ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп 2023 Овна: які події очікують на знак зодіаку Овен

Гороскоп 2023 Овна: які події очікують на знак зодіаку Овен

Новий рік відкриває нову сторінку і дає шанс новим можливостям. Які події очікують на знак зодіаку Овен в рік Водяного Кролика розповідає гороскоп для Овна на 2023 рік. Астрологи дають прогноз на сферу кохання та особистого життя, на сферу роботи та кар’єри, фінансів і здоров’я.

Гороскоп Овна на 2023 рік: загальна характеристика знаку зодіаку та ймовірні події

Знак зодіаку Овен за своєю суттю – лідер. Цим людям притаманні честолюбство, сильна воля та бажанням перемогти. Овен чудово усвідомлює свою силу, має сміливість йти вперед і гарне чуття, і це дає йому значну перевагу в компанії менш напористих людей.

  • Любить долати перешкоди за будь-яку ціну, Овен рішучий і не надто замислюється над порадами інших, адже завжди робить те, що хоче.
  • У моменти невдоволення собою Овен дратівливий, примхливий, агресивний, нетактовний і замкнутий.

Є кілька аспектів, на які Овни повинні звернути увагу, якщо вони хочуть мати благополучну долю в рік Водяного Кролика. На початку 2023 року потрібно бути пильними та послідовними, а починаючи з літа можна відчути відправну точку змін у позитивний бік.

Знак зодіаку Овен

  • Правляча планета: Марс
  • Елемент: вогонь
  • Темперамент: холерик
  • Червоний колір
  • Камені: рубін, алмаз, сердолік, яшма, гранат, халцедон.
  • Щасливі числа: 5, 13, 25, 47, 60
  • Вдалий день: четвер

Знак зодіаку Овен 2023: гороскоп кохання

Рік Водяного Кролика обіцяє успіх та удачу в романтичних справах багатьом представникам Овна. Існуючі любовні стосунки продовжаться і стануть ще міцнішими. Але для того, щоб союз Овна залишався гармонійним, слід приборкати свій темперамент.

Якщо Овен планує зачати дитину, ідеально було б почекати до другої половини року.

Ті представники Овна, хто зустріне 2023 рік на самоті, залишаться самотніми до весни. Через надмірну завантаженість на роботі в Овна не буде часу на романтику. Зате навесні на вас чекає нове кохання. Це може бути хтось, кого ви знаєте, чи несподівана нова зустріч.

Наприкінці року на знак зодіаку Овен знову чекає достаток, кохання та нові чудові враження.

Гороскоп 2023 Овна: кар’єра та робота

Для цього сміливого вогняного знаку 2023 рік почнеться не так, як він сподівався. Їхній планетарний лідер, планета Марс, стане ретроградним у знаку Близнюків на початку січня. Це не дуже приємний період для професійного зростання. Зараз важливо не робити серйозних кроків, наприклад, не змінювати роботу та не проявляти ініціативу в колективі.

Шанс кар’єрного зльоту для представників Овна буде забезпечений ближче до осені, але не варто лінуватися і проявляти активність у міру своїх можливостей. Приблизно в жовтні Овен відчує перші суттєві покращення та цікаві пропозиції. 2023 буде хорошим роком для підприємців, особливо у сфері нерухомості.

Якщо знак зодіаку Овен має власний бізнес, обов’язково треба подумати наприкінці року, чи варто продавати компанію та братися за нові завдання.

Гороскоп 2023 знаку зодіаку Овен: прогноз на фінанси

У фінансовому плані рік Водяного  Кролика буде для Овна більш вдалим. Проте слід бути обережними та обачними у витратах. Енергія фінансів повинна протікати навесні, але там Овен може зіткнутися з деякими витратами. Гороскоп на 2023 рік радить не витрачати гроші на розкіш, тому що кошти можуть стати в нагоді для непередбачених витрат, які чекають приблизно в середині року.

Восени частину грошей доведеться витратити на своє здоров’я. Певна частина заощаджень буде витрачена на дозвілля на початку та наприкінці року.

Гороскоп здоров’я для Овна на 2023 рік

Астрологи наголошують на сильному впливі Сатурна, який може принести представникам Овна як дрібні, так і великі проблеми зі здоров’ям. Чим більше Овен приділяє увагу своєму здоров’ю, тим більше він може заощадити свої гроші.

Гороскоп здоров’я рекомендує Овну включити в свій розпорядок дня регулярні легкі вправи та медитацію, не варто забувати про психологічне самопочуття. Знак зодіаку Овен схильний до стресу, тому треба намагатися стримувати негативні емоції.

Не менш важливим для гарного самопочуття Овна є харчування. У деяких людей цього знаку зодіаку через це можуть виникнути сварки у сім’ї. Деяким представникам цього знаку зодіаку слід скинути зайву вагу.

Також читайте

Гороскоп Тельця на 2023 рік

Гороскоп для Близнюків на 2023 рік

Гороскоп для Рака на 2023 рік

Гороскоп Лева 2023

Гороскоп Діви на 2023 рік

Гороскоп для Терезів на 2023 рік

Гороскоп Скорпіона 2023

Гороскоп Стрілець 2023

Гороскоп для Козерога 2023

Гороскоп для Водолія на 2023 рік

Гороскоп Риб 2023

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст