати майбутнє, щоб після 13 липня розпочати рішучі дії та все вчасно встигнути.

На що може очікувати Скорпіон?

На більшість людей знаку Скорпіон у липні очікує успіх. Щоб це реалізувалося, слід в перші дні липня приділити час завершенню розпочатого раніше, очищенню – все це, поки діє вплив Молодика (29 червня). Вплив цього Молодика протримається аж до 13 липня. І тому, астролог радить Скорпіону ці майже два тижні липня присвятити пошуку сенсу життя.

Порада для Скорпіона: щоб досягти успіху, потрібно проявляти активність та цілеспрямованість. А виважений підхід у прийнятті рішень дозволить Скорпіону не втратити новопридбаного щастя.

Гороскоп Анжели Перл липень 2022 для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Як бачимо, активність небесних світил спричиняє чимало подій в житті кожного знаку зодіаку. Проте, якщо прислухатися до порад Анжели Перл, є всі шанси отримати бажане. Важливо виокремити саме те, на що звертає увагу астролог і відповідно діяти.

Що радить астролог Анжела Перл знаку зодіаку Стрілець?

В липні планета покровитель Стрільця – великий Юпітер перебуває в ретроградному напрямку руху. І, безумовно, це позначається на житті цього знаку зодіаку. Тому Анжела Перл рекомендує Стрільцю заздалегідь підстрахуватися, не варто поспішати з рішучими діями. Перший тиждень липня варто провести у спокійному ритмі, зайнятися плануванням та обов’язково мати запасний план. Він стане в нагоді в тому випадку, якщо на шляху виникнуть непередбачені події, перепони чи труднощі.

На що повинен звертати увагу Козеріг

Представникам знаку зодіаку Козеріг астролог рекомендує розпочати липень із завершення поточних чи раніше відкладених справ, щоб звільнити час для нових цілей. Для того, щоб успіх не відвернувся, важливо бути обережним і обов’язково уникати стресу.

Щоб мати потрібні результати і наблизитися до бажаного, Козеріг повинен відійти від своїх традиційних підходів. Варто використовувати вроджені таланти та проявляти винахідливість.

Водолій має прогноз і поради від Анжели Перл

Харизматичний Водолій у липні повинен бути більш обачним. Вплив ретроградних планет дещо уповільнюватиме діяльність, але це не привід для зневіри і суму. Вдумлива робота, відсутність поспіху та пошук нових рішень для нагальних проблем допоможуть прийти до успіху без колосальних витрат сил та енергії.

Анжела Перл вважає, що в липні на Водолія очікує успіх у фінансовій сфері, чому посприяє енергетика Венери.

Знак зодіаку Риби

Поточний липень буде чудовим місяцем для завершення справ та отримання довгоочікуваних результатів. Астролог рекомендує спочатку поставити крапку в поточній роботі, а потім розпочати підготовку до нових звершень.

На чому повинні зосередитися Риби згідно гороскопу Анжели Перл? Фокус уваги Риби повинні спрямувати на сім’ю. Цей знак зодіаку повинен продумати про забезпечення необхідними благами та зосередитися на отриманні прибутку. При цьому витрачати гроші важливо не тільки на значущі речі для знаку зодіаку Риби, а й на розваги та довгоочікувану відпустку.

Ви не можете копіювати текст